Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » нед мар 23, 2014 8:48 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/NB3QneEW64k[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=NB3QneEW64k

Добро утро :giflo1:

Благодаря ви момичета за кафенцата и хубавите пожелания :hug: И аз вече се разсънвам с моето кафе :coffee: и се настройвам за неделния ден :)

Дианка, ти пак я караш на бързи обороти - работа, деца, празници ... Около теб все нещо ври и кипи ... Нека всичко е за добро и пълни душите ви с радост :love: Ще оздравее Стели - сега в затоплящото се време вирусите щъкат с пълна сила :roll:

Ивка, дано нямаш много работа днес и да успееш да се прибереш по-навреме :thumup:

Кейти, много хубави подаръци ви правят децата - духовната храна е балсам за душата :love:

Дидка, дано времето при вас се усмихне днес и да направите разходката :thumup: Тук е слънчево от сутринта, но ... при вас морето си казва думата - и с вятъра, и с мъглите ...

Хубав и спокоен неделен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед мар 23, 2014 8:49 am

Кате, пишем заедно - хубав ден миличка :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед мар 23, 2014 9:16 am

БЛАГОДАРЯ,КЕЙТИ!
Измих банята,следва ютиеното време :wink: :) !

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед мар 23, 2014 4:41 pm

:)


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед мар 23, 2014 5:02 pm

Здравейте момичета!
Сега се прибираме от вилата и бързам да видя как карате неделният ден.
Сутринта исках да ви пиша, но компа ми направи някакъв проблем,постоянно се изключва. Пиша го за 3ти път. :eeek: :eek: Направо съм гроги, а сега трябва да гладя и приготвям вечеря. Цял ден подреждахме вилата, оправяхме двора, копахме фрезовахме и др. такива.
Кейти, радвам се че си получила такъв ценен подарък. Преди 3 години започнах да ходя на всички постановки в нашия театър. Бях много приятно изненадана, че залата е винаги пълна и то с млади хора. Оказа се, че в нашият театър има представления през две седмици и много гостуващи театри. Малката ми дъщеря също се запали постоянно пита кога ще ходим пак на театър. В малките градове като нашият няма много забавления...
Пожелавам на всички една много приятна вечер и ви оставям, че ме зоват тенджерите и ютията. :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 23, 2014 6:52 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Илинка,предполагам,че си изморена,но щастлива от свършеното днес,браво! :clap: Бони, поошета ли днес миличка,аз изкарах целият ден с малкия бонбон и майка му,готвихме си,ходихме да пазаруваме,после на парк и ето денят се изтърколи.Момичета,надявам се да сте имали един прекрасен ден,сега ви пожелавам весела,щастлива и много приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 23, 2014 6:56 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Веси,Зари,пожелавам ви весела и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед мар 23, 2014 7:18 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/8bmknOdwkhk[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед мар 23, 2014 7:50 pm

ПРИВЕТ !!! КАТЕ ,наистина стойностен подарък за хора,които ще го оценят ...на круазиера преди доста години посетих Одесса,качих се на стълбата на Потьомкин ,но това ,което ми остана завинаги бе посещение на Одесската Опера ,втора по акустика в Европа ....каквото и да спомена ще е малко ....една магия .И второто ми посещение бе в Атина Мегаро Мусикис ....и там ,разбира се едното с другото никаква връзка ....миналата Коледа с дъщеря ми посетихме в Атина един мюзикъл ...страхотно изживяване ....много и известни артисти и изпълнители и най-интересното бе ,че бяхме поканени от най-голямата приятелка на Виви ,която спечели главната детска роля на мюзикъла "АННИ" .......бяхме много ,много щастливи , МАМИ ролята на богатият господин,който отива да осинови едно бездомно сираче (нашата приятелка) кай мислиш ,че беше ....МИхалис Хатзиянис ....разбира се с побеляла коса и преобразен като заможен ,старичък господин ...чудно .....просто една мечта !!! Тожа за КАТЕТО ,нека подаръците са по-чести ,защото точно тия остават за цял живот ,докосвайки не само съцето и душата ....ами всички сетива !!! :thumbsup: Изображение Току-що открих и снимков материал ...ето я и нашата АННА-МАРИА!!!Невероятна ....и въпросният господин ...Този мюзикъл от Бродуей е счупил всички рекорди от 1977 г. до днес ....извинявам се ,но отново се увлякох ....все едно ,че описвам дъщеря ми .Това момиченце от 4 годишна възраст се занимава с балет ,тук и пее и танцува ....радвам се от сърце ,защото труда и един ден се възнагради ......пътувайки 9 часа за кастинг и спечелвайки главната роля ....естествено и една банкова сметка ,която ще и помогне да се реализира и в чужбина ...Успех !!! :thumbsup: КОЕ Е НАЙ-ВАЖНОТО,
НА КОЕТО ТРЯБВА ДА НАУЧИМ ДЕЦАТА СИ?
Да обичат,да са искренни, да прощават,да даряват; да са силни,да се борят, да се доказват и отстояват позицийте си; да са справедливи,да вярват но и да проверяват;да се радват и раздават радост; ако паднат,сами да станат и продължат по пътя си; да чуват и изслушват и решенията сами да вземат и отговорнос за тях да носят; да помагат и се грижат на нуждаещите се-хора, животни,растения; да вярват в Бог и в себе си! Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 23, 2014 8:58 pm

:giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Скъпа Дианка,ето,затова искам да те виждам по - често тук - развълнува ме много,така вълнуващо,прекрасно поднасяш всичко,много си лъчезарна,мила и сърдечна,благодаря,че те има мило момиче,обичам те!!! Момичета,затова ви обичам толкова много,днес се радвахте за подаръка на Кейти от нейната дъщеря,а кой може да се радва на чуждото щастие,отговарям - само хора надживели злобата,зависта, вие сте хора с големи сърца,благодаря на Бог,че ви има,че сте мои приятелки - ОБИЧАМ ВИ!!! :heart: :hug: :hug: :hug: :heart: :heart:


Заключена