Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » чет яну 30, 2014 9:33 am

Да, Дидка, напълно съм съгласна с теб. Казвам го, защото в студентските си години съм имала точно такъв приятел и знам, че е много хубаво да имаш до себе си такъв човек!


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 30, 2014 9:35 am

Наталка, може наистина да ги има немските магазини, защото моя позната, у която ги видях преди време, каза, че са й ги донесли от Германия. Не съм се сещала да проверя в немския магазин, благодаря за идеята!

ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » чет яну 30, 2014 9:36 am

Доброутро и от мен момичета желая ви успешен и ползотворен ден . :coffee: :sun: :sun:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет яну 30, 2014 9:42 am

Здравейте момичета! Благодаря за :coffee: Аз отдавна изпих моето и след малко ще тръгвам на работа. Студено е -11 гр, хлъзгаво, абе зима :wink:
Дидка, много се радвам за теб. Човек има нужда точно от това! Желая ти само здраве и щастие! :love: :love: :love:
Имам да свърша още някои неща и отивам на пързалката :thinking:
Хубав студен зимен ден :giflo1: :heart: :giflo1:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 30, 2014 9:47 am

Верче,благодаря ти!Натали,и аз ще си купя,цената е добра!Ние още се излежаваме.Отново ви казвам колко много ви обичам,за това,което сте!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 30, 2014 2:20 pm

:giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: Мила Дидка,сутринта нямах време да ти пиша,но ето ме сега - много пъти съм писапа какво означава за мен приятелството,то е безценно.Много се радвам,че имаш такъв приятел до себе си,разбирам те напълно,че е без ангажименти и т.н. - в интервала от първият ми брак до втория,контактувах почти изцяло с мъже,даваха ми сигурност,опора,научиха ме да вярвам,че доброто в живота ми тепърва предстои,покрай тях се запознах с Митака,сега,като се върна назад - нещо,което се старая да не правя,тъй като пропускам мигове от настоящето,разбирам,колко много получих от моите приятели,които и досега са в живота ми - безкрайно много ги ценя и обичам,доказаха се във времето и ще останат покрай мен завинаги,дано и при теб да е така,успех мила!!!Обичам те!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 30, 2014 6:49 pm

Прибрааах се - този път таксито дойде наистина след 5 мин. Предпочетох този начин вместо да се пързалям :roll: Половинчо е изчистил доста сняг пред гаража, но има и още мнооого за чистене. С две думи - фитнес :wink:

Дидка, радвам се че имате такъв приятел до вас. Понякога точно по този начин опознаваш човека до себе си и в един момент неусетно той става част от ежедневието и живота ти и си даваш сметка, че не можеш без него. Дано това чисто приятелство ти даде исли и кураж да намериш правилния човек :hug:

Дианка, как сте днес - не се обаждаш :hug:

"Понякога трябва да обиколиш целия свят, за да разбереш,
че съкровището е скрито в собствения ти дом."


Топла и уютна да е вечерта ви! Усмивки и добро настроение да радват вашият дом :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение

За Зари и всички дечица:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 30, 2014 7:01 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Добър вечер, момичета при нас е студ и половина,тая нощ ще е още по - студено,само се моля тока да не спира. Бони,правилно постъпваш с прибирането след работа,така ще те закара до дома ти и ще си спокойна. :thumbsup: Момичета, пожелавам ви приятна,топла и уютна вечер!!! Нинка,Илинка,Дианка - пишете,чакаме ви!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 30, 2014 7:06 pm

:giflo1: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :giflo1: Дидка,Зари,пожелавам ви лека и спокойна нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет яну 30, 2014 9:00 pm

Лека нощ, момичета
[youtube]http://youtu.be/tii14pu2GOA[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена