Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » вт яну 14, 2014 2:38 pm

Нинка честит имен ден
бъди много много щастлива
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт яну 14, 2014 5:03 pm

Нинка, честит имен ден! Бъди много щастлива и винаги заобиколена от добри приятели!

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт яну 14, 2014 5:57 pm

Добър вечер на всички веселушки ....тая сутрин около 5 часа се прибрахме от Атина ,вчера излязохме от болницата .....друг път ще споделя подробности ,важното е ,че операцията мина успешно ,за жалост много по-болезнено от миналата година ,но моето мъжко момче не се предаде ....стиска зъби ,плака самичък и ....с две думи дъжа се по мъжки . От днес до 7 февруари ще сме в инвалидна количка ,малко ни е трудно ,но така ще е ,за да избегнем друга фрактура ...крачето доста е поотслабнало и е уязвимо ....нямах възможност да видя как сте я карали ,защото не съм се мръднала от него , липсваше му и баща му и затова реших да не ме сменят зълва ми или свеки ,защото виждах,че детето има нужда от мен .....Колкото до психиката ....за жалост и тук проговориха спомените и се наложи да ни посетят отново психолози и да започнат да ни наблюдават отново и отново ...доколкото сметнат за необходимо ...Много ми е изморено днес след 9 часово пътуване ,прибирайки се съпруга ми в общи линиии се бе посправил с положението (пуснал прахосмукачка,прибрана елха и други новогодишни подробности ......чака ме купове пране ,но бе приготвил крем за децата и мен това ми е напълно достатъчно ....все пак е мъж и на това съм доволна ,включих перката след обяд ,защото спахме до късно ,дойдоха и близки да го посетят и с две думи ,докъдето успях ....това свърших сега пак чакам близки и използвах да вляза набързо да споделя новините около нас ...знам ,че за всяка една от нас има ли проблем ...всички сме притеснени и очакваме новини ,,най-вече хубави новини .При мен са добри ,има доста работа още ,но търпение му е майката .....вярвам,че един ден всичко ще си дойде на място . Нямам търпение да се върна назад да чета как сте я карали ...липсвам по-вече от 10 дни ,дано да сте били здрави ,много усмихнати испокойни !!!Благодаря предварително на всички и лека вечер !!! :heart: :heart: :hug: :hug: :heart: :heart: НИНКА,мила НИНКА със здраве да си носиш името ,много радост ,късмет и обич ти желая Бъди щастлива !!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 14, 2014 6:11 pm

Дианка, мило прекрасно момиче - радвам се, че всичко премина успешно за Стели и вече сте си у дома :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Всичко лека полека ще си дойде на мястото, ще махнете количката, ще укрепне крачето, и емоциите лека полека ще затихнат - само Бог да ви дарява със здраве, обич и търпение :love: Ти си знаеш майчиното сърце какво изпитва - сега след всичко преживяно се опитай да дадеш малко почивка на самата себе си. Вече си си у дома, не се хвърляй да свършиш всичко наведнъж. Малко по малко нещата ще влязат в ритъм, но е важно ти да "изпуснеш парата" - от сърце ти го желая :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт яну 14, 2014 6:27 pm

Дианка,много се радвам че операцията е минала успешно
Малко по малко ще се възстанови,малко повече търпение
Стискам палци да няма повече проблеми :hug: :hug: :hug: :hug:
На всички желая приятна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 14, 2014 6:38 pm

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НИНКА /ninka71/

Изображение

И НА НИНКА /nikoline/

Изображение

Мили момичета - бъдете здрави и влюбени в живота, носете с чест имената си и нека те ви се отплатят с успехи :love:

ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ :heart: :heart: :heart: :wine: :wine: :wine:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт яну 14, 2014 6:49 pm

Понеже моята приятелка още не е пристигнала реших да вляза отново и да почета . В болницата независимо,че нищо не липсва и добре,че е така :wink: все още ,интернет няма ...или има ,но е само за нуждите на болницата ....исках много да вляза и да ви се обадя и малкия ме посъветва да сложа един момент да се изразя правилно :ooppss: по-точно да предплатя ваучер само за мобилен интернет и да влезем от неговия телефон ......ами намерих "Веселият готвач " ,но така и не успях да напиша нищо .....няколко пъти уж съм вътре и готова да пиша не стана ,единственото,което успяхме бе да го снимам и чрез неговия ФБ да го види баща му .....все пак е нещо ,БЛАГОДАРЯ ВИ ,БОНИ И ТАНЧЕ много ,много ,много целувам ви всички !!!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт яну 14, 2014 7:11 pm

Дианка, радвам се,че всичко е минало успешно
и Стели е бил един истински мъж,
всичко ще си дойде на мястото,по полека дай си малко почивка :hug: :hug: :hug: :hug:
Хубава вечер на всички!
1487363_662231920482163_125717173_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт яну 14, 2014 7:17 pm

:giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: Момичета,написах и всичко изчезна,сега отново - Дианка,добре дошли у дома,дано това е края на всичко негативно! Бог да ви закриля и пази! На сладкото момченце Стелио,много целувки и успех! :thumbsup: :thumbsup: Нинка,жалко,че си болна миличка,но всеки ден е празник за душата,когато се чувстваш щастлив и ти е хубаво,така мисля,успешно оздравяване ти пожелавам сладуранке мила! :thumbsup: Ивче,добре сме миличка,дай Боже, така да изкараме зимата! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви лека и приятна нощ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт яну 14, 2014 7:19 pm

:giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер милички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена