Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт фев 04, 2014 7:37 am

приготвих ви букет цветя,а забравих да ви го поднеса


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт фев 04, 2014 8:09 am

Добро утро :D
Пак става задушевно и се присъединявам с удоволствие :)
Изображение
Бони, много неприятна болежка, ако имаш елвъзглавничка сложи я на облегалката на стола, аз така си помагам.
Дидка, то на 15 е ясно, само часа да уточним и сме готови :)
Хубав ден, веселки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт фев 04, 2014 8:25 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни дами,сядам на :coffee: с вас и нямам търпение да ви благодаря - няма друго такова място,където можеш да облегнеш глава на приятелско рамо,да получиш адекватен съвет,препоръка - за всичко това ви благодаря,Дианка,за пореден път се убеждавам,колко стойностен човек си,да си жива и здрава миличка,щастлива съм,че те имам за приятелка - толкова реално си написала всичко,браво!!!Дидка, ти си много грижовна и отговорна майка,знам,че искаш на Зари нищо да не му липсва,повярвай ми - справяш се прекрасно мила,не се обвинявай за нищо,не страдай,мисля си и това ще отмине!!! :thumbsup: Бони, дано ти поолекне,че като не можеш да се пораздвижиш е още по - болезнено.Момичета, прекрасни мои сладуранки,съзнавам ясно,колко много означавате за мен,как ви приемам - като неделима част от моя живот,денят ми минава леко с вас,обичам ви безкрайно много и ви благодаря за всичко!!! :clap: :clap: :clap: Приемете пожеланията ми,за прекрасен и щастлив ден!!1 :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт фев 04, 2014 8:57 am

Добро утро ,слънчево и красиво !!! :) Има хора, които трябва да срещнеш в живота си.
С които да изговориш всичко и от които да научиш безброй неща...
Да разбереш, че са тези, без които животът би бил много скучен и безсмислен, вял и безразличен...
Те са онези, които ни дават усещането за посока, за пулс и за смисъл.
Някои завинаги остават по пътя ни, други си тръгват. Но всички са били до нас, защото така е трябвало.
Хората ни учат да сме хора...Не можем да бъдем сами и да се променяме.
Не можем да оценим какво е да имаш някого, без да знаем какво е без него... Новият ден е на прага ни и на нас не ни остава нищо друго, освен да го посрещнем с усмивка, да го прегърнем и да го изпълним със смисъл, доброта и радост!
Пътят невинаги е лесен и равен, понякога е осеян с предизвикателства, понякога ни се налага да вземем трудни решения,... но аз ви пожелавам да не се огъвате пред нито едно от тях,... късметът да е винаги до вас, а изборът да е правилният!
Имайте един ,красив и неповторим ден !!! :) :) :) ДИДКА, явно ни се ме опознала добре, целта ми бе да помогна и аз не сън се родила научена ,мила и се наложи да потърся съвета на психолог ,това,че не ти допада не е проблем и на мен в началото никак не ми хареса ,но след като многогократно посети "столчето на непослушните деца " (забрави за вдигнати ръце и тия подобни ) целта ми бе да знае защо седи на определеното место и да се замисли ,че следващи път го очаква същото ......два -три в началото стана и си тръгна все едно ,че е на шега .......добре,че имах търпението и го хванах спокойно за ръка и още по-спокойно му обясних всичко отначало .....след време седеше сам,негодуваше и понякога викаше ,но точно тогава не чувах нищо и така разбра смисъла :tongue: Днес е голям и действа диалога ,,като ЙОАНКА имаме проблем с всичко електронно и тук е може би това ,което снощи исках ,а пропуснах да спомена ,че възпитанието във всяка възраст изисква различни методи ..... МАМИ,благодаря ти !!!За мен важи същото ......затова и започнах така и поста си :heart: :heart: :heart[youtube]http://youtu.be/LL011-59beY[/youtube] БОНИ,знам колко е мъчително ,пожелавам ти да отшуми по-бързо и да "бяга " днешният ден ,за да се прибереш в къщи по-скоро !!! Прегръщам ви всички и ви желая красив и спорен ден !!!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт фев 04, 2014 9:20 am

:flow1: ДОБРО УТРО! :flow1:
Благодаря,МОМИЧЕТА,за пожеланията! :giflo1:
Пия :coffee: и чета постовете .Темата за възпитанието на децата ме накара да се замисля (отново),
как се справих като майка.Доста години нямах деца и като се роди Явор,забравих за себе си (грешка).
Имаше причина,много боледуваше,пиеше много лекарства,не се хранеше ,на градина не можеше да ходи.
МИЛЕНКА,БОНИ,КАТЕ,ДИАНКА,КАЛИНА ,МОМИЧЕТА ,прави сте ,че „говоренето“ помага много.
ДИДЕ,ти си прекрасна майка,а ЗАРКО прекрасно дете(познавам го отблизо).И това ще мине.
:hug: за ВСИЧКИ ДЕЧИЦА И ЗА ВАС МОМИЧЕТА!
На 15 съм нощна смяна и ако срещата е следобедна ще съм там.
:giflo1: ХУБАВ ДЕН ! :giflo1:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт фев 04, 2014 9:38 am

Здравейте момичета :)
аз преди малко се излюпих и си пия кафето мисля си за темата с децата,
синът ми беше много палав,а дъщеря ми душичка,сега е обратното тя е огън,
а той голям младеж следва своя път и мечти,
в нашето семейство винаги с говорене сме се спасявали,говоря говоря то аз то половинчо и влизаме в ред :) ,но като по малки
честно да ви кажа не помня как е било,малката беше глезла все с операции и не ходеше на градина не и се ходеше,
стоеше в къщи сама,а големият май стоеше наказан,но не е било нещо сериозно.
Бони,неприятна ситуация,аз имам същият проблем слагам едни лепенки на кръста и мажа,дано поотмине болката ти.

Нека мъдростта е винаги с вас!Вярата в доброто да не ви напуска!Надеждата за светлина и радост да е в душите ви!
Любовта да бъде в сърцето на всеки!Бъдете честни, добродетелни,помагайте на другите!
Всяко добро дело, милостиня,правда и помощ не остават без награда от Бога!
1604475_780906628606079_84500618_n.png
Прекрасен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт фев 04, 2014 9:53 am

Идвам с кафето :coffee: и големия буркан с течен шоколад,хем се подслаждам ,хем се наслаждавам на компанията тук :love:
Дианка,отново показва,че е над нещата,щом спокойно и с разбиране приема чуждото мнение :hug: Това със столчето на непослушните по ми харесва.Като видя Вики права до стената ми става зле,колкото и да е непослушна,даже съм се шегувала със сестра ми що не вземе да посипе боб и да я сложи на колене :wink: Така съм чувала ,че са наказвали някога нашите пра пра баби :wink: :D
Миле,много,много благодаря!Ценя мнението ти и затова и съм ти казвала когато трябва и ще ми се караш :wink:
Поднасям ви кафе ,ще ви чета през деня, и ще стана да сготвя нещо,но още изобщооооооооооо не ми идва наум какво :)
Бони :giflo1:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт фев 04, 2014 12:12 pm

Здравейте!
За кафе вече е късно и за това предлагам нещо за обяд.

Изображение

Ние с детето днес се излюпихме късно от леглото, нали и двете сме във ваканция :) . Мислехме, че днес ще ни е последният ден на мързелуване, но се оказа, че грипната ваканция се удължава до края на седмицата :clap: . За мен това е хубаво, защото Весито и без това се оплаква, че я понаболява гърлото, ще си постои на топло вкъщи да се оправи.
Бони, тези болки са от блокаж, трябва да отидеш на лекар, който знае къде да пипне и как да те оправи. Аз като съм така отивам при майка ми. Тя ми прави някакъв масаж на гърба, натиска на точно определени места, след това се чува изпукване и после се оправям.
Дидка, опитвам се да се свържа с теб, но не успявам. Звънни ми като можеш. На теб срещата в събота удобна ли ще ти е?
Сега и аз отивам да наготвя нещо и после пак ще надникна при вас.

Изображение

Хубав следобед ви пожелавам.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт фев 04, 2014 1:25 pm

Момичета...вместо към тенджерите и печката се отправих най-безотговорно :wink: :wink: :roll: към леглото и се наспах!
Миленка,да удобно ми е в събота.Блокирах входящите повиквания,затова те е отхвърляла системата :ooppss:
Нещо не мога да се организирам...

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт фев 04, 2014 7:50 pm

Приятна вечер!

Изображение


Заключена