Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » съб апр 26, 2014 11:20 pm

Изображение БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДКРЕПАТА И ЗАГРИЖЕНОСТТА КЪМ МЕН И МОИТЕ ПРОБЛЕМИ !!! ПРАВИЛИ СТЕ ГО МНОГО ПЪТИ ЗА МЕН !!! БЛАГОДАРЯ ВИ !!! ДИДКА ,МИЛО МОМИЧЕ ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ ,УСМИВКАТА ТИ ДА НЕ СЛИЗА ОТ ЛИЦЕТО И ЗА ОЩЕ ЕДИН ПЪТ ПОЖЕЛАНИЕТО МИ КЪМ ТЕБ Е ДА БЪДЕ ЩАСТИЕТО ТИ ПЪЛНО !!! ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА !!! :love: :love: :love: Изображение ДОБРЕ ДОШЛА ,ВЛАДИ !!! ИДВАИКИ НОВО МОМИЧЕ ВИНАГИ ПОЗДРАВЯВАМ И СЛЕДВАЩИЯ МИ ИЗРАЗ Е ...........ТУК СМЕ КАТО ДЯДОВАТА РЪКАВИЧКА ВИНАГИ ИМА МЯСТО ЗА ОЩЕ ЕДИМ ,А В ГЪРЦИЯ КАЗВАТ ЗА ВСИЧКИ ДОБРИ ИМА МЯСТО ....ЩОМ НИ ПОЗНАВАШ ,ЖЕЛАЯ ТИ ВЕСЕЛО ,ПРИЯТНО И УЮТНО ДА СЕ ЧУВСТВАШ МЕЖДУ НАС !!! ДОБРЕ ДОШЛА !!! ЛЕКА НОЩ !!! Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб апр 26, 2014 11:34 pm

МАМИ ,НЕ МОЖЕХ БЕЗ ДА ТИ ИЗПРАТЯ ЕДИН ,КРАСИВ БУКЕТ !!! Изображение И ОТНОВО ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ и МНОГО КЪСМЕТ НА СТАСИ !!!! ЗА ТЕБ И МИТАКА !!! Изображение Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед апр 27, 2014 12:03 am

Дианка, изчетох написаното от теб по темата за бездомните животни. Явно е, че друга държава в Европа като нашата няма. Абсурдите са толкова много. За съжаление държавата ни е мизерна и за безстопанствените кучета, и за голяма част от хората, ако не и за всички, поради липсата на нормални закони, или нарушаването на такива и това, че нарушителите си остават ненаказани. В никоя от европейските държави, които съм посещавала не съм срещала бездомно куче, разхождащо се по улиците. Не мога да си обясня защо след като имаме този проблем не се предприеме нещо, та дори и крайно. Обичам много животните, но не и да ги гледам как страдат (а бездомните кучета са обречени на страдание), да не говорим за хората, които са били жертва на нападения от бездомни кучета, а и всички останали, които се сблъскват ежедневно с абсурдите в държавата ни.
Когато бях студентка в София градът навсякъде гъмжеше от бездомни кучета. Много колеги бяха нахапани от тях. Мен също ме нападна глутница кучета, добре че бях с тенис ракета и като я размахах наляво -надясно успях да се оттарва ненахапана, но изплашена. Веднъж едно куче, което явно имаше малки ме преследваше през целия път в парка, през който минавах и ръмжеше след мен. Накрая, когато излезнах от територията му толкова ми се беше вдигнал адреналина, че ми притъмня пред очите и без малко да припадна. Имаше и кучета, които идваха при мен, вървяха до мен и явно търсеха приятел, който да ги обича. Тук също има кучета без стопани, но те са в приюти и има много добри хора, които се грижат за тях, търсят им дом ит.н.
Дано някога има разумно разрешение на този проблем.
Пожелавам на майка ти бързо да се оправи, да преодолее страха! Бог да е с нея!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед апр 27, 2014 12:08 am

Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед апр 27, 2014 7:35 am

Добро утро!
Дианка,права си!!!!!!!!!!Чета и пак се разгневявам!Затова попитах къде са ЧОВЕКОЗАЩИТНИЦИТЕ!?
В момента нямам много време за писане,затова ви пожелавам хубава неделя!
ОТНОВО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАНИЯ!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед апр 27, 2014 7:39 am

Добро утро мили момичета! По едно :coffee: за събуждане
Изображение
Хубава и спокойна неделя!
Дидка, писали сме заедно :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед апр 27, 2014 8:10 am

Добро утро!

Изображение

Спокойна усмихната неделя ви пожелавам!

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед апр 27, 2014 8:11 am

:sun: :sun: :sun: ДОБРО УТРО! :sun: :sun: :sun:
ДИАНКА,ЙОАНКА,ДИДКА,прави сте!Почти ежедневно срещаме безразличие и бездушие и
добре,че имаме тук това местенце,за да не губим вяра в добротата,съпричасността ,отзивчивостта.
:giflo1: ХУБАВА НЕДЕЛЯ,МОМИЧЕТА! :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 27, 2014 8:14 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: и да се порадвам на красотата,която сте внесли тук,благодаря ви! Пожелавам на всички приятен ден!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 27, 2014 8:17 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Момичета,пожелавам ви лек,весел и много прекрасен ден!!! :giflo1: :giflo2: :giflo1:


Заключена