Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » чет мар 20, 2014 5:14 am

Добро пролетно утро, Приятели мили!
Когато Бог е сътворил света първо е създал Пролетта!
Тя настъпва с вдъхновение, красота, жажда и щедрост, за да ни приветства и подкрепи към светлата промяна в дните ни!
Първа пролет е празник на новото начало, на събуждането и на зараждащия се живот. Дори и да нямате личен празник на днешния ден, приемете го като нов момент във вашия житейски път. Възползвайте се да започнете на чисто и да оставите в зимните студени дни всички неприятни и лоши моменти.
Изображение
Изображение
С пожелания за прекрасен ден!


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет мар 20, 2014 6:38 am

Добро утро :chef:
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ! Благодаря за :coffee: поднасям и аз по едно пролетно :coffee:
Изображение
ХУБАВ ПРОЛЕТЕН И СЛЪНЧЕВ ДЕН! :giflo1:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет мар 20, 2014 7:06 am

[youtube]http://youtu.be/0fOOlAa2Mms[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=0fOOlAa2 ... e=youtu.be

Изображение

Изображение

Добро утро :giflo1:

Верче, Йоанка, :hug: :hug: :hug:

ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ - ЗДРАВЕ, БЛАГОПОЛУЧИЕ И МНОГО ОБИЧ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ :heart: :heart: :heart: НЕКА ПРЕРАЖДАНЕТО НА ЖИВОТА ДА ПРОВОКИРА И ПРЕРАЖДАНЕ НА ДУШИТЕ НИ КЪМ ПО-ДОБРО И ПО-СВЕТЛО БЪДЕЩЕ :love:

Дианка, много се зарадвах на хубавите новини около вас :hug: Стели е истински малък мъж - справя се уверено с трудностите и ги преодолява :thumup: А госпожица Виви е едно малко съкровище - нека и занапред ви радва с успехите си и да бъде един добър ЧОВЕК :love:

Дидка, ето че и Зари расте и те радва все повече - така ще бъде, всеки ден по нещичко ново :)

Кате, ама и Тони си расте с характер :wink:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет мар 20, 2014 7:37 am

Добро утро!
Момичета,отново се уверявам колко сте прекрасни!И Дианка,абсолютно си права-така трябва да живеем.За жалост или като ни понапреднат годините ,или като преживеем ,,нещо,,/визирам себе си/преосмисляме всичко,целия си живот.Може би съм си била същата и преди,но СЕГА сякаш оценявам всяка минута и искам пълноценно да я преживея :wink: :) ,може би не обяснявам точно,но ми се струва,че ще разберете :wink: :) :roll: .
Вчера похвалих Зарко и той ,,взе връх ,,на тръшкането в къщи,не пожела да излезе навън,не става насила ,накрая ще откаже да върви и ще трябва да го нося.Но пък като разбра ,че се съгласих да не се излиза си игра спокойно,абе луда работа :eeek: :eeek: :wink: :wink: :wink: .
Тази сутрин получих около 6.30 сутринта смс от позната,която ми пожелава с настъпването на пролетта да взимам и по-разумни решения/това са думите/.И се чудя ... :thinking: сън не спала горката да мисли за мен.Странно нещо са хората,сега докато съм в къщи и имам повече време ,,разглеждам,, надълбоко характерите около мен....А решенията ни /на всички нас/винаги се обновяват,преосмислят,променят...нищо не е вечно :wink: !


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет мар 20, 2014 7:42 am

Добро утро приятели
Искам толкова неща да ви кажа но не намирам думи
Наред с астрономическата пролет навън си е много хубав пролетен ден
Казах ли ви че ще вали Мия ли прозорци или колата винаги вали
Снощи е валяло освежило Прекрасно е
радвам се за Стели постепенно ще се възстанови напълно
Зари също расте и ще стане страхотен младеж
Всички млади хора в нашето прекрасно семейство са страхотни :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Другата седмица ще разсаждам теменужките и ще има за раздаване с готови корени
Който иска да свирка
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 20, 2014 7:46 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Йоанка,така красиво си описала пролетта - настроих се съвсем пролетно! Бони,Верче,Дидка,благодаря ви за :coffee: и пожеланията! Дидка,хората се променят,но когато уважаваш и обичаш силно даден човек,като приятел,винаги ще намериш миг,момент да му го покажеш,така, както твоята приятелка рано сутринта,нали знаеш - дори един малък жест,може да направи човек щастлив,за Зари не се притеснявай,да пораснат още малко и ще започнат да ни разбират. Момичета, прекрасен ден от мен! :flow1: :flow2: :hug: :flow1: :flow2: :hug: :flow1: :flow2: :hug: :flow1: :flow2: :hug: :flow1: :hug: :flow1: :flow2: :hug: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 20, 2014 7:49 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Мили момичета,весело и цветно посрещане на астраномическата пролет - бъдете щастливи! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет мар 20, 2014 7:49 am

Кате , добро утро виждам те Приятен ден ти желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 20, 2014 7:54 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мила Таничка! Колко жалко,че не сме близо да си попълня колекцията от Сентполии,но и това,което получих от теб е живо,поне което оцеля и чакам да цъфнат,благодаря ти мила! Изпращам ти букетче за много настроение! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет мар 20, 2014 7:55 am

Добро утро :)
Пристигам с кафето
Изображение
Дианка, хубави новини около децата, да са живи и здрави и расте вашата гордост :clap:
Дидка, ама и Зарито е един характер :) ще трябва да се запасиш с търпение :)
Танче, аз съм поканила музата на прозорците за събота, ама не я знам ще дойде ли или ще ме прескочи :) :wink:
Хубав ден, веселушки, и нека пролетта винаги е в душите ни
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена