Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср апр 16, 2014 7:13 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добър вечер на СВЕТЛА СРЯДА!!! Йоанка, при нас е доста студено,но прогнозата за Великден е за слънчево и топло време и аз никаква домашна работа не върших,ходихме с Инка по магазини,на кафе,пак магазини и се прибрах на топличко.Момичета,пожелавам ви весела и уютна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 16, 2014 7:16 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека и приятна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 16, 2014 7:18 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Миленка и Веси,прекрасна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср апр 16, 2014 8:12 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/GSLSwwkLRW0[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср апр 16, 2014 8:51 pm

Здравейте момичета
три дни бях без интернет
Не можах да изчета всичко ,но съм доста уморена
Честит професионален празник на Миленка и Натали
Приятна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср апр 16, 2014 9:01 pm

:night: :night: :night: ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night: :night: :night:
Днес ми бе почивен ден,а чак сега „влезнах“ да ви видя :) !
:giflo1: :giflo1: :giflo1: МИЛЕНКА,НАТАЛКА,ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК! :giflo1: :giflo1: :giflo1:
:giflo1: :giflo1: :giflo1: С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЗДРАВЕ,МНОГО ЕНЕРГИЯ,УСПЕХ И УДОВЛЕТВОРЕНИЕ ОТ РАБОТАТА ! :giflo1: :giflo1: :giflo1:
ДИДЕ, :hug: :hug: за теб и ЗАРКО!
Имам ли пропуск :thinking: ?ДИАНКА, писала ли е ? :hug:
:night: :night: :night: ЛЕКА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 16, 2014 10:00 pm

Привет!

Днес много се замислих за приятелството. Има много мисли по темата за истинските приятели. И една от тях е, че разбираш кои са истинските ти приятели, когато си в трудност.
След снощната случка ми стана много кофти. Но се убедих що за хора са някои хора :). Та случката е следната (те са много, но тази явно слага край на "приятелството" ни с тези хора): бяхме заели пари на заем от въпросните "приятели" и се забавихме с връщането им поради финансови затруднения. Снощи въпреки, че знаеха, че ще минем да им дадем чека, не само не отвориха на позвъняването ни, не приеха телефонното ни позвъняване, ами загасиха и осветлението. Но както и да е, оставихме го в пощенската им кутия и съобщение.
Когато те имаха нужда (купуваха си къща) им бяхме дали на заем 10-пъти по-голяма сума без никакви условия и срокове. Когато ние бяхме на път да си купим къща, не сме ги притеснявали по никакъв начин да ни върнат парите, взимахме заеми, наш приятел дори ни даде колекцията си от монети. Когато дойдоха в тази страна и нямаха кола съм им давала моята. Помагали сме им да си преместят багаж и какво ли още не. Всеки път, когато бащата на въпросната ни "приятелка" е идвал и помагал при ремонтие сме му плащали. И онзи ден я помолихме да дойде баща й да работи, естествено срещу заплащане, за да можем да приключим по-бързо и вземем заем от банката, тя започна със хиляди условия и уговорки, да сме предплатяли на баща й и тем подобни. По празници са искали да им правя торти, правила съм с истинско удоволствие, не съм си и помисляла да искам заплащане за труда ми и материалите.
Още, когато се запознах с тях, усещах лицемерие. Когато случайно чували българска реч се правили, че не са българи - не искали да си имат работа с българи. Дори фамилното си име си смениха с американско. За съжаление (по-точно радост) ние сме си българи и такива ще си останем, явно не сме достойни за тяхното "приятелство", сега когато вече нямат нужда от нас.

Хубавото е, че рано или късно разбираш кои са истинските ти приятели! Приятелите в нужда се познават, както са казали мъдрите хора.

ИзображениеПриятелите в нужда се познават, както са казали мъдрите хора.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 17, 2014 6:12 am

Добро утро!
Пак скочих към 4.30 ...какво е това,до скоро се оплаквах,че много ми се спи....
ЙОАНКА,снощи прочетох написаното,и искам и аз така по темата :wink: :) Първо отново повтарям,че може да вкарам черен хумор/друг не притежавам :D :wink: /.Не страдай ,миличка,не са ви били приятели т.е. нищо не си загубила.Най-егоистично ,,късай,, и ,,хвърляй,, хора,които те карат да се чувстваш зле.Здрав ли е Дани?-здрав е,здрави ли сте и вие двамата -да -благодаря ти ,Боже и толкова :hug: :hug: Живота ни е достатъчно труден,че и другите да го вгорчават.Снощи прочетох нещо ,,Да се сърдиш на хората означава да считаш техните постъпки за нещо особено важно в твоя живот/ Карлос Кастанеда/.Знам,че боли,за жалост и на мен често ми се случва аз да съм искрена ,а отсреща хм....Трудното е когато трябва да ,,късаш,, член от семейството/вътрешната борба е сериозно нещо :wink: :eeek: /Така ,че радвай се ,че не са роднини и лесно ще отстраниш негативните емоции.И искам да ти благодаря за мъдрите мисли,които си писала.Една от тях се запечата в съзнанието ми/може да не е с точните думи/...-Това да простиш не означава да забравиш,а че си разбрал че хората не са идеални и е човешко да сгрешиш.Беше на Сирни Заговезни/деня на прошката/.Прощаваш им пък ако искаш контактувай с тях,ако искаш не ,живота е прекрасен!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 17, 2014 6:27 am

Добро утро отново :roll: :wink: !
Желая ви прекрасен ден!
Вчера съм сготвила и за днес,а за днес планирам малко чистене пък ще видим...
Уговорени са вече датите за прегледите ни с малкия,само да не се разболее по това време,че и варицела имат няколко деца в групата им.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 17, 2014 7:08 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро на ВЕЛИКИ ЧЕТВЪРТЪК!!! Момичета,варя яйцата и нямам много време за писане,по - късничко ще се включа по темата приятелство.Пожелавам на всички,прекрасен ден,а сега да пийнем по :coffee: .Бони, виждам те миличка,лек ден! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:


Заключена