Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед май 04, 2014 10:12 pm

Тук денят на майката е на 10 Май.
Поздрав за всички майки!
Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон май 05, 2014 4:26 am

10169185_716665561705465_4388583829530813250_n.jpg
Добро утро с ароматно кафенце нека посрещнем денят :)
Усмихнат и позитивен ден!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон май 05, 2014 4:58 am

Изображение
Събудихте ли се, момичета! Знаем, че Ивка започва най-рано работа! Да ви е лека работата и приятен денят!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон май 05, 2014 7:13 am

Добро утро момичета
Нека денят ви е изпълнен с много усмивки
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон май 05, 2014 8:08 am

:sun: ДОБРО УТРО! :sun:
ЙОАНКА,ИВЕ (лека работа),ТАНЧЕ, БЛАГОДАРЯ ЗА КАФЕТО И ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ! :)
Аз утре съм на работа и днес ще :cook: за празника!
:giflo1: ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРЕКРАСЕН ДЕН! :) :) РАДОСТ ОТ МАЛКИТЕ НЕЩА–АРОМАТ НА КАФЕ,УХАНИЕ НА ЦВЕТЯ! :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 05, 2014 8:49 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, Ивка,Йоанка,Миле,Таничка! Сядам при вас за да ви пожелая прекрасна и успешна нова седмица! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 05, 2014 8:52 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Хайде на :coffee: мили момичета в тоя мрачен и хладен ден.Пожелавам ви много радост,щастие и обич да ви сгреят!Приятен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 05, 2014 8:56 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Успешен, цветен и много щастлив ден,мили момичета!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 05, 2014 9:29 am

ДОБРО УТРО !!! ПОДНАСЯМ МОЕТО КАФЕ ,ДОЗА ОПТИМИЗЪМ И ЕДНА ,ОГРОМНА УСМИВКА ЗА УСМИХНАТА ,ВЕДРА И УСПЕШНА СЕДМИЦА !!! ОБИЧАМ ВИ !!! Изображение ИСКЛАМ ДА БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ВИ КЪМ МЕН ( МИЛЕ И ЙОАНКА .......С НЯКОЛКО ОБИКНОВЕНИ ДУМИЧКИ МИ СТОПЛИХТЕ ДУШАТА ) ,ЗА ВНИМАНИЕТО И НАЙ - ВЕЧЕ ,ЧЕ ИМЕННО ВИ ПОЗНАВАМ И ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ЕЖЕДНЕВНО ДА СПОДЕЛЯМ КАФЕТО ,МИСЛИТЕ СИ ,ТРЕВОГИТЕ СИ И РАДОСТТА СИ !!! ЗА ВСИЧКИ ВАС !!! Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 05, 2014 10:05 am

Сега по същество ....не мога да разполагам с време и да напиша толкова малко ....някои пишат малко (НАТАЛИ :love: ),но казват много .....толкова ми хареса именно твоя пост ,НАТАЛИ !!! Изчетох ви всичките тая сутрин ,точно ,където бях спряла ....НАТАЛИ и аз това съм разбрала от живота досега .....Точно това публикувах и в ФБ ...Изображение.....И осъзнах ,че любовта не е нищо повече от времето,което прекарвате заедно и нещата,които правите един за друг.Не думите,а спазените обещания,не какво сте искали да направите,а какво сте направили.Начина по който мислите един за друг,чувството ,което изпитвате,когато сте заедно и когато сте далеч,наистина сами със себе си.Плановете,които осъществявате заедно,а не просто празните приказки за тях.Любовта може да се крие в една прегръдка,толкова силна,че наистина за миг да повярваш,че света свършва,в една усмивка,която да те заслепи така,все едно гледаш към слънцето.В жест,който може да те накара да мислиш,че живееш в приказка или в простото мълчаливо говорене между душите ви.Но, любовта винаги се усеща и винаги се вижда там,където живее и я има,няма ли я и всички действия,опити и думи на света не могат да я създадат. ДИДКА ,неспокойна душичке !!! :love: И то с право ....всеки ден чуваме и виждаме какво ли не ....а колко е истинско ???!!! Моя приятелка скоро ме попита "Ти защо си толкова добра ,защо искаш да помагаш на всеки .....нямаш ли твои проблеми .....винаги усмихната ,ще кажеш ,че всичко ти е по мед и масло ???!!! " Какво да и отговоря ???!!! ....Аз съм си аз ,ти си си ти и ....т.н. с две думи всеки трябва да е себе си ,за да е щастлив и да не играе някаква роля ,която в един момент би го изморила ......Между другото БОНИ къде е ???!!! Не я видях тия дни ,някой да знае ?! :? Двата почивни дни при нас минаха спокойно ....синоптиците предвещаваха дъждове ,през нощта трябва да е поваляло ,но това бе слънчо е на линия и работа имаше достатъчно ...аз не успях като НАТАЛИ ,но съм удовлетворена от свършеното ...днес има вероятност ,майка ми да я изпишат ,че отделението е пълно ,не всичко е все още наред ,но имало доста заразни заболявания ,а няма свободни легла и така ще продължи явно терапията в къщи ,и след няколко дни щ се яви отново ...важното е ,че големия шок отмина и днес и ми личи ,че ми е по-ведро и слънчево в душата ... :clap: Има хубави дни. Идват със слънце и много вяра в днешния ден. Има и надежда, че нещо сме направили както трябва и Бог ни е подарил този прекрасен ден. Остава да му се насладим и да благодарим за него. Но има и дни, които са изпитание за тялото и душата. Дни, в които не виждаме слънцето и душата не може да се справи с всички беди накуп. Дните се редуват. След лошото винаги идва хубавото. Нищо не е вечно. Когато ни е тъжно на душата, трябва да сме силни и да не губим вяра. Нали казват, че Бог изпраща трудности на тези, които обичат, за да се справим с тях и да бъдем малко по-силни от преди. Да отворим сетивата си за всички чудесни знаци на природата и да се потопим в тях. Да се помолим за благоденствие и да благодарим. В един прекрасен ден... има толкова положителна енергия, магия и очарование, колкото за цял един живот. Нека не пропускаме да й се наслаждаваме... Един мъдрец казва – Има години, които задават въпроси и години, които дават отговори”. Не се терзайте от неизвестното. Рано или късно отговорите ще бъдат на лице, нека не забравяме, че времето е най-добрия съюзник! Животът се случва тук и сега, нека не се опитваме да правим грандиозни планове. Радвайте се на малките неща. Изображение
Пожелайте да бъдете щастливи и щастието ще е в душата Ви.
То е ваш личен избор.
Отпразнувайте този ден! С усмивка и любов.
За това, че Ви има....

ДИДКА ,почивай и дано ти спадне крачето ,че трябва да има сили да бяга много около ЗАРКО !!! :love: А това ,което разменихте с МАМИ мен нямате представа колко щастлива ме направи .....уважение ,обич и доброта !!! Изображение "Защо затваряме очи, когато се молим, плачем, обичаме, мечтаем? Защото знаем, че най-прекрасните неща в живота не ги виждаме с очите, а ги чувстваме със сърцето..."



Прекрасен и много щастлив да е денят ви, приятели! :love: :love: :love:


Заключена