Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » чет апр 17, 2014 10:34 pm

Здравейте, мили хора!

Не съжалявам, че споделих с вас, та вие сте моето семейство :hug: . Чувствам се прекрасно сред вас и не се притеснявам да споделям с вас наблюденията си, разсъжденията си, защото всички вие сте чудесни хора. Благодаря на всички за мислите ви, съгласна съм с вас и много ви обичам.
Дидка, това което казваш ми хареса много и за това го приемам като съвет. Защото понякога човек трябва да "скъса, затвори" някои страници и да продължи напред. При мен това е много трудно и дори да съм наранена го преглъщам и продължавам да се усмихвам дори и на най-големия си враг (е, надявам се да нямам такива, но знае ли човек какво говорят и мислят зад гърба му, а мен по-скоро това не ме интересува). Аз ще продължавам да правя добро и да помагам с каквото мога и на когото мога. Не обичам хората да си мисят, че ги задължавам да направят нещо за мен. Нищо не очаквам от никого, просто се чувствам щастлива, ако мога с нещо да помогна, да зарадвам някого...
Поиграхме си на воля с курабийките, има и още за декориране, но след малко ще боядисаме яйцата.
Изображение
На вас желая нежна нощ и красиви сънища!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет апр 18, 2014 1:39 am

Здравейте момичета прочетох всичко пропуснато,нямам врем да пиша извенете ме,но преди малко се прибрах от работа :wink:
Желая ви един прекрасен празничен ден!
10178085_806636762697959_6999204817043948522_n.jpg

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет апр 18, 2014 7:09 am

Добро утро момичета
Днес не се работи нищо ,но утре съм на другата работа където няма празници днес ще меся козунаци
След обед като седна да си почивам ще пиша повече Хубав ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет апр 18, 2014 7:41 am

Изображение
Днес съм на работа и то на двете. Ще работя до късно вечерта, но какво да се прави - ваканцията ми свърши.
Във всеки човек, който срещаме има история за разказване, урок за преподаване и мечта за споделяне!
/Робин Шарма/
Всичко, което извира от сърцето ни докосва нечие друго.
Да дарим щедро доброта и усмивка на всеки, който срещнем днес. Хубавите мисли суртин зареждат целият ви ден и се чувствате прекрасно и сте щастливи. Затова нека озарим деня и на хората около нас. Не струва нищо, а дава много!
Да си пожелаем Чудесен Петъчен ден с хубаво настроение и чудесни преживявания!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 18, 2014 8:09 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро на РАЗПЕТИ ПЕТЪК!!! Момичета,благодаря ви за :coffee: ,сядам с вас.Въпреки мрачното,дъждовно време ви пожелавам чудесен ден! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 18, 2014 8:13 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили момичета,каня ви на :coffee: , днес не се работи никаква домашна работа,това е най - тежкият ден за нашият Спасител,нека го почетем достойно! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 18, 2014 8:16 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили момичета, нека ви е цветно в душите и сърцата! Бъдете добри и смирени! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 18, 2014 9:12 am

Добро утро!
Йонка,аз пък понякога се чувствам малко крайна,общо взето бързо,,режа,, понякога дори и не им става ясно що така :thinking: :wink: :) .Изключение прави таткото на Зари,който най-здраво ми късаше нервите,но с него сме се разбрали вече как ще я ,,караме,, и така.
Въпреки дъжда мисля да пия 2 -3 кафета с приятелки/ще ги посетя на работните им места ,по тяхна покана,че днес се очертава ненатоварен ден/,ще пообиколя магазините/за жалост нищо няма да си купя:) :roll: /и ще правя НИЩО.Така планирам пък ще видим.Детето го изпратих при баба му,после щяла да го води на гости и бръснар :wink: :) и така и те си имат планове за днес.
Кате,станаха кексовете.Единия се казва ,,шоколадов пастет,, и мислех да го споделя тук,но се колебая....,защото авторката го е кръстила пастет,а то си е кекс и нормално е да се почнат въпроси и корекции/и аз мислех,че ще е почти като за мазане,ама не/.И това ме спира,не знам дали ме разбрахте.
Нещо мислите ми се пилеят и може би нещо или някого препускам.
Желая ви хубав ден!Ще изляза в квартала за малко и след час може би пак ще ви погледна как сте.
Нинка,засичам те ,че ни четеш,но защо не ни пишеш :thinking:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 18, 2014 9:33 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Благодаря за кафетата и хубавите думи - и аз се нареждам с моето кафе :coffee:
Тук вали и духа много силен вятър, студено и мрачно е ... Само да си стоиш в къщи и да не правиш нищо - и без това днес не се работи ... Разпети Петък е ...

Май трябва да пазаруваме, така че ще се наложи да поизлезем малко. След това ще спретна нещо набързичко за обяд и така ...

Хубав и смирен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет апр 18, 2014 9:35 am

Добро утро :)
Разпети Петък е
Изображение
Днес няма да пипна работа, само ще напазаря за празниците и пред компа :) мисля даже и да не готвя, че има храна.
Сега пия кафето с вас и ми е добре
Изображение
Хубав, макар и дъждовен ден :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена