Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пон дек 16, 2013 8:08 am

Добро утро :)
Нареждам се и аз с кафето за сутрешна проверка :)
Изображение
Бони, добре сте се поразходили, и най-важното успокоили за родителите, времето е пред нас и срещи ще има, а спонтанните ще са по-вълнуващи.
Хубаво настроение да ни нападне и хубави да са дните ни, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


janova57
гост в кухнята
гост в кухнята

Мнение от janova57 » пон дек 16, 2013 8:12 am

:emotshapka: ДОБРО УТРО И ОТ МЕН! :emotshapka:
БЛАГОДАРЯ ВИ,МОМИЧЕТА ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!
СПОРНА И УСПЕШНА СЕДМИЦА И КЪСМЕТЛИЙСКИ ПОНЕДЕЛНИК!
ПРЕД КОЛЕДНО.jpg

janova57
гост в кухнята
гост в кухнята

Мнение от janova57 » пон дек 16, 2013 8:14 am

НАТАЛКА,ЛЕК ДЕН! :giflo1:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон дек 16, 2013 10:07 am

Здравейте!
Отбивам се да си пийна от прекрасно поднесените ви кафенца и да ви пожелая успешна нова седмица! Дано всичко при вас да е наред и да се подготвяте за предстоящите празници.

Изображение

Някои от вас сигурно ще си помислят, че вече не ми е приятна вашата компания. Нищо подобно! Чета ви редовно, но просто нямам сили да пиша. Много ми е тъжно и самотно. Не предполагах, че толкова много ще ми липсва моята половинка. Прави са хората като казват, че да обичаш не означава да можеш да живееш с някого, а да не можеш да живееш без него. Да не ви досаждам с моите размишления.
Бъдете щастливи с близките си и се радвайте, че са около вас!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 16, 2013 6:05 pm

:zwyncheta: :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: Добър вечер,мили момичета!!! Бони,поздравления за вас,погрижихте се за родителите си,нека им е уютно и топличко,а вашата обич да ги топли винаги! :clap: :clap: :clap: Миленка,нямам думи за теб мило момиче - толкова силна привързаност,обич и всеотдайност не се среща често в нашето съвремие,това ме кара да те обичам и уважавам много,много,прекрасна си мила!!! :clap: :clap: :clap: Момичета,пожелавам ви весела и много приятна вечер! :emotshapka: :zwyncheta: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :zwyncheta: :emotshapka:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 16, 2013 6:09 pm

:zwyncheta: :emotshejna: :santa: :emotshejna: :zwyncheta: Дидка и Зари,как сте милички?! Пожелавам ви весела и спокойна нощ,сладки сънища!!! :zwyncheta: :snejenchovek: :elha: :snejenchovek: :zwyncheta:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон дек 16, 2013 8:30 pm

Кате, благодаря ти за милите думи :giflo2: :giflo2: :giflo2: !
Понякога си мисля защо точно мен Господ наказва по този начин. Не е честно. Старая се да живея по правилата, поне така както аз ги разбирам, да правя добро на хората около мен, когато мога и въпреки това всичките проблеми на света се изсипват върху главата ми с бясна скорост, на всичкото отгоре трябва и сама да се справям с всичко. Извинявайте, че ви занимавам с моите терзания, но просто вече не издържам и трябва да споделя с някого.
Хубава вечер и спокойна нощ, приятелки!

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 16, 2013 9:37 pm

Привет, приятелки :heart:
Миленче, няма за какво да се извиняваш, всички сме хора и имаме своите тревоги, мъки, радости и съмнения. Никой не е казал, че ще е леко и безоблачно създавайки семейство, но това са нормални чувства и няма защо да ги таиш в себе си. Разбираема е мъката и тревогата ти, разбираемо е, че ежедневието те завърта и понякога си безпомощна и несигурна. Но подкрепата на близки и приятели ще е с теб, а съпруга ти там е сам със скайпа и прекрасно знае, че не всичко ще му казваш за да не го тревожиш. Бъди смела, за да даваш смелост и на другите и вярвай, че ще дойдат по-хубави дни. Извинявям се, че така нахлух в пространството ти, но ти знаеш, че това съм го изживяла вече няколко пъти и те разбирам. Не се капсоловай, срещай се с приятели, това не означава, че си предател. Извинявам се, че си позволих този коментар :)
Лека вечер, веселушки
[youtube]http://youtu.be/LveS3tx-6cQ[/youtube]
Лека нощ, деца
[youtube]http://youtu.be/1VjUqR25xS8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 17, 2013 12:12 am

:zwyncheta: :eleni: :zwyncheta: Натали, поздравления мила,много точно мнение си изказала относно Миленка,само който не е преживял подобно нещо,не би разбрап за какво иде реч.Миленче,знам,че няма да мога да те успокоя,но миличка всичко това,което ти се случва съвсем не е наказание,това е поредното изпитание в живота ти,че си добър човек личи и без човек да е имал контакт с теб,приеми това изпитание,постарай се да издържиш и ще се почувстваш възнаградена накрая,повярвай ми,това е истината и още нещо,благодари на Бог,че сте живи и здрави,другото се понася някак,помни мило момиче - след бурята изгрява слънце,за теб ще бъде повече от щедро,защото си невероятно почтенно момиче,горе главата сладурче,ние сме тук,а споделена мъка е съкратена наполовина и се понася по - добре. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Обичам те!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 17, 2013 12:23 am

:zwyncheta: :hug: :hug: :hug: :zwyncheta: МИЛЕНЧЕ - специално за теб мила!!! :emotshapka: :hug: :hug: :hug: :emotshapka:


Заключена