Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » чет май 01, 2014 11:14 am

Здравейте момичета,
сега чак намерих време за кафенце и да се видя с вас :)
тук е едно приятно слънчево,
благородно ви завиждам за тази почивка,
аз отново съм на работа :wink: ,
но няма как народа трябва да яде :o
Желая ви слънчеви приятни и забавни почивни дни!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет май 01, 2014 2:07 pm

mai.jpg
Да кажем "ДОБРЕ ДОШЪЛ" на месец МАЙ
Да го допуснем в домовете си с надежда да внесе в тях
пъстрата красота и свежест на дните си!
10246768_286762121483701_7482033937335746640_n.jpg
10254980_286760918150488_9029221483842136603_n.jpg
Да ни е Честит Празника на Труда!

Вече мога по-дълго да се задържам във вашата компания :)
Празниците са отпразнувани :)
договора със здравната каса преподписан
момичетата имат планова за почивните дни,за мен остава да поработвам по малко и да почивам.
Още веднъж благодаря на всички за вниманието към Дени и мен.
Катенце,къде успя пак да лепнеш този вирус? Явно е това ,тъй като има много в твоето състояние.Оправи ли се вече?
Много силно се надявам облаците над Дианка да се разкъсат и да има възможност да се види с родителите си за тяхна радост и нейно успокоение.
А Миленчето вече да е в компанията на съпруга си.
Да изкажа възхищението си от таланта на Йоанка
На всички споменати и неспоменати веселушки приятна почивка или лека работа ,кой където го заваря.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 01, 2014 2:08 pm

КАТЕ,С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ДВЕТЕ ВИ!ДА ТИ Е ЖИВА,ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 01, 2014 2:37 pm

Здравейте,момичета!
Сутринта много бързахме да излезем и не успях да си изпия кафето с вас.Сега ви поднасям следобедното и ви пожелавам приятни почивни дни!
Заредили са по магазините и доста плажни артикули...Мирише на море и лято,не на пролет.Купихме на Зарко бански :) ,остана само да се стопли достатъчно :wink: :D .


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет май 01, 2014 3:28 pm

Дидка,ами освен и аз да седна при теб с кафето.
Отдавна в четвъртък не съм си била у дома по това време и ми е едно необичайно.
Аз ще го пия на терасата.Току що засадих 10 петуний в лилаво.Май тази година в този тон ще са цветята :)
Беше решило да вали ,но се размина.
Приятен следобед!
10171874_614142548671783_3975258687850277815_n.jpg
Запомних ,че зеления е твой любим цвят затова.....

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 01, 2014 5:37 pm

БЛАГОДАРЯ,КАТЕ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 01, 2014 6:57 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Починахте ли си днес - при нас валя,трещя,хладно е,беше само за почивка и пълен релакс?! Пожелавам на всички лека,хубава,прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 01, 2014 7:00 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 01, 2014 7:55 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР !!!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ РАБОТЕЩИ И ТЕЗИ, КОИТО ЧЕСТВАТ ТОЗИ ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЖЕЛЯЗНО ЗДРАВЕ, ЛИЧНО И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ, ПОСТИГАНЕ НА ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ В РАБОТАТА И КЪСМЕТ В ЖИВОТА !!! Изображение Всичко с времето си...
Нито цветята цъфтят по-рано;
Нито пък слънцето изгрява в полунощ.
Почакай! Като му дойде времето, това което е твое, ще дойде…
Изображение Ето ме и мен ....жлизам и чета ...но нямам никак нагласа .....нещата при мен са уж на добре ,това искам да вярвам .....Както и да е трябва да мисля положително ,за да пътувам е малко сложно за момента ,предвид ,че ми е доста трудно с децата ,но ако се наложи и това ще стане ....БЛАГОДАРЯ за пложителната енергия ,която ми изпращате ...ТАНЧЕ , :giflo1: :hug:
Не се стремете да сте богати, стремете се да сте ЩАСТЛИВИ.
И когато станете по-зрели, ще виждате ценността на нещата, а не тяхната цена. Рано или късно ще стигнете до разбирането, че най-хубавите дни са тези, в които се усмихвате без кой знае какъв специален повод.
Ценете моментите и бъдете БлагоДарни за тях, без да търсите нищо, нищо друго.
В това е същността на истинското ЩАСТИЕ...
Искам да споделя нещо с вас ,което си го мисля тия дни .....за моя съпруг :love: Трябва да съм изключително признателна на Бог ,затова ,че именно ме срещна с тоя човек ....приятел ,баща и брат .......освен всичко друго ,което е събрано в съпруга ...Благодаря му за всичко ,и за уважението и разбирането ,и затова ,че на родния ми език поздравява родителите ми и хората ,които обичам ...за всичко ,и родителите му също !!! Ще ме попитате защо споделям всичко това ...един изблик ,който трябва да го споделя с вас ....това чувствам ....Другият месец имаме годишнина от сватбата и си мислех колко щастлива жена съм .....не съм богата ,но щастлива !!! Защото сега мога да оценя сойността на нещата ,а не тяхната цена ...всичко наистина не се постига с пари !!! Здраве ,здраве ....друго нищо не желая .....толкова ме трогна и Виви ....сама ми предложи по детски ....ако искаш отиди в БГ ,не мисли за нас ,по някакъв начин ще се оправим ......нищо не искам да ми купуваш ,искам да си усмихната и спокойна ....наистина съм богата и щастлива ..... :love: :love: :love: Дотук за мен ....знаете ,че не мога да съм унила ...или по-точно не искам ....трябва да успявам по някакъв начин да се разсейвам и да не мисля непрекъснато !!! :) Време е да изпратим днешният ден и да посрещнем вечерта... красива и спокойна
Оставете навън всички лоши мисли, заобиколете се с хора, които ви карат да се смеете, да забравите всички негативни емоции и да виждате само хубавото!
Обичайте и бъдете много обичани и щастливи,.. защото в крайна сметка животът е прекалено кратък, за да си нещо друго, освен щастлив....
Щастлива, очарователна и много обичана вечер, приятели! .. Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 01, 2014 8:14 pm

Исам да честитя и РОЖДЕННИЯ ДЕН на дъщеричката ти ,КАТЕ !!! Изображение ПОЖЕЛАВАМ И ЗДРАВЕ ,МНОГО РАДОСТ И ЛИЧНО ЩАСТИЕ !!! НЕКА КЪСМЕТА И Е ВЕРЕН СПЪТНИК И ПОСТИГА С ЛЕКОТА ,ВСИЧКО ,КОЕТО ПРАВИ !!! НЕКА СИ ГОРДА И УДОВЛЕТВОРЕНА МАЙКА !!! :love: :love: :love: Изображение


Заключена