Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет май 22, 2014 7:20 am

[youtube]http://youtu.be/zhAKKHtKTl0[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=zhAKKHtKTl0

Изображение

Добро утро :)

Благодаря ви момичета - ето и аз набързо с чаша кафе :coffee:

Йоанка, много ми харесаха споделените мисли :hug: За здравната система - коментарите са излишни, само се молим да сме здрави и да не опираме до нея. Тук вече не останаха читави лекари по много специалности, но ... всеки си носи кръста ... Ето и вдругиден има избори ... и какво от това :thinking:

Дидка мила, още малко остана от времето на яслата :hug:

Хубав ден момичета и не забравяйте усмивките Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 22, 2014 8:53 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Момичета,благодаря ви за :coffee:! Много ми е тъжно за всичко,което се случва около някои от вас,но съм безсилна да помогна,дано имате късмета да преминете успешно през поредните предизвикателства,Йоанка,Дидка - търпение и успех милички! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Прекрасен ден на всички пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет май 22, 2014 9:20 am

Добро утро момичета!
Като прочетох написаното не ми остава нищо друго освен да ви пожелая днешния ден да е
по- позитивин и по- справедлив!
Не губете кураж .Всичко е поправимо! Обичам ви!!!! :)

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет май 22, 2014 5:43 pm

Как да ви кажа Добър ден, като за някои от вас не е никак добър. Йоанка, досега се въздържах от коментар, но това е самата истина. Отдавна съм стигнала до извода, че и тук нищо българско не им е чуждо. Не искам да го изтълкувате грешно или да звуча грубо ама си е така. Децата имат здравна осигуровка но ние с мъжа ми нямаме.... Плащаме си, когато се налага някакъв преглед, хубавото е, че си идваме до България всяко лято и там си правим по обстойни прегледи. Дано момчето ти няма болки и издържи още цяла седмица.... искам да те успокоя с нещо ама и аз самата не зная какво дати кажа. Дидка, и на теб много ти идва вече ама няма на къде постискай зъби още малко. Дано поне остатъка от деня ви бъде по-добър. Мислено съм с всички вас.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 22, 2014 7:40 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета!! Влади,имам усещането,че човека нищо не означава за някои,но не маловажни инстанции,явно е порочна практика навсякъде по света. Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 22, 2014 7:46 pm

:giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: Мила Дидка,много ми се иска да се чуем,но пак се разболях - в неделя гледах Тони,а той беше болничък,гърло,секрети от носа и кашлица,още в понеделник ме събори,пак съм като парцал и като бита с бухалка,не изоставям къщната работа,но бързо се изморявам и вечерта повече лежа и гледам ТВ.Пожелавам на теб и Зари лека и спокойна вечер!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 22, 2014 7:50 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo2: Миленка и Веси,пожелавам ви весела и много приятна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет май 22, 2014 9:10 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/iROW091-UJk[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет май 23, 2014 4:57 am

Добро утро момичета :)
[attachment=0]10307188_726029457435742_116572658383678268_n.jpg[/attachment]
Йоанка,дано се наредят нещата при вас и половинчо издържи до операцията.
Дидка,не се ядосвай миличка,всичко ще се нареди :hug:
Бони,при вас как е,как е с татко ти :)
Кате,бързо възстановяване,тези вируси са огън лепнат ли те,няма отърване от тях :giflo1:
Танче,ти как си :eeek:
Наталка,Миленче,Кейти,Миле,Иле,Влади,Верче :hug: :hug: :hug: :hug:
Слънчев и усмихнат ден от мен!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 23, 2014 6:40 am

Добро утро!
Аз продължавам с моето ,,настроение,, т.е. не ме напуска.Има и още нещица ,които ме дразнят ...не само в яслата.Но да кажем ,че и това ,че лелките слизат да хвърлят боклука в контейнерите с чехлите, с които стоят вътре при децата :thinking: :thumdown: ,и отделно ако взема да пристъпя прага на стаята-там не се влизало с обувки!?!? :thinking: .Има мънички децица,които си лапат още играчките...Когато приключим с яслата,ще говоря с директорката дали е правилно така?
Кате,оздравявай ,миличка,и не се тревожи за мен, на мен ми се иска света да е устроен по друг ,по-добър начин и има дни ,в които тези ми желания ме ,,държат,, здраво :hug: :hug: :hug:
Да си пожелаем хубав ден!Иска ми се да имам принос да ви е такъв и ще се опитам със следващите картички :love:


Заключена