Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед мар 09, 2014 9:45 am

Добро утро :)
Танче, хубав празник сте имали :clap:
Дидка, радвам се, че денят ти е бил прекрасен - ти го заслужаваш :clap:
Катето е лудувала с Тони :)
Дианка, дано и при теб нещата се наредят, болежките отшумят :)
Поднасям по кафе, че пералнята ме зове
Изображение
Днес ние ще празнуваме, че вчерашния ни именик беше на работа и днес му е ред да черпи :D
Хубав и весел ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 09, 2014 10:06 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Привет,скъпи момичета! Прибрах се преди малко и бързам да ви видя,поднасям с много обич по :coffee: ,макар и позакъсняло.Дидка,много се радвам за теб,чувствам оживление и радост,дано само това да се чува,наистина мила,бесувахме яко с Тони,много говори,а толкова хубаво момченце стана,е,поне за мен е така,нали е на баба Писанчо! Очаквам добри новини от Дианка :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Таничка,ти си едно сърчице миличка,браво на теб и аз дружа с много по -млади от мен,така се чувствам в свои води.Момичета,отивам да пошетам в кухнята,ще поглеждам за новини,естесвено само положителни.Хубав ден на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед мар 09, 2014 10:43 am

Здравейте и от мен!

Изображение

Човек като е решил да мързелува, все нещо ще се случи и ще му се развалят плановете. Вчера като за празник до посред нощ пререждах фризер, единият се развали и трябваше да намеря място за продуктите. Пробвах какво ли не, но ефект никакъв. Сега ще ми се наложи доста да готвя, за да оползотворя поне някои от нещата, които не можах да прибера. А мислех да си почивам, не се чувствам много добре тези дни. Захващам се с тенджерите, а на вас пожелавам една усмихната, спокойна и отморяваща неделя!

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед мар 09, 2014 2:05 pm

Добър ден !!! Изображение :) Ето ме и мен .....първо искам да ви обясня,че правейки това изследване трчбваше да съм далеч от всичко ,което излъчва радиоенергия ....интернет,безжични телефони, микровълнова фурна и всичко останало ......за един ден бях ....в доброто старо време ....но отдадох се на готвене ,починах си ,излязох навън ,ходихме с Виви на църква и времто мина .Днес в 11.30 часа ми смъкнаха всичко ,бях като бомба със закъснител ....отвсякъде кабели и лепенки ,май съм и алергична цели екземи имам в момента ,но предполагам ,че като се изкъпя след малко ще изчезнат .Важното е ,че и това изследване е добро ,останах...защото се случи ,че и доктора ми бе дежурен и така ,разчитайки всичко ме успокои .....все се чудя всички ме успокояват ,а откъде произлиза всичко ?! Както и да е ,НАТАЛКА ,нищо не ме боли и затова и не смятах да ходя и на лекар ,но мъжа ми не ме остави на мира ....ааааа ,този парфюм му държи влага години :yee: Аз съм парфюма.......усетихте за какво говоря :yee: .....ами не съм виновна аз ,че му харесва :wink: БЛАГОДАРЯ ВИ !!! БОНИ ,и аз съм така миличка има ли някой проблем го мисля !!! Който чувства болка е жив ....който чувства болката на другия е човек !!! БЛАГОДАРЯ ви !!! Това засега ще пиша по-късно !!! :love: :love: :love:Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед мар 09, 2014 6:56 pm

Здравейте момичета,
след 12 часов работен ден съм смазана само мога да се добера до масата и леглото,
но няма да пропусна да надникна как сте :)
Дианка,радвам се,че резултата е добър,
от това по-хубаво няма :thumup:
Момичета в нашият град снощи гръмна газопроводна тръба,
сигурно всички вече сте чули,има починало момченце на 11 години,а сестричката му е в тежко състояние
закарана в Пирогов,
и всичко това по невнимание,целият ни град е разбит сменят тръби(водният цикък)
надраскали са газопроводните тръби и ето ти бомба,
интересно ми е сега кой ще е виновен за отнетият детски живот :(
Желая ви приятна вечер!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед мар 09, 2014 6:57 pm

:flow1: ДОБЪР ВЕЧЕР! :flow1:
МОМИЧЕТА,хубаво е,че вчера сте изкарали добре–весло,празнично :clap: !
И аз празнувах с приятелките си и на работа ходих! :)
ДИАНКА,хубаво е,че изследванията са добри, :hug: !
:flow1: МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ ПРИЯТНА И СПОКОЙНА НЕДЕЛНА ВЕЧЕР! :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 09, 2014 7:37 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет момичета! Ивче,жалко за погубения детски живот,дано момиченцето се оправи,нашият град също е разкопан целият - смяна на мръсна и чиста канализация.Дианка,поздравления! :thumbsup: :clap: Момичета при нас вали сняг,а дръвчетата цъфнаха,дано оцелят! Пожелавам на всички весела и приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 09, 2014 7:39 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зарче,лека и спокойна нощ милички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон мар 10, 2014 4:20 am

Добро утро ,приятели !
Кафето е от мен с пожелание за приятен,
щастлив и усмихнат ден ! :)))
1185125_371875926286103_1752296249_n.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон мар 10, 2014 6:36 am

Весел и Хубав Понеделник ви пожелавам!
Да се смееш често и по-много, да спечелиш уважението на хората и обичта на децата, да цениш красивото, да откриеш най-доброто у другите, да знаеш..., че поне един човек диша по-леко, защото те е имало....! Това е Успех!
/Ралф Емерсън/
Доверете се на новата седмица и великолепните възможности да изразите себе си, да реализирате мечтите си и да покорите нови хоризонти!
Лека и Спорна нова седмица!
Изображение


Заключена