Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » чет ное 14, 2013 7:05 am

Добро утро момичета
Лек и спорен ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет ное 14, 2013 7:13 am

ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!
ДИДЕ,КАТЕ,ТАНЧЕ, благодаря за пожеланията! :thumup:
Нека денят ни бъде пълен с късмет,усмивки и доброта! :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 14, 2013 8:21 am

Добро утро :D
Тук иска да вали и е мрачно. Добре, че сте тук и разведрявате обстановката :)
Идвам на кафе, и ще си открадна от вашата топлина :coffee:
Хубав и щедър ден, веселушки :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 14, 2013 8:31 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΜΕ-ΧΑΜΟΓΕΛΟ-300x225.jpg
бро утро ,пожелавам слънчево и красиво ,независимо,че тая сутрин при нас е тъмно и мъгливо .......опитва се да е в тон с мен ,но .....явно няма да му позволя !!! И така изпратих децата на училище и започнах да ви чета дотам ,докъдето бях спряла последния път ......бе се събрало доста и да си призная ми хареса толкова много инфо накуп .....посмях се ,зарадвах се и си представях всяка една ,четейки поста и ....някои момичета визуално ги познавам .....а останалите си ги представям .Първо и аз искам да поздравя ЙОАНКА и помощника и за всичко ,което творят !!! ЕЛИ,напълно разбирам вълнението ти и радостта ,а представям си и дъщеря ти с какво нетърпение ви очаква!!!Независимо колко ще са дните .....малко или много ,аз така разсъждавам и до болка те разбирам ,важното е да прекарате чудесно и да останат само приятните впечатления и незабравимите спомени с любимите хора !!! На ДИДКА да и е жива и здрава племенницата !!! Това засега от мен ,още съм в стрес и така ще е и следващата седмица ,но дните са преброени и в един момент предполагам,че и аз ще си поема въздух ,в момента съм на тръни .... :eeek: :? :eeek: На всички желая един приятен и спорен ден !!! Първите две букви ги изтрих погрешка и ви се извинявам !!! :confused: Щях да пропусна .....ЙОАНКА ,благодаря за инфото за деня на добротата ......това се опитвам и аз години наред ......да стана по-добра и да подарявам доброта .....колко и дали съм го постигнала ......други нека ме съдят ,за мен остава удоволствието,че се опитвам да направя колкото се може по-вече хора усмихнати ,а новото,което научавам от теб е ,че ще живея малко по-вечко и че хормона серотонин ще ми е в по-вечко и ,че ще ми помага да се чувствам и малко по-щастлива !!! :clap: :clap: :clap: Така че правете добрини ,оставяйте ги настрана и не се замисляйте за тях ,не чакайте отплата .....ако всички бяхме малко по-добри и света щеше да е по-красив и обществото по-човешко !!! :) :) :)
kalimera2.gif_480_480_0_64000_0_1_0.gif
Последна промяна от dianakatou на чет ное 14, 2013 8:41 am, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 14, 2013 8:36 am

998807_318453538295009_857328536_n.jpg
Добро утро ,приятели!
Имайте прекрасен ден!
А сега е време да се насладим на ароматното кафе!
Дианка ще го споделя с тебе ,виждам те :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 14, 2013 8:45 am

ИВКА,добър и спорен ден ......как е положението ,миличка ? Спокойствие ,търпение и ......усмихната без стрес !!!!
love.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 14, 2013 11:38 am

Пак съм тук......Мерси,Дианка!Да са ни живи и здрави децата!На 20-ти на Вики ще й махат и трите сливици.Сега ще я пазим да е здрава дотогава и да се приключи вече с тях,че и малкия като направи три,ще му махат третата.
И аз се опитвам да съм добър човек.Е може би не винаги ми се получава :wink: :) Но пък света е овълчен,а аз не съм на принципа ,,на злото с добро,,....
Иска ми се нещо да опека кекс или мъфини,сега ще поровя за нещо ново тук...... :chef: :chef:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 14, 2013 12:44 pm

:heart: :heart: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :heart: :heart: Момичета,няма да повярвате - моето сладко момченце Тони още като отвори очички сутрин - няма търпение да отиде в яслата,вече е много спокоен,весел,спинка там,храни се добре,а ние сме много,много щастливи - пее песнички за Коледа,не мога да повярвам защото и двете ми деца така и не свикнаха да ходят на градина без да плачат и с уговорки,но ето - детенцето свикна,както Натали ми беше писала - всичко се подреди.Мила Дидка,знам,че нямам право да лея мозък на когото и да е,но теб те чувствам много близка,обичам ви много със Зари,затова ще си позволя да ти кажа - доброто винаги побеждава злото,колкото и да е овълчен света,ти трябва да се стараеш и да бъдеш добър човек и в моменти,когато постъпват с теб зле,отвърни им със добро - повярвай ми работи,довери ми се,не те подвеждам,не си длъжна да бъдеш като другите,бъди себе си,но не допускай злото до теб,бъди мила,отворена за хората,давай им много топлина и доброта - резултата е поразителен,получаваш много,много повече!Надявам се да бъда разбрана правилно,не целя да те поучавам или обидя мило момиче. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 14, 2013 1:15 pm

Права си ,Кате!Но аз всъщност на никого зло не правя,по скоро като се ядосам ми се ,,цепва ,,на две езика.Ако спра да го правя ще съм супер да знаеш :wink: :wink: :wink: :D :D :D тогава ,а пък то идеални нямало,та ...затова...Хем се шегувам,хем и истина казвам.......Много се радвам за Тони!Браво на момчето!Скоро ще ги навести и дядо Коледа в яслата,тържества ,купон :clap: :clap: :clap: :yee: :yee: !

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 14, 2013 6:20 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Добър вечер,мили момичета - как сте сладуранки,как мина денят ви,аз вече броя часовете до завръщането на Стаси,утре тръгва и в събота сутринта я посрещаме,нямам търпение да я гушна,не съм я виждала девет месеца ?! Пожелавам на всички весела и много спокойна вечер!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена