Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет май 09, 2014 3:28 pm

Привет :)
Дидка, сигурно тази влага те мъчи. Добре е, че на курса за всичко е помислено, така по спокойно се заучават нещата.
Поднасям по кафе и ще си пусна някой филм
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 09, 2014 7:04 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Пожелавам ви прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 09, 2014 7:07 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка, как си миличка??? Пожелавам на теб и Зари лека и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 09, 2014 7:11 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Миленка и Веси,пожелавам ви весела и много приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 09, 2014 8:40 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/pB981es7jjo[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 10, 2014 6:52 am

Добро съботно утро!
При нас вали дъжд ,но то май почти навсякъде прогнозите са такива.Други години сякаш април беше по-дъждовния месец.Миналата година на 11 май/на кръщенето/бяхме със сандали и къси ръкави,а снощи си говорехме ,че на 15 :wink: :) тръгваме с обувки и връхни дрехи.Миленка ни ,,запали,, с изгледите край Килифаревския манастир и може би ще се отбием за ден или два там.Колебаем се малко ,защото дъжда ще следва неотлъчно нашия маршрут и не дава шанс да пекне :D ,но пък ще ни върви по вода :wink: :D :roll: /дано/.
От яслата организират прощално парти на двора и уж големи изненади за деца и родители.В предвид сумата ,която събират дано се забавляват малките,че това искане на средства взе малко да ме дразни.Примерно за играчки за групата дадох декември и вчера са взели и от баща му,а сме пред напускане /ако го приемат май в градината/.
Желая ви лека работа,приятен почивен ден ,изобщо да ви е приятно,каквото и да правите!Днес съм малко скучна :D ,ама като ви няма какво да пиша,запълвам тишината :D :wink: :wink: !

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб май 10, 2014 7:14 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/sRNMLc3fIso[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=sRNMLc3fIso

Добро утро :winkiss:

Дидка, благодаря миличко - ето съм и аз с кафето :coffee: И при нас времето е мрачно и а-ха да завали ... Права си - миналата година по тези празници бяхме на излети в околностите на Русе и бяхме по бермуди и с капели :tongue: Какво да се прави - природа :roll: Хубав маршрут сте си намислили за другата седмица - дано времето да е с вас и всичко, за което тръгвате да е ОК :thumup:

Дианка, как са нещата при вас - пиши поне 2 реда, че те мислим :hug:

Тези дни и Верчето не се е обаждала - как си Верушка?

Наталка, какво стана с прегледите - как са резултатите? Дано всичко ти е ОК :thumup:

Аз отивам да се трудя - на всички вас желая

Прекрасен ден и светли мисли Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 10, 2014 7:36 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро! Дидка,Бони, благодаря ви за :coffee: ,сядам при вас! Бони,наистина къде са тия момичета,моля ви,не ни забравяйте,нали сме едно голямо и щастливо семейство?!Дидка, нищо не са ни искали от яслата,никакви средства не набират,вчера са водили Тони да се запознае с бъдещата госпожа в градината - огледал се добре и отсякъл - водете ме гори в мойта градинка,ще свикне, мисля си,просто му е непозната всичко там, пожелавам ви хубаво време,за да съчетаете при пътуването полезното с приятното,успех!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета, пожелавам ви прекрасен съботен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 10, 2014 7:40 am

:giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: Момичета,пожелавам ви весел,усмихнат,цветен и незабравим ден!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб май 10, 2014 8:12 am

Добро утро!

Изображение

Сядам да си изпия кафето във вашата компания и се захващам с домашни задължения. Днес ще разтоварваме багажа на мъжа ми, че все не му идва редът от ходене на работа. довечера ще имаме гости и трябва и да в кухнята да се повъртя.
Нека денят и да е хубав и да ви се случат само хубави неща!


Заключена