Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » чет ное 21, 2013 7:06 am

Да изпием :coffee: .
НАТАЛКА,БОНИ,благодаря ви за :music: !
ИВЕ,да не започна работа?
БОНИ :giflo1: ,ВЯРЧЕ :giflo1: ,ДИДКА :giflo1: ,ДИАНКА :giflo1: ,ИВЕ :giflo1:
ЙОАНКА :giflo1: ,ИЛИНКА :giflo1: ,КАТЕ :giflo1: ,КАЛИНА :giflo1: ,МИЛЕНКА :giflo1:
НАТАЛКА :giflo1: ,НИНКА :giflo1: ,ТАНЧЕ :giflo1:
ХУБАВ ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!
красиво кафе.jpg


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет ное 21, 2013 7:11 am

Добро утро момичета
Много сте ранобудни
Честит ви празник
Желая ви един прекрасен ден с мнооого положителни емоции
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 21, 2013 7:58 am

Добро утро, веселушки :)
Честит празник!!!! Да са сплотени и единни семействата, да растат здрави децата, да са щастливи родителите.
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 21, 2013 8:02 am

Поднасям и аз по кафе :)
Изображение
Хубав ден
[youtube]http://youtu.be/S3zxwohDGBc[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 21, 2013 8:25 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили приятелки,благодаря ви за :coffee: ,прекрасната музика и сърдечните думи!Утрото при нас е чудесно - топличко и много приятно.Пожелавам на всички весел,усмихнат,незабравим ден!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

KalinaMar
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 16
Регистриран на: пет сеп 06, 2013 8:00 pm

Мнение от KalinaMar » чет ное 21, 2013 11:30 am

Здравейте мили момичета. :heart: Честит празник на Християнското Cемейство ви желая.
Не съм писала отдавна защото настроението ми е доста сиво именно заради семейни проблеми и не искам да ви товаря, нo редовно ви чета и ведрото ви настоение ми повдига духа :flow2:
Дидка напълно те разбирам с малкия, успокой се. И аз само треперя над мойто момче. Все сме на лекарства. Да се молим само да не са по сериозни заболявания, сте пораснат и заякнат. :gold_cup:
Няма да ви споменавам имена за да не пропусна някой, пращам на всяка веселушка сърдечни прегръдки. :heart:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 21, 2013 5:01 pm

more0.jpg
Здравейте,момичета ! Получих информация от Атина още вчера ,но опита ми да ви пиша бе ......изнервящ и в крайна сметка неуспешен и си мислех,че само при мен е така ,но току-що прочетох ,че МИЛЕТО е имала същия проблем . ....И така да споделя ,че малко се поуспокоих ,колкото до малкия ....крака върви много добре и вчера съпруга ми сподели,че професора е показвал рент.снимка на студентите ,а и други лекари са го поздравили за толкова добрата работа ,ако всичко върви така надобре февруари до 15 ще последва и втората операция . Това е доброто ,после псиолозите .....там нещата не стоят толкова добре ,както при ортопедите......но не е и непоправимо .....просто здрави нерви ,търпение и .....време .Още от другата седмица започва наблюдение от група психолози много съм радостна ,че всички тия терапии ще минат през здравната каса,защото това необходимо "удоволствие " ще струва най-малкооколо 600 евро на месец .....Благодаря на Бог ,че ни виждаи мисли за нас !!! Днес ще го поразходи из Атина татко му и сутринта около 4 часа ще пристигнат живот и здраве !!! Съгласна съм с ЙОАНКА и ние в Гърция сме така ,дори вчера го писах на ДИДКА ,но не успях да го пратя ,антибиотик не дават за щяло и нещяло ,изчакваме 3 дни ако сме на детския лекар ,ако сме на спешно вземат кръв и иведнага имат картина около вируса ,а също и слюнчен секрет за микробите .....не зная защо в БГ тия антибиотици ги нямат за нищо и тровят децата ....вируса не си ли направи кръга около 3 дни ,колкото и антибиотици да пият децата няма да мине .....вече след 3 ден ,за да няма усложнения се прибягва до анибиотика ,ако клиничната картина не е добра . ....Не зная явно навсякъде различно се практикува ... :? :thinking: :? Искам да ви благодаря на всички за загрижеността и вниманието ,стана ми много мило ,четейки ,че липсвам БОНИ :love: ,но извинете ме има такива моменти при всички .....дори не ми се отваряше компютъра ,а и последните дни се разкатах от бягане около приготвяне на документи около пътуването им. Това засега ,ще се върна да попрочета назад и от все сърце искам да пожелая здраве и благоденствие на вас и ваште семейства ,нека Богородица ни пази и закриля нас и нашите семейства !!! Приятна и красива вечер на всички !!!
VE4ERNA ESENNA KARTINA S VINA.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 21, 2013 5:05 pm

wallpaper_1900-1.jpg
Искам да поздравя ИЛИНКА по случай рожденния ден на Петя и да и пожелая здраве ,много късмет и щастие !!! Нека да ви радва и се гордеете с нея !!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 21, 2013 5:56 pm

[youtube]http://youtu.be/2NUQviPJDUk[/youtube]

mai4oti71
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 10
Регистриран на: пет ное 01, 2013 6:42 pm

Мнение от mai4oti71 » чет ное 21, 2013 6:22 pm

zdravei te momi4eta ,4estit praznik.


Заключена