Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср фев 05, 2014 8:02 am

Натали,добро утро!Виждам те,дано деня ти е много приятен и лек!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср фев 05, 2014 8:03 am

Добро утро :)
Благодаря за пожеланията, денят ми само заради това ще е чудесен, и кафето идва
Изображение
Бони, дано си по-добре и неразположението отминава.
Дидка, на 15 изглежда, че ще се съберем на обед.
Танче, нищо не казваш.
Лека сряда
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср фев 05, 2014 9:29 am

Добро утро,приятели!
Понеже тази седмица съм втора смяна и се поуспивам идвам малко по-късничко с кафето :)
Бони,как си няма те днес :wink:
Дар от Бога е всеки наш нов ден!
Нека дните ни започват с усмивка,защото днес всичко ще бъде още по-хубаво от вчера,а утре още по-хубаво от днес!
Приказен и невероятно забавен ден ви желая от сърце!
1620615_780906551939420_1865314345_n.png

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 05, 2014 9:57 am

Да драсна още 2-3 реда,че ми се ,,общува,, :roll: .Майка ми щеше да идва,обаче й казах по-добре да изчака,че в неделя беше вдигнала температура,кашля ,киха,и за мен не е добре да се разболявам.Забравила да пита вирусно ли е,малко й се поскарах ,как няма да пита има 3 малки внучета!?Лоша съм нали :wink: :) :thinking:
Снощи ми стана много смешно -Зарко видя котето на Катето и ми вика,,а котето се събуди да ме види,, то нали мига :D :D :D .А онова с ролката хартия-ядосва се,не така коте ,не така :D :D :D .Благодаря ,Кате!
Чудех се какъв десерт да правя...Усещам,че понякога често правя кекс и баница и започва по-бавно да се изяжда.Значи е време за друго..И днес чета коментарите за мляко с ориз и ето ти идея..Обаче да взема да стана и да действам,какво ще кажете... :thinking: Вчера и днес не мога ,,да се накарам,, да свърша някаква работа :ooppss: :) .


KalinaMar
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 16
Регистриран на: пет сеп 06, 2013 8:00 pm

Мнение от KalinaMar » ср фев 05, 2014 10:36 am

Едно позакъсняло сутрешно кафе :coffee: и пожелание за усмихнат ден :flow2: и от мен, малкия почва в 9.00 училище и няма как да седна на кафе по рано. Днес ми е мързеливо и без видима причина много напрегнато но трябва да заредя батериите :dancing: и да действам че днес съм у дома и трябва да наваксвам. Май и аз сте направя мляко с ориз, много обичам но правя рядко защото децата не го ядат и все се съобразявам....но днес е ред на мама;) :thumup:
СПОКОЙНА И УСМИХНАТА СРЯДА МОМИЧЕТА

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср фев 05, 2014 12:14 pm

Здравейте!
Хубава и усмихната сряда и от мен!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 05, 2014 2:13 pm

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Мила Дидка,много ме трогна,благодаря ти от сърце! Не е нужно да ми благодариш за нищо,правя това за да доставя радост на Зари,толкова ми стана хубаво,че взема отношение от поведението на котетата,браво на умното момченце,също така целя с моите поздрави да ти напомням,че си мисля за вас,защо не бяхме на по - близко разстояние,сигурно щеше да вдигнеш ръце от мен?! Дидка, изпращам ти семпло пролетно букетче - нека те зареди с много настроение и радост!Обичам ви много!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 05, 2014 4:06 pm

Привет !!! :) Малко се чувствам болна :huh: ,а утре ме очаква път ???!!! Дано да е нещо временно и утре да се чувствам по-добре .....дори съпруга ми не е купил билетите ,защото ако съм така има голяма вероятност да пътува той :? аз ще се опитам да приготвя всичко и ...утрото ще покаже :wink: ,сега и да го мисля няма просто полза....просто се товаря и още по-вече ....Пожелавам ви топли чувства и красиви мисли, и с вяра в истински доброто, да направите и остатъкът от деня си такъв – добър и незабравим!
Приятна и топла вечер на всички !!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср фев 05, 2014 5:58 pm

Дианка, доста ти дойде напоследък напрежението и сега е нормално организмът ти да си иска почивката, дай му я, а щом може съпругът ти да те отмени в пътуването, възползвай се. И ти си човек, и ти имаш нужда от време за себе си!
Приятна и топла вечер на всички!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 05, 2014 7:07 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета!Дианка,пази се,много пъти съм ти казвала,че се изтощаваш много,позволи на съпруга си да отиде,а ти отдъхни,събери се,не се движи по ръба,много е опасно и в един момент всичко ще ескалира,а тогава,кой ще се грижи за тия сладки дечица,оздравявай миличка,успех!! Натали,да не пропусна да ти благодаря за клипа на Майкъл Болтън,обожаваме тоя прекрасен певец,любим ни е у дома, винаги успяваш да ме радваш с чудесна музика,благодаря ти, мило момиче!! Таничка,къде си сладуранке,не те виждам поне от два дни,драсни да знаем всичко ОК ли е при теб?! Момичета,ние клоним към пролетно време,днес пече,постопли се,но все чета за лоша прогноза,че зимата ще продължи до април,дано са се объркали! Пожелавам на всички весела,топла и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена