Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » съб яну 18, 2014 9:32 pm

Ооо,тук вече мирише на възглавница... :yawn: :sleep:
И аз натам се насочвам,но като гледам,едва ли ще е успешно...
На вас,желая спокойна нощ и розови сънища!
:night: :night: :night: :giflo2: :night: :night: :night:
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб яну 18, 2014 9:51 pm

:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ И ОТ МЕН! :night:
:night: :night: :night: :night: :night: :night: :night: :night:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед яну 19, 2014 1:37 am

Събота вечер ,любима от много години насам .....време за всичко в изобилие ...приятели,чаша вино ,компания с хубава музика ,интересен филм ,време за ..ей така просто да си помечтая ,или да си направя самооценка ...сдве думи ...стига да имаш нужното желание .....време има ,неделния ден позволява малко по-късно събуждане и ......."Вълкът сит и ....агнето цяло !" .....И така при мен чаша вино ,съпруга ми като НАТАЛКИНИЯ се труди а аз искам да споделя с вас нещо,което смятах да го сторя в края на 2013 ...,но по обясними причини не успях , но никога не е късно ..... :wink: Сигурно има символика в края на всяка година, по едно и също време да седнеш на чаша вино и да направиш сметката. Правя го от много години, само че преди време го правех с един тефтер а сега мога да го направя в това необятно място за споделяне...сред приятели ,които значат много за мен :) Всяка година е едно пътуване, едно споделяне. Понякога нещата са в рамките на приятното пътуване, друг път има леки неудобства, но има и откровени трагедии. И само понякога има едно перфектно пътуване, но то трае краткоВъпреки това годината си остава едно истинско приключение, което винаги остава незабравимо.2013 -та отново беше пълна с мечти, с подаръци от Съдбата, някои заслужени, други просто от обич...Някои от мечтите си заминаха, на тяхно място дойдоха други, както всичко друго в природата. Някои от старите приятели изчезнаха . Срещнах нови приятели, много от които срещнах тук

Много от вас ме събуждаха с красиви морски изгреви, с нежни балерини, с преживени срещи или премислени раздели от нощите. Други ме изпращаха в ласките на нощта с любима песен, с прегръдка от думи и обещание за усмихнато утре. Имаше изненади, които ме просълзяваха от радост.

Имаше и моменти на голямото предаване, на безкрайното пречупване, на болка и на чувството, че повече от това не мога. Всичко е било обаче само за да се науча, че всъщност мога още. И сълзи имаше доста, но те са били за пречистване и събуждане.След което идваше чувството, че през каквото и да съм преминала, е било урок. Предавах се и се видях много, много слаба. И си признавах. Така разбрах, че човек трябва да си позволява да е слаб, и да не се плаши от това, защото всичко преминава. Така приех и слабата си страна. Направих и личното си обещание да не приемам хора и събития, които не искам да са около и заедно с мен, и да не бъда това, което не искам да бъда.

Осъзнах, че моите желания досега са точно изпълнени от Вселената и че моят Бог, в когото вярвам, ми е дал нещата, които аз наистина съм пожелала. И ако не съм получила други, значи не съм ги пожелала с цялото си сърце. Е, тази година -2013 беше моята трудна, усмихната, тъжна, с болка, с щастие, с приятели, с разочарования, с вълшебства и ежедневни борби. Тя ме научи на много. Научи ме най-вече, че каквато и да е годината, е добра. Защото е изживяна.

Имаше от всичко по много. Имаше любов и война, имаше срещи и раздели, имаше страхове и геройства, имаше отчаяние и спасение.Всичко това беше моята пълна година. Просто я имаше! Дано да има и други пълни години! Дано са пълни и вашите години ,на всички го желая от сърце ....сигурно всички сте разбрали смисъла и целта на написаното от мен ....радвам се ,че сте ми приятели ,радвам се ,че сте в моя живот ,радвам се,че ви познавам и малко късно,но исках да си споделя моята равносметка и,да ви БЛАГОДАРЯ на всички и да пожелая още по -силна и пълна 2014 година !!! Изцяло обгърната от тревогите и неизвестното около сина ми ,не успях да споделя всичко ,което си бях наумила ....тая вечер ще спа спокойно ....щастлива по много причини :) :) :) Лека и спокойна нощ на всички , :heart: :heart: :heart: :night: :hug: :night:[youtube]http://youtu.be/qFWvzgi7B7o[/youtube]

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед яну 19, 2014 7:44 am

:sun: ДОБРО УТРО В НЕДЕЛЯ! :sun:
ДИАНКА, :hug: !Два пъти прочетох поста ти!Благодаря за искреността и доверието!
ПРЕКРАСНА СИ! :giflo1:
:flow1: МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВА НЕДЕЛЯ! :flow1:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед яну 19, 2014 7:48 am

Добро утро момичета
Свърши ми се гласа ,не мога да говоря(за радост на някои) но мога да пиша
Желая ви приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед яну 19, 2014 8:42 am

1512718_622345067831229_417048317_n.jpg
Добро утро!Събудете се с целувката на утрото,с усмивка да започне днес деня!
Вземете шепа светлина и уловете самото време!
Нека днес вятъра в платната на лодката наречена живот,да дари всички с нужната сила,
за да преодолеем високите вълни по пътя си,за да станем по-силни,по-добри,по-влюбени и Щастливи от всякога!
Танче,оправяй се ,вземи си лукчета за гърло ,синът ми тези дни си беше изгубил глъса и му помогнаха.
Миле благодаря за кафенцето :hug:
Дианка чудесна си :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед яну 19, 2014 8:47 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета,да пийнем по :coffee: ! Дианка,благодаря ти за откровенията - много чист и земен човек си мила,обичам те! Таничка,дръж се миличка,пий чай с мед и лимон,топли краката да се оправиш бързо,успех! :thumbsup: :thumbsup: Ивче,виждам те слънчево момиче,всичко добро ти пожелавам!Прекрасен ден на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед яну 19, 2014 1:36 pm

Привет, весушки :)
Вече ошетах и след малко отварям козметичния салон, който по традиция е от 14.00 до 16.00ч. :wink: е и дрямката е тогава :D
Дианка, благодаря за доверието, с което споделяш съкровенните си мисли и ни позволяваш да се докоснем до душевността ти :hug: :hug: :hug:
Танче, май повечко си пяла :) :wink:
Миле, оправяй се по-бързичко :)
Хубав ден, момичета
[youtube]http://youtu.be/zxrENlIsqdU[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед яну 19, 2014 2:30 pm

Здравейте, в този слънчев и топъл неделен ден!

Дианка,както винаги,написаното от теб го усещам със сърцето си.Благодаря ти,за искренността,за споделянето и за всичко,което си написала до момента.Прекрасна си!
От сърце ти желая,всеки ден,от вече настъпилата година,да е пълен!
Със здраве!
С любов!
С щастие!
И НИКОГА болка!

Танче,взимай сериозни мерки,че това не е шега работа.При мене,точно така се почна...със загубата на глас,но направих други щастливи :) :wink:

Прекрасен,неделен ден,сладуранки!

Изображение

Танче,за теб,мила,следната комбинация:
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед яну 19, 2014 2:59 pm

Момичета здравейте
Днес съм значително по -добре Остана само гласа
Бих ви препоръчала един чай Мисля че е много ефикасен
Около 2 см джинджифил настърган или нарязан на ситно се запарва в една чаша гореща вода за 20 мин
Прецежда се слага се 1 лъжица мед и сока от 1 лимон
Заловила съм се с доста задачи в кухнята
Приятен ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена