Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб яну 25, 2014 6:23 pm

Привет, веселушки :)
Преди малко си изпратих гостенките и пак при вас :) Следобеда мина както го пях запланувала и съм много доволна :)
Кате, поспри се бе, човече. Идват пак дъждове, моите прозорци ги мих преди 2 седмици и вече не личи, ама няма да си давам зор.
Бони, липсваш ни, но сме с теб и чакаме добри вести за мама.
Сега бягам да стягам вечерята :cook:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 25, 2014 8:41 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета,порадвахме се на един прекрасен ден,но привечер захладня доста,очакваме и ние сняг - каквото такова.Натали,радвам се,че си доволна от гостуването,не се съмнявам в това,ти си толкова сърдечен и мил човек! :clap: :clap: Момичета,пожелавам ви лека и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 25, 2014 8:42 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб яну 25, 2014 8:56 pm

:night: ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА! :night:
ИВЕ,при нас вали дъжд и не е студено,а при вас бяло и красиво зимно! :)
НАТАЛКА, :thumup: !И аз изкарах много приятен ден. :) Погачата ми се получи. :) .
КАТЕ,забелязала съм ,измия ли прозорците,и вали.Утре може да сме и ние със сняг :)
:night: :night: :night: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ СПОКОЙНА НОЩ! :night: :night: :night:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб яну 25, 2014 9:07 pm

Наталка, радвам се, че с колежките си сте изкарали добре!
Кате, при нас не е толкова студено, но е неприятно заради дъжда и вятъра. Предпочитам да завали сняг, за да поомекне времето, а и децата да се порадват.
Надявам се Дидка и Зарко да са имали един прекрасен ден, въпреки лошото време :wink: :) !
Изпращам цялата си положителна енергия на Бони и се моля всичко с майка й да е наред!
Спокойна нощ!

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб яну 25, 2014 9:40 pm

Добър вечер ,мили момичета ......тия дни нещо съм като отнесена от вихъра ,независимо,че времето при нас е много добро или по-точно продължава да е много добре с изключение на едни много силни и краткотрайни бури ,които бушуват тия дни ....но слънцето си е на линия .Радвам се ,че сте прекарали добре ,мисля си и без да влизам във форума за БОНИ и се моля от цялото си сърце Бог да помогне на милата и майка и се възстанови милата женица ....чувала съм тук много пъти лекарите да казват Ние сме хора ,каквото можем правим ....помолете се и вие ....знам ли вярата за мен е много силно чувство ....може би и най-силното ......винаги последната ни надежда е в Богородица и Божия син ...нека спестяват мъката ,страданията и помагат на хората .При мен ... в понеделник с моя син сме рожденници .....нямах нагласа за празнуване по обясними причини ......колкото и да отминаха операции ,болници ,Атина и всичко останало ...не мога да се оттърся напълно ....няма го стимула ...ето след броени дни ще пътувам отново 9 часа с кораб за преглед .....уморих се ,но както и да е забравям за моята умора и така от вчера започнах основно да чистя за рожденния ден . в понеделник ще имаме парти ,ние в инвалидната количка ....че като ме прихвана ,че трябва да сменям и пердета (имам една слабост към тях)смятам ,че от тях зависи до голяма степен интериора на един дом ....и луд умора няма ,смених ги ,но то и стъклата трябва да се мият след многото дъждове ,и въобще не съм се спряла . Някои деца за пръв път ще идват у нас и искам всичко да е о.к .Тортата май ще е Боб шпонг ,,,я да видим какви ще ги свърша .. :D . :ooppss: :D Смятам да снимам всичко и да ви покажа ...най-вероятно във вторник . засега ще пожелая една красива и топла вечер ,здрави да сте !!! НАТАЛИ ,пожелавам много такива красиви мигове с приятели ,радвам се ,че сте прекарали приятно ,здрава да си и догодина да черпиш отново !!! БОНИ ,мислено съм с теб :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб яну 25, 2014 10:16 pm

Днес доста се поуморих и ще се прикреватя по-рано :yawn:
Дидка, няма те.
Дианка и ти намаш спиране.
Бони, мисля за теб и мама, дано всичко е наред.
Лека нощ, момичета
[youtube]http://youtu.be/Q6nx6f_j8TQ[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед яну 26, 2014 1:24 am

Привет и от мен!

Танче, успя ли да поспиш? Оправи ли се от грипа? Внимавай да не ти отслабне организма от комбинацията от двете.
Наталка, сега вече можеш да си починеш удовлетворена.
Миле, :thumbsup:
Дианка, не се съмнявам, че ще се справиш! И аз много обичам да си сменям пердетата - всеки сезон го правя. Сега всичко е толкова бяло и се слива с картината навън - бял ми е дивана, бели пердета сложих, стените и те бели и имам и една картина с пингвини, за която трябва да купя рамка :). От кога ме врънка детето да ходим до полюсите на експедиция :).
Днес целия ни ден мина в сглобяване на гардероб, поставяне на щори и разни такива занимания. Преди няколко дни сама си направих размествания на мебелите в спалнята. В това много ме бива - дори не извадих дрехите от шкафовете, дори и чупливите неща не махнат от етажерките :). Но когато се стигне до сглобяване с отверка и видии съм ужасно схваната в ръцете :).

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед яну 26, 2014 1:52 am

Лека нощ!
Няма да коментирам нищо около вас,че да остане време за сън.......Деня ми беше прекрасен,имах гости,и така :wink: !До утре,т.е. днес,но в по-нормален час.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед яну 26, 2014 4:39 am

Кате, благодаря ти за пожеланието - каквото си бях решила за днес наистина се получи! Най-после успях да "хвана" мъж ми да ми помогне. Нещата,с които сама не можех да се справя си дойдоха по местата и сега се чувствам по-нормално, няма вече да прескачам препятствия по пътя си :).
Ивка, много красивa снимкa!
Изображение


Заключена