Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет май 23, 2014 7:04 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета!!! Ивче,благодаря ти за пожеланията и :coffee: ,хубав ден миличка!!! Дидка,благодаря за разбирането,не се ядосвай мило момиче,няма да оправиш света,бъди сигурна в това,много неща са една несправедливост,но няма как да ги отстояваме,всичко добро мила!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,прекрасен ден от мен! :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 23, 2014 7:06 am

:giflo2: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo2: Пожелавам на всички,ден изпълнен с много настроение,обич и късмет!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 23, 2014 7:19 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Ето ме и мен с кафето на сутрешна проверка :coffee: :) :love:
Благодаря ви момичета за свежото настроение и хубавите пожелания :hug:

Ивка, всичко е ОК около нас - свикваме си взаимно :wink: Дядото е свикнал мама да го глези и сега това, което му изнася го помни, другото го "забравя" - така ще е ... Вчера отново беше затворил котката в спалнята докато се върнем от работа. Нали по цял ден няма какво да прави - или дреме на стола, или е в тоалетната, или спи :roll: Слагам му стол на остъклената тераса на отворен прозорец поне да гледа навън, на другата тераса му "духа" ... Миналия ден изглежда са се гонили с котката - имаше една саксия на пода. Имам си емоции колкото искаш - добре че не се връзвам и се опитвам да обърна всичко на шега :tongue:

Дидка мила, петък е - отпусни душата си :) Остава само още една седмица - нали после си отивате от яслата или греша ...

Кате, оздравявай миличка - вземи си витаминки, пресни или не - да те подсилят :hug:

Йоанка, стискам палци по-бързо да се случат нещата и да няма болки момчето ти :hug:

Хубав и усмихнат петъчен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет май 23, 2014 7:33 am

Верче, Бони, добро утро, видях, че сте на линия. Добро утро и на всички станали и на всички, които ще станат по- късно. Кате, бързо възстановяване, ти желая. Дидка, мила, само нервите ще ти останат, и да говориш с директорката няма да промениш нищо, но поне ще си опитала. Гледай да не ги приемаш толкова навътре нещата, знам ще кажеш отстрани е лесно, но повярвай ми разбирам те много добре, както разбирам, че положението в яслата ще си остане същото. Пожелавам на всички един успешен старт на деня, и ведро настроение. А сега ви поднасям по едно :coffee: и :sleep:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 23, 2014 8:18 am

Добро утро
Тези дни нямам време за нищо :)
Момичета, съпричастна съм с неволите ви. Дано всичко при вас се нареди и болните се оправят.
Йоанка, стискам палци половинчо бързо да се възстанови.
Дидка, това с чехлите е гадно. Ама помисли за естествения имунитет :) :wink:
Сега и по кафе, че пак ме настигна работата
Изображение
Усмихнат да е денят ни, веселушки
Bankoboev_Ru_natyurmort_letnie_cvety_i_krasnaya_smorodina.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 23, 2014 2:53 pm

:) :roll: -няма проблем за чехлите,само като стъпя и аз да не се правят,че там е недокоснато от външни обувки :wink: :) ...Хайде за настроение да вметнем нещо подходящо за заглавието на нашия форум..

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет май 23, 2014 4:19 pm

Дидка ,шейка е от мен :)
Да го пийнем за нещата от живота ,които ни правят по-силни и по-мъдри!
Кате, присъединявай се към компанията нужни са ти витамини.
Сипвам и ви чакам всички !
qgodovo_sirop.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 23, 2014 5:03 pm

Да Кате-Кейти,за нещата от живота!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 23, 2014 6:51 pm

ЗДРАВЕЙТЕ ,ВЕСЕЛУШКИ !!! Изображение Днес при нас е 30 гр. и окончателно всичко зимно ще се крие ...живот и здраве до догодина .....Тия дни съм малко нервна и пообъркана ,започнах да ходя по 3 км. на ден пеш ....опитвам се да съм себе си ...трудничко ,но наред с домашните задължения старая се да правя всичко възможно ,за да се чувствам спокойно ....вчера се навърши и година от злополуката с малкия ,колкото и да се старая да не го мисля ........цялото ни семейство бе под влиянието на вчерашния ден ....няколко дни напред ,дори самия Стелио поглеждайки часовника нервно на няколко пъти спомена ,че след малко се бе случило ....след малко ...и т.н Приготвих му един много вкусен сладкиш за здраве и дано това да е последното сериозно раздрусване в живота му ! Нека Бог да закриля всички деца !!! :love: Но както виждам и при ЙОАНКА продължават мъките ....замислих се много над това ,което описва ....в интерес на истината и аз имах друга представа ....поне това ,което бе споделял съпруга ми и неговите впечатления от САЩ .....както и да е дано човека се оперира възможно по-бързо и занимавайки се с хартии ,осигуровки и разни интереси не страда човека ....за тоя дето духа ....много са ми интересни плащаш ,плащаш и може веднъж да ти се наложи и се сблъскваш със сума проблеми и бюрократично мислене и разбиране ......И тук има проблеми здравната система ,може би по целия свят е така ,но засега опазил ни Бог ядват се нещата....учудена съм много от много лекари за човещината и вниманието към пациентите ....аз и друг път съм споменавала на моменти и да ме боли нещо не смеч да отида на спешно приемно ,защото си тръгвам най-малко след 4 часа с една папка изследвания .....без да платя стотинка ....баща ми като му го кажа ...веднага казва "Също като в България !!! Опазил ни Бог !!! " :eeek: :? :cry: Особено ,ако си в по-напреднала възраст !!! Ако днес сте подарили на някого поне една усмивка, ако сте зарадвали поне едно сърце с добро, ако сте обичали, ако сте простили, значи денят ви е бил щастлив и пълноценен...
Да затворим страницата на днешният и да благодарим за хубавите мигове, които ни е подарил... и за които сега се сещаме с усмивка...
Красива, нежна и много обичана вечер ви пожелавам, приятели!
Бъдете там, където се чувствате най-спокойни, където сте обичани и където сърцето ви избира сбъдване! Оставете грижите навън, подарете си топлина, домашен уют... затворете вратата и бъдете ЩАСТЛИВИ! Изображение
"Бог не се намира в манастирите, намира се в къщите на хората! Там, където има мъж и жена, там е и Бог;
там, където има деца и грижи, и готвене, и кавги, и сдобрявания, там е и Бог..." Н. Казандзакис

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 23, 2014 7:28 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета!Благодаря ви за всичко отправено към мен, много сте мили и внимателни! :clap: Дианка, Стели е голямо момче,няма как да забрави всичко,което преживя,но дано Бог бди над него и го пази!!! Пожелавам на всички лека и прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена