Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » вт май 27, 2014 9:09 am

МОМИЧЕТА, ЗА ВСИЧКИ ВАС И БЛИЗКИТЕ ВИ,ВИ ПОДАРЯВАМ ПО ТОРБИЧКА ЗДРАВЕ!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт май 27, 2014 9:47 am

Здравейте момичета :)
много събития са се случили покрай всички вас :tongue:
Бони,много ме радва как приемаш ситуацията с баща си,само така браво на тебе :clap:
Миленче,успех на половинчо,всичко ще се оправи,но си има притеснение.
Таничка,ти си огън момиче само напред :thumup:
Дидка,ще се справите с памперса,Зарко вече е голям и както казва Наталка като гледа другите деца сам ще откаже от него :)
Йоанка,какво става с половинчо,кога ще е операцията той как се чувства?
Кате,браво на Тони,вече е голям.
Кейти,Миле,Верче,Влади вие как сте момичета :)
При мене нещата влязоха във старият си ред,отминаха баловте и вече съм пак работеща жена.
10308378_551139651664036_2045997649615822302_n.png

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт май 27, 2014 2:53 pm

Добър ден !!! Изображение Искам да пожелая успешни операции на съпрузите и на двете ни дружки .....неприятно ,но за жалост всичко за нас ,за хората .....въпроса е да се възстановят по-бързо ,да са успешни и да не страдат много ,стискам ви палци и цялата си полоцителна енергия насочвам към вас !!! Бог да е вас !!! ТАНИЧКА , Представям си те и коляното ,и зъба .....колкото до коляното ,тук около мен ,че и на 80 годишни им смениха колената и сега се чудят за :roll: :? :roll: класическия маратон дали ще се възстановят !!!??? :wink: Пожелавам ти бързо да се оправяш ,че много ти дойде и на теб ......нищо не те подминава .... :) На всички мислете позитивно ,запалете по една свещичка ,утре ще го сторя и аз за вас и нека Бог помага на всички нуждаещи се !!! "Като благодариш на Бога за доброто, то расте;
като благодариш за страданието, то си отива..."

Петър Дънов

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт май 27, 2014 3:48 pm

Застанете с лице към Слънцето и всички сенки ще останат зад гърба ви... Пожелавам ви да откривате красотата във всичко, до което се докосвате, да споделяте времето си с добри хора и да бъдете щастливи!
Прекрасен следобед, изпълнен с хубави моменти и красиви мисли, приятели! Изображение Тук ,мисля ,че е добре като за след обед да приседнем ....далеч от всички и всичко .....Петър Дънов е написал: "Животът е това, което има красота, съдържание и смисъл...!"
:love: :love: :love:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт май 27, 2014 4:10 pm

Здравейте слънчеви момичета!
Като чета при някой е доста облачно.Кураж на Миленка и Йоанка за да го предадат на техните съпрузи.
Успешни хирургически интервенции и бързо възстановяване им желая.
Танче,пий глюкозамин за коляното от собствен опит го казвам.
Как е свари ли сладкото,че нося още ягоди.
кошница.jpg
Ивка и ние бяхме на 24 май на изпращане на абитуриент ,но ежедневието ни потопи отново.
Дидка,Дидка как ме връщаш към най-хубавите години със суетенето и тревогите около непорасналите деца.
Всичко се нарежда от самосебе си.
Виж Бони как философски гледа на нещата :thumbsup:
Дианка,благодаря ти за настроението,което създаваш.
Кате и аз се сетих за Стаси при земетресението.Слава богу,че не го е усетила.
Наталка,Меле,Верче ,Влади,Ивка изпуснах ли някого :thinking: на всички приятен следобед!
Хайде,че кафето изкипя :ooppss:
а и клиентите се раздвижиха :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 27, 2014 7:48 pm

Добър вечер,мили момичета! Днес все си мислех за нашите момичета с проблеми в момента, много силно желая всичко да мине добре и с добър изход за всички. Момичета, пожелавам ви лека и спокойна вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 27, 2014 7:51 pm

Дидка и Зари,пожелавам ви спокойна и весела вечер!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт май 27, 2014 10:00 pm

Добър вечер и от мен, веселушки. Като ви чета ми става мъчно, как пак никой не се похвали с нещо добро. Миленка, надявам се, както при вас така и при Йоанка всичко да мине благополучно и безболезнено. Успех и при 2-те ви, ви пожелавам. Танче дано и при теб болките отшумят скоро. Дидка, за памперса не се притеснявй, от опит ти казвам, че той изведнъж ще порасне при по-голямите дечица и ще махнете памперса. Ние 4 дни тичаме напред назад по мачове, синът и дъщерята имаха турнир (по футбол- това тренират и 2-мата), синът ми спечелиха 1-во място а на дъщерята още не са излезли резултатите. На фона на всичко, което ви се случва и преживявате ми е съвестно да се похваля, че в събота ще кумуваме и сега съм в трескава подготовка за случая, нямаме много време за подготовка, за 1-ви път ще сме кумове а и ние сватба не сме правили и се вълнувам много. Както казах съвестно ми е да се хваля, затова спирам и ще се помоля при всички вас всичко да е наред, да се оправяте бързо и да се похвалите с добри новини много скоро. Лека вечер :night: :night: :night: , ви пожелавам.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт май 27, 2014 11:47 pm

Добър вечер момичета
Влади почвам да се хваля
Днес излизах подлези стълби ,катеря се като девойче без болки
Това е друго нещо
На опашката при лекаря коментираха тези инжекции били ефикасни и траело между 3-6 месеца зависи колко е увредено
Колкото до зъбите скоро ще се озъбя и елате ме вижте на пържолки :tongue: оох да се избърша Кате 2 сладкото снощи като спадна кръвното го направих
Обожавам ягоди и производни
Другата седмица ще направя още 2 дози за децата,че тая е много дълга -нали ще отработваме
Ето похвалих се
Сега ще чакаме Миленка и Йанка да се похвалят
При тях е по -сложно ,но съм сигурна че всичко ще е наред Стискам палци :hug: :hug: :hug: :hug:
А сега лека нощ
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 28, 2014 12:33 am

:flow2: :flow1: :flow2: :happybd: :celebrate: :baloons: :celebrate: МИЛИ МОМИЧЕТА, ДНЕС ИМАМ ПРЕКРАСЕН ПОВОД ДА ВИ ПОЧЕРПЯ - МОЕТО СЛАДКО ВНУЧЕ ТОНИ СТАВА НА 3 г.!!! НЕКА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ВЕСЕЛ И МНОГО ЩАСТЛИВ!!! :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :baloons: :baloons:


Заключена