Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от latkova » съб фев 01, 2014 3:38 pm

Честит Празник! Какво по-хубаво, два пъти ще празнуваме!
[youtube]http://youtu.be/7bd3FIVEnts[/youtube]
НАЗДРАВЕ!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 01, 2014 3:48 pm

Здравейте,веселушки !!! И так още един рожден ден в историята :D За пръв път успях и косата да е готова и масата да е готова и да съм спокойна ...това и исках ,но има една ,голяма подробност благодарение на Виви .Без пресиленост ,да ми е жива и здрава свърши толкова много работа ,милата ,иначе се чудя още къде ли щях да съм ....поне 3 пъти изпразни мивката ,вкл. и подсушаване и подреждане по места на всичко ,освежаване на банята и една прахосмукачка навсякъде ........с две думи ,благословени са жените ,които имат дъщери :D и щастливи тия ,които имат синове !!!Колкото до репортажа ....ей,тук се разминахме с протокола ....първите,които пристигнаха и разгледаха какво ги очаква :wink: започнаха да напират да се сервира ,за мен бе добре дошло ,мъжа бе на линия (професионален сервитьор :wink: ) и всичко бе по график ,нямаше я суматохата да сервираме на всички и така и не разбрах как всички бяха хапнали и доволни очакваха тортата ,която ...някои дружки вече я видяха в ФБ ,смятам ,че за мен ,която не съм сладкарка бе на ниво ,за радост на всички малчугани ....пресарах се и ървият ми крем стана на вода .....идваше ми да си дърпам косата ,вторият (добре,че имах нужните продукти ) бе супер !!! :thumbsup: и така пяхме песнички,срязахме тортата ,пожелавайки на Стелиос най-вече здраве ,и е обяснимо защо и ....най-накрая прибрах празните чинийки ....тогава задоволсрвото ми бе най-голямо ,защото всички останаха доволни ...срязахме и моята ,и я уважиха по-диетичните и тия,които не се задоволяват с малко :yee: :thumup: .Около 22.30 си отидоха и последните гости ,след които си налях едно уиски с кока-кола .....опустошавайки го потърсих спалнята ....имах много,много нужда ....Вечерта не бе от най-спокойните 9 бала днес е силата на вятъра ......духа ,събаря и се чуваше и най-малкия шум и така сутринта ,след кафето шефката ми от Тапер ....хайде кафе и на нея ,торта ,разни солени истории ,дойде част от вчерашната компания детската и допреди малко ,но здраве да е бе красиво ,шумно ,смях и детска глъч !!! :) :) :) Всички останаха доволни ,дори на изпращане една от майките ми пожела и догодина живот и здраве да ни поканиш отново и да хапнем отново вкуснотии .....мечтата ми се осъществи ,може да ми бе уморено и притеснено,но бях удовлетворена ,Стелиос след като си заминаха всички дойде и ни прегърна и двамата ....без да каже нищо ,но очите му издаваха едно,голямо благодаря !!! Затова живеем за да бсе радваме ,саедно с децата ,стана ми много мило и нежно ,миличкото изстрада толкова много и се радвам ,че успяхме да му стоплим детската душа,нищо,че бе в инвалидната количка , сияеше от радост и бе щастлив !!!Това засега Честит да ни е и февруари ,здрави да сме и да не е от най-лютите !!! Весел съботен ден !!!

Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » съб фев 01, 2014 4:40 pm

Днес имам рожден ден - 75 години!
По този случай да ви почерпя с една елементарна торта, надявам се да е вкусна! :D :love: :love: :love:
Изображение
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 01, 2014 4:58 pm

Инче, честит рожден ден!
Да си жива и здрава, да не секва младежкия ти ентусиазъм, да продължаваш да твориш вкусотии, които хранят и душата и сетивата.
[youtube]http://youtu.be/39Jz8WISBOk[/youtube]

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб фев 01, 2014 5:15 pm

:baloons: :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :baloons: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА ИНЧЕ!! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,НЕКА ЖИВОТЪТ ТИ БЪДЕ БЕЗКРАЕН ПРАЗНИК СЪПРОВОДЕН ОТ РАДОСТ,ЩАСТИЕ И УСПЕХИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!! :giflo1: :baloons: :happybd: :baloons: :giflo1:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб фев 01, 2014 5:25 pm

Мила Инче, честит рожден ден!
Бъди жива и здрава и все така по младежки одухотворена!

Изображение
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 01, 2014 5:39 pm

Желая ти дълголетие, нестихваща любов и щастие безкрай!
Бъди жива, здрава и засмяна,ИНЧЕ все така неуморима и да доставяш радост на всички ни !!![youtube]http://youtu.be/_KUeBpNA_bQ[/youtube] Честит рожден ден!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб фев 01, 2014 6:00 pm

ИНЧЕ,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
1510741_620189128047487_233164690_n.jpg

ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » съб фев 01, 2014 6:05 pm

FA09S.jpg
yjRNEJHSiBrNZqHB_l.jpg
Чeстит рожден ден, пожелавам ти много здраве и щастие в живота. :giflo1: :giflo2: :wine: :celebrate: :celebrate: :happybd: :flow1: :cake: :serve: :podaryk: :baloons: :celebrate: :happybd: :happybd:

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » съб фев 01, 2014 7:17 pm

Ина,честит ти рожден ден :giflo1:
Нека Бог те благослови със здраве,дълголетие,а успехът винаги да те съпътства !!!
Наздраве :wine:
Изображение


Заключена