Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » вт дек 10, 2013 11:11 am

Здравейте момичета,
Танче и аз се поуспах,
сложих и да готвя,че съм втора смяна и нямам много време,
та чак сега се добрах до тук :)
Дидка,дано Зарко се размине само с това,
Глорка и тя е в нас пази къщата остър вирус е лапнала,то силна хрема и кашлица.
Кате, пиши довечера как е профила :)
При нас също времето е зимно вали ситен сняг и студено.
1488103_644600748911947_959518152_n.jpg
С пожелание и днешният ви ден да бъде повече от прекрасен!
Бъдете здрави, весели, усмихнати, щастливи и късметът да е винаги с вас!
Успех!


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт дек 10, 2013 1:09 pm

Здравейте весели ,
сега се прибирам от разходката
Времето е студено но приятно
Направих си много хубава разходка и сега сядам да плета
Желая ви прекрасен ден :rainbow: :rainbow: :music: :music: :music:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт дек 10, 2013 2:12 pm

Привет и от мен!

Бони, Кате, :hug: Много ми е приятно във вашата мила компания, момичета! Разминаваме се със съвместното пиене на сутрешното кафе, но защо не да ви го поднеса първо на вас :).
Днес училищата са затворени и няма да съм на работа. Вчера също бяха затворени заради времето, което си е напълно нормално, но тук са така. Има една карикатура - като видят снежинка и всички коли набиват спирачки, шофьорите по-точно, сочат снежинката и панирани крещят: "Снежинкааа!" :D . Не вали все още, но към 10 часа се очаква сняг. Опитвах се пак да заспя, понеже всички спят, но не мога. Снощи се чудех дали ще съм на работа, но сутрин към 5 часа пускат съобщенията и трябваше да си прекъсна съня, за да разбера.
В неделя имахме малко сняг и детето обяви официалното пристигане на Коледа. Опасяваше се, че ако няма сняг няма да има и Коледа :) . Ето това е нашата оскъдна снежна картинка:
Изображение
Изображение
Изображение
Дано днес да има повече сняг, за да му се порадваме повече :)
Хубав следобед на вас!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт дек 10, 2013 3:46 pm

Здравейте ,момичета !!! Моят комп. тотално отказва да си изпълнява задълженията ,предстоят ни много разходи около пътуването до Атина и операцията и затова и ще остане малко на заден план .Народа влиза от други техники ,но за мен или не остава време или когато мога ,мен ме няма .....Затова и липсвам мила,БОНИ !!! :) Пък и с техниката съм малко на вие .....Иначе и при нас се захлади и се опитва да се подготви до Коледа и да е наистина зимно и празнично ......ах,ЙОАНКА ....сняг не се надявам да видим .....и каква Коледа ще караме и ние ......почвам и аз да се замислям ....Виви всяка година с много нетърпение очаква снега ,но той така и не идва .....и все се ядосва ,че живеем именно тук .....аз сякаш свикнах и много ,много не ми липсва .....или по-точно харесва ми ,но само като се сетя ,че има и разтопяване ......ми минава набързо мерака .....И малко със закъснение ,но не съм забравила :Честит празник на всички студенти! Честит празник на онези, които някога са били студенти и винаги ще са символ на новото, бурното и смелото у всеки човек!Бъдете здрави, весели, усмихнати, щастливи и късметът да е винаги с вас!
Лек и красив остатък от деня !!! На Глория бързо и безболезнено възстановяване и мен нещо ми драска гърлото ......да видим ДИДКА И МАМИ многоцелувки на вашите мачугани ,а на всички останали ,които не са или по-точно са пораааснали деца .....радвайте се ,обичайте се и мечтайте по детски ,отдайте се на магията и .......помечтайте ....безплатно е ,топли душата и .....ни прави по-човечни и добри .... :) :) :) Цветята трябва да бъдат поднасяни без повод. Щастието трябва да бъде настояще. Домът топъл. Любовта трябва да бъде взаимна. А сезонът .....няма значение какъв ще е
сезонът...."
Ерих Мария Ремарк


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 10, 2013 6:23 pm

:snejenchovek: :elha: :snejenchovek: Привет,мили момичета - при нас има сняг,много е студено,даже замръзна вече,но си представям как е при Бони,Илинка,Ивка !Днес,както ви писах правих профил за Диабета,всичко е наред,отлични резултати,много съм доволна и всички в къщи ме похвалиха за упоритоста да не се предавам лесно.Мили приятелки,пожелавам ви много весела,топла и уютна вечер,лека и спокойна нощ!!! :zwyncheta: :snejenchovek: :zwyncheta:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 10, 2013 6:40 pm

:zwyncheta: :zwyncheta: :elha: :zwyncheta: :zwyncheta: Мили Дидка и Зарче,надявам се,че сте добре - днес ходих с Инка да вземем Тони от яслата,а той грее,щастлив,сутринта минали от благотворителна фондация и раздали на всички детски градини и ясли в града подаръци на децата - на Тони в кутията имаше шапка,шал,страхотни ръкавици,шоколади Тоблерон и много коли -мънички,паста и четка за зъбките и ред други неща,браво на тия хора,да са живи и здрави,че правят децата радостни и щастливи! :clap: Пожелавам ви лека и спокойна нощ,сладки сънища! :zwyncheta: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :zwyncheta:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт дек 10, 2013 8:11 pm

Привет момичета :)

Ето ме и мен на вечерна проверка :tongue:
Днес до обед духа, прехвърча сняг и се прави на сърдито времето. После се показа Слънчо и поутихна :sun: Е, студеничко си е, но ... като е светличко ти е топло на душата :love: Иначе денят ми беше много напрегнат, но тя работата затова е работа ...
Да ви се похваля с моите родители - голямото убеждаване цяло лято явно имаше смисъл. Сега са доволни, че са на топло и обгрижени. А аз съм спокойна, че не ги мисля как ще си чистят снега и как ще пазаруват :love:

Йоанка, доста е порастнал младежа това лято :thumup: Дано си имате сняг и се насладите на зимата - нека е спокойна и по-тиха, без виелици и студове.

Ивка, скорошно оздравяване на Глорка :hug:

Дианка, ще си дойде всичко на мястото - сега най-важен е Стели. Компютъра ще почака ... От сърце се моля да сте ОК, щастливи и задружни - другото ще се подреди :heart:

Дидка, в това студено време много бързо се разболяват дечицата - дано бързо да преминава :thumup:

Катеринке, браво на теб и твоето постоянство - здравето е най-важното нещо за човека :clap: Много се радвам за Тони - ето че свикна с яслата :thumup: А за чудесните подаръци - браво на организаторите, толкова е хубаво да зарадваш дечицата :)

Танче, ти не се спря бе мила - работа, кола, сега плетка ... Какво ли правиш когато си ОК :thinking:

Миленка, нещо пак се губиш - как сте с Веси :hug:

Илинка, Миле, Наталка, Верче, Меги, Нинка /обади се миличка/ и ... ако пропускам още някого - :hug: :hug: :hug:

Хубава и топла вечер на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение

За Зари и Тони:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 10, 2013 9:18 pm

И аз съм тук за вечерната проверка :)
Пак духа и нищо не вали, само да не се заледява, другото се преживява :)
Лека нощ, веселушки
[youtube]http://youtu.be/dZQ8f5mRvNM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср дек 11, 2013 5:56 am

Ако искате да се подготвите най-добре за бъдещето, живейте именно днес. Пълноценно изживяният днешен ден е най-добрата предпоставка за успешен утрешен ден.
Доверете се на себе си!
Добро утро и усмихнат ден!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср дек 11, 2013 7:09 am

Добро утро момичета
Щастлив ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена