Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб фев 08, 2014 7:27 pm

:giflo2: :night: :giflo2: Лека,приятна и вълшебна нощ ви пожелавам Дидка и Зари! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 08, 2014 7:27 pm

Добър вечер и от мен ,и много ,много целувки на всички момичета !!! :) :) :) В крайна сметка пътувах ,пътувах ....пътувах и тая сутрин в 5.50 се прибрахме благополучно ......Новините са добри ,но отсега трябва да запазвам билети за април ......професора ни поздрави и най-вече малкия мъж за спазаните указания ,и за добрите резултати .кракът продължава да е уязвим и слаб ,което означава инвалидна количка до и от училище ,и с една разлика ,,че ще използваме и патериците в училище ...тоест паркирваме количката и грабва патериците :clap: и отсега започваме да броим дните до април ,за да нямаме нито едната,нито другата необходимост :thumup: .Добре,че ми поотмина и ,че пътувах що-годе добре ....не мога да опиша морето ...беше като олио :wink: нямаше грам вълничка ,бях в бизнес класа и от тия меки салони ми се струваше ,че съм в Бъкингамския дворец :yee: ,беше много добро пътуване ,много внимание от страна на целия екипаж ...просто нямам думи . :) Атина бе мрачна и дъждовна вечерта ,когато пристигнахме ,но вчерашния ден бе приятен ,красив и уморителен ...от 8 сутринта до 8 вечерта бях с бойна войнишка стъпка ,след като приключих с докторите ,оставих малкия на свеки и ударих един галоп по любимите ми места за пазаруване ...нямах нищо впредвид ,но не мога да си тръгна без да купя нещо ...и така оккрих един бг.магазин и купувах каквото ти душа сака .... :D :yee: от боза,банички ....подправки ,булгур до кренвирши "Леки " има и "Тежки " ли ?! :D купих си доста бг . неща,които виждам от година на година ....не изреждам всичко ,че ще се смеете с ъс сълзи ....магазинерката се смя ,но аз си тръгнах щастлива ....в момента има и сезонни намаления някои магазини ги посещавам задължително ,за да се успокоя и доставя малко радост на мен и на тия ,които обичам ...и така едни маратонки Найк на Виви ,на мен едни карамелен цвят "официални 10 см буйки" ,защото не можех да избера от толкова голям избор ,но се сетих ,че тоя цвят ми липсва ,на малкия от неговия фасон спортни обувки ,но и много стабилни и на таткото два пуловера :wink: ..И тъкмо си мислех,че съм приключила с покупките очите ми грабнаха едни красиви чинии и хайде и един комплект и от тях и трябваше да викам народ да ноди чанти и куфари ...но бе приятно и с това се разтоварих психически ,свеки ме видя,че не съм много наред и сама ми предложи да изляза да се разходя .Това бе при мен в общи линии ,и така живот и здраве до следващия път ...тук виждам,че пак е имало повод за радост БОНИ, ДА ЧЕСТИТЯ И АЗ ОТ СВОЕ ИМЕ РОЖДЕННИЯ ДЕН НА СЪПРУГА ТИ !!! :) С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ ,НО С МНОГО ОБИЧ И ПРИЯТЕЛСКИ ЧУВСТВА ПОЖЕЛАНИЯ ОТ СЪРЦЕ ЗА ЗДРАВЕ ,КЪСМЕТ И МНОГО ЛЮБОВ !!! :heart: :cake: :heart: ОБИЧАЙТЕ СЕ ,УВАЖАВАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ВИНАГИ ОПОРА ЕДИН НА ДРУГ !!! НЕКА ДЕЦАТА ВИ РАДВАТ САМО С ТАКИВА ПРИЯТНИ НОВИНИ И СЕМЕЙСТВОТО СЕ МНОЖИ !!! НЕКА СА ЩАСТЛИВИ ,ВЛЮБЕНИ И УСМИХНАТИ !!! ТАНЧЕ, :wink: пристигам на това красиво местенце ,не зная къде се намира ,но не ме и интересува щом компанията е на ниво .....пристигам :yee: . Искам да приветствам и аз с "Добре дошла" Diel , още веднъж ще се повторя ,че тук е като в Дядовата ръкавичка ......винаги има място за още един ...или за всички добри има място ,радвам се ,че след като ни четеш си решила и да пишеш ....късмет и весело настроение с нас .....всички така започнахме ! :) От мен пожелания за една споделена ,красива и топла съботна вечер ,бъдете здрави вечер преди лягане благодарете мислено за хубавите неща, които са ви се случили през деня... Затворете страницата на днешният ден, за да отворите новата - усмихнати и с вяра и надежда, че най-доброто тепърва предстои... "Има само една истинска ценност и това е връзката на човека с човек..!"

Антоан дьо Сент Екзюпери

Лека и спокойна да е... :) :) :)

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб фев 08, 2014 7:46 pm

Дианка ,много се радвам за добрите резултати на синчето
Малко остана ще остискате :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
И ти като мен разпускаш с шопинг-терапия В повечето случаи помага
Лека вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб фев 08, 2014 8:07 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
ДИАНКА, :hug: за теб и СТЕЛИ! :thumup: Със здраве да си носите новите придобивки! :)
Diel,добре дошла и от мен :giflo2: !
:night: МОМИЧЕТА,ПРИЯТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 08, 2014 8:58 pm

Привет :) Пак съм на линия и ви обичам :)
Дианка, отморяващо е било, поздрави на слаломиста :) :wink: Тъкмо за олимпиадата :clap: Да е жив и здрав и се подобрява :)
Аз съм скапана емоционално и искам да си лягам, но първо да нагледам котето на сина, че той пък хвана гората :) :wink: и кътери някъде баири.
Лека и спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/QJjmN3dTORM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб фев 08, 2014 9:25 pm

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб фев 08, 2014 9:55 pm

Diel, добре дошла!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб фев 08, 2014 9:59 pm

Ехооо, тук съм и аз - ние се прибрахме на здрачаване. Свършихме всичко намислено, че и малко в повече. Много сняг, много нещо - в града малко по-не се забелязва. По пътя на отиване имаше слънце и мнооого скреж по дърветата - беше като в бяла приказка :love: Там всичко в много сняг, свеки си беше направила пътеки до необходимите места, но на тавана имаше сняг, от покрива на къщата надвиснали цели снежни одеяла, по стрехите - сняг, а в градината колко много сняг има - не е истина. И си мисля как ли се чувстват тия краища на света, където даваха толкова много снежни бури и виелици. Йоанка мила, май и при вас много валя :roll:

Дианка, мнооого се радвам за резултатите на Стели :hug: Нека все така да е - все по-добре и по-добре :thumup: Поздрави детето за усилията и старанието да слуша и изпълнява всичко :) Дано по-бързо да минава всичко и да му остане само една лека сянка в съзнанието от всичко случило се.
Много ти благодаря за всички пожелания :hug: :hug: :hug: Бъдете и вие живи и здрави, все така задружни и нека всичко около вас се случва успешно :love:
Много си ви обичам и все си мисля за вас - ти си толкова борбено момиче, дано Бог ти дава сили за всичко, с което имаш да се справяш :hug:

Наталка, :hug: :hug: :hug: Много добре те разбирам - дано Бог да е с вашия приятел :thumup:

Diel, разкажи ни нещичко за себе си /без да те притеснявам, разбира се/ :)

Таничка, днес ми звучиш далеч по-добре :hug:

Дидка, как мина днешния ви ден :tongue:

Миленка, :hug: :hug: :hug:

Лека нощ на всички и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед фев 09, 2014 5:25 am

Шантава неделя

Неделя сутрин, първо е кафето....
По пижама още слагам го в джезвето
и докато се разнася аромата
сядам да го споделя с приятел.

Уж за малко фейсбук ще отворя
да видя кой какво говори,
но мяркам нейде на стената,
плаче Катето, не получила заплата.

И тръгвам положението да спасявам
с щастливи снимки ще я успокоявам,
не обичам да я гледам тъжна
и затова виртуално я прегръщам.

Тъкмо бях решила да ставам
и лично съобщение получавам.
Сега пък Мимето ми се оплаква,
че напуснал я нейния батман.

Тръгвам да помагам със съвети,
а мъжът и децата застават на вратата:
" Закуска няма ли да има?
Стана девет и половина..."

С ръка мълчалив знак им давам
на мира сега да ме оставят,
имам проблеми да решавам,
нямам време с друго да се занимавам.

И така до обяд утешавах Мими,
кафета изпихме няколко дузини,
и тъкмо щях да приключвам,
то пък Васето на линия се включи.

Куче ме подканва за разходка,
мъж, деца отново огладнели,
а пита ли ме мене някой във неделя
време за почивка откъде да намеря!

Изображение
:D
Прекрасна неделя, Приятели!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед фев 09, 2014 6:03 am

Добро неделно утро!

Дианка, много се радвам за добрите резултати! Успех и за напред! Честити придобивки и със здраве да си ги ползвате!
Танче, отново да си възстановиш съня ти пожелавам!
Бони, имаше сняг при нас, но не беше много. Студът се задържа по-дълго от обикновено. Преди 4 години е имало много сняг, около метър, но тогава аз и детето си бяхме в България. Все още са отрицателни температурите, но са поносими. Още малко остана и ще настъпи пролетта. Добре, че си имаме 4 сезона.
Със сняг или без сняг време е да отворим очи и да се събудим за новият ден! Слънцето отново е тук (дори и зад облаците) - за теб, за мен, за всички нас. Нека стопли дните ни, да озари душите ни и усмихне лицата ни. Нека изпълним тази неделя с малки чудеса. Да я направим различна, запомняща се, перфектна. Днес - днес раздавайте любов, подарявайте усмивки и прегръдки. Обичайте живота, който живеете и живейте живота, който обичате. Уловете мига и бъдете щастливи. Пожелавам ви ден, изпълнен с обич, малки чудеса и много сбъднати мечти!
Изображение


Заключена