Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » съб ное 16, 2013 3:57 pm

Здравейте мили приятелки!
Танче,
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕННИКЪТ!!! МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ!
Йоанка, първо честита награда от конкурса, второ честита кафе машина :) Аз имам такава, настройвам си я сутрин за часа в който ще стана и остава само да натиснеш едно копче и да получиш чаша ароматно кафе. Със здраве да си я ползваш!
Маме, сигурно вече си посрещнала Стаси и сега няма по-щастлива от теб :thumup:
Дидка, много ти се насъбра миличка, тези болести край нямат.
На всички-няма да изреждам, за да не пропусна някого, желая хубава вечер!


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб ное 16, 2013 5:58 pm

Здравейте мили момичета!
Току що се прибрах от баща ми. От сряда съм там, много е зле, на легло е - сменям памперси и въобще не е добре. Брат ми дойде да ме смени и аз се прибрах да се изкъпя и малко да си почина. Утре отивам пак и докога така не зная. Набързо четох какво сте писали. Честито на всички празнуващи, да сте живи и здрави! Това е момичета от мен засега, не зная кога ще пиша пак!
Приятна вечер ви желая! :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 16, 2013 6:20 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Добър вечер,скъпи мои приятелки,благодаря ви сърдечно за топлите думи,от вашите думи радоста се удвоява,толкова е красиво чувството на споделена радост или тъга,да сте ми живи и здрави милички момичета,правите ме много щастлива!!! Посрещнахме Стаси, имаше много емоции,радост,щастие,Тони сияеше,само повтаряше - моята леля,много я обича,получи много подаръци от нея и не иска да я пусне никъде,не й дава да мръдне без него.Иленце,много се радвам,че си писала мила,явно времето те притиска,когато можеш,само не ни забравяй!!Дидка,много съжалявам за Зарчето,милото детенце,направо се измъчи,дано бързо се възстанови сладурчето!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Мили момичета,пожелавам ви много весела,щастлива и топла вечер,обичам ви!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:Мила Верче,писали сме заедно,много неприятна ситуация за теб,но те са ни родители,кой да се погрижи за тях,нали и те така са се грижили за нас,минала съм през всичко,което описваш - такъв е животът и хубаво и лошо все за човека,това са изпитанията на времето,горе главата миличка,много ти се събра,но ти си силна,не се огъвай,бъди смела!!! :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 16, 2013 6:23 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Мили Дидка и Зари,пожелавам ви весела вечер и много спокойна нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 16, 2013 6:45 pm

Добър вечер момичета :)
днес денят ми мина на среща с колежки,
а после в кухнята.
Верче в неприятна ситуация си мила,кураж, дръж се,
Катето е написала всичко много вярно родители,имат нужда от нас :hug: :hug: :hug: :hug:
Кате,сега си най-щастливата майка на тази земя,а да не говорим за Тони,
радвайте се и се наслаждавайте на Стаси :hug: :hug: :hug:
Иле,драсвай по някой ред,но щом си добре всичко се нарежда.
Нека вечерта бъде вдъхновена и незабравима.
Прекрасна вечер, Приятели!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб ное 16, 2013 6:56 pm

Добър вечер ! :) МАМИ ,усещам че радостта ти е огромна и не може да е и другояче
ag.val cvetia.jpg
:hug: :hug: :hug: Желая първо да сте здрави всички в къщи и ......здрави ли сте всичко ще е о.к !!! Добре дошла и от мен и щастливо прекарване у дома ,а колкото до Тони ...въобще и не се учудвам ,друго си е да имаш леля (и аз имам и затова го споделям ) нека се радва миличкия и прекарате супер всички заедно ,идват и празници ,радостта ти ще е двойна ,а и и спокойна ,че всички са в къщи !!! :love: :love: :love: ТАНЧЕ ,да ти е жив и здрав рожденника ,40 г. е една хубава възраст ,от личен опит .....знаем какво искаме от живота ,от мен и много късмет за да се осъществяват мечтите му !!!
4erveni rozi +laleta rozovi.jpg
ВЕРЧЕ,колкото до теб ....искам да ти пожелая да си силна ,да си здрава и кураж ! В такива моменти зная,че е трудно и изморително ,и колкото до вас ,толкова и до самия човек !!! На малкия Зарко бързо оздравяване ,а на Тони -бонбони да го нацелува леля ,баба и всички щом е и един така ще е ,здрав да е само !!! МАМИ,за теб ,за радостта ти и защо не за празника у вас !!!
SAMPAN.ZA ROJD.DEN.gif
Приятна и красива вечер !!! ИВКА , :hug: :hug: :hug: !!!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб ное 16, 2013 9:10 pm

Добра вечер,МОМИЧЕТА! :giflo1:
ВЯРЧЕ,много сила и кураж ти желая! :hug:
ИВЕ,прекрасно послание :thumup: !
КАТЕ,добре дошла на СТАСИ :giflo1: !
МОМИЧЕТА,желая ви ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб ное 16, 2013 10:30 pm

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед ное 17, 2013 5:19 am

Здравейте, весели :chef: !

Кате, Натали, Ивка, Иле, благодаря ви! Да ви се връща! Само аз вкъщи пия кафе и не бих си купила цяла кафе машина за себе си, но когато мина през любимия ми магазин, винаги първо поглеждам в един сектор, където има намалени неща (такива без опаковка или с поразкъсана такава) и често си намирам неща, които бих искала да имам, на половин цена и тогава си ги купувам :). Днес имах гости и наистина ми беше удобно като им правих кафе.
Ето сега и на вас да поднеса по едно кафе:
Изображение
Хубава неделя ви пожелавам!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 17, 2013 7:23 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета,хайде на :coffee: - днес прогнозата е за хубаво време.Ивка,Дианка,Миле сърдечно ви благодаря за топлите и сърдечни думи,да сте живи и здрави,безкрайно щастливи с вашите деца! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,пожелавам ви много весел,усмихнат и прекрасен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена