Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » пет май 30, 2014 9:53 am

Здравейте момичета,
тук вали ли вали,а снощи порой голям на места и градушка :)
Йанка,хубави новини ни поднасяш :clap:
успешно и бързо възстановяване на половинчо.
Честит рожден ден на Джон!
Нека е жив и здрав!


Миленче,ще чакаме добри новини,стискам палци
много ти е притеснено и е нормално,прегръщам те силно :hug: :hug: :hug:
Дидка,Зарко е вече голям още много приятни изненади ще ти поднася :)
10364156_729570163748338_7699937032306406059_n.jpg
Прекрасен ден!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет май 30, 2014 9:55 am

Хайде и аз да се намърдам в ""ДЯДАВАТА РЪКАВИЧКА"
ДОБЪР И КЪСМЕТЛИЙСКИ ПЕТЪК ВЕСЕЛУШКИ!
С предимство е съпругът на Миленка,успешна и лека операция!
При Йоанка напрежението е отминало и дано бързо се възстанови съпруга!
Тази седмица като цяло мъжете добре се представят :D Като се започне от Зари :clap:
При нас битовизмите са с пълна пара.
Голямата дъщеря в понеделник замина командировка.Тя в една посока,багажа в друга :(
Много емоции за сега безрезултатни
Но важното е ,че се прибра жива и здрава,другото е поправимо.
Аз съм на поста,че покрай обилните вълежи аптеката беше на косъм от наводение.
За сега нещата са под контрол,дано и занапред да е така.
Идвам с второто кафе :)
543780_583471498358206_431627391_n.jpg
Йоанка ЧРД
на вашия приятел!!!
http://www.youtube.com/watch?v=b91JUg0u-OI

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 30, 2014 1:25 pm

Добър ден !!!Изображение Добри новини и съм радостна ,четейки ви !!! ЙОАНКА ,леко възстановяване и да се пази !!! МИЛЕНКА ,очаквам добри новини и от теб ,не мисли като мен ....щом е в ръцете на добри специалисти само мога да пойелая успешна операция и по-малко болки !!! На ВЕСИТО да е жива ,здрава и все така всеотдайно дете !!! Да ви радва много ,много !!! :) :) :) КАТЕ ,понякга така става с пътуванията ,за йалост и на мен ми се бе случило ,неприятно .....но добре ,че в един момент багажа намира собственика си !!! :roll: :roll: :roll: Снощи бях притеснена за ситуацията в БГ , още нашите имат спомен от наводнение ,когато Стелиош бе на 1,5 г. ....значи преди около 9 години .....три дни след това се прибрах и аз за няколко дни и направо сълзите ми потекоха .......един ужас остави ,че цялата реколта заминала ,но къщите пълни с вода ,нови електроуреди плуващи във вода ,асфалтовата настилка като разлепена подметка на обувка зееща ,грозна картинка ......и идват господата от застрахователната компания ,която мяйка ми всяка година уважава ......от една страна добре прави ,а от друга да ти хвърлят жълти стотинки да поправиш непоправимото ,но ......това е такава ни е държавата ,казвам го и ме боли ,но такава е истината ....естествено нашите искат да са съвестни данъкоплатци и да са добри .....влязох в ролята на лоша ,много не ми пасва ,но обзета от яд в застрахователната чуха това ,което искаха да чуят .....десет дни вали без прекъсване ,отвсякъде народа във вода и един господин ми обяснявя от мекия стол ,че пералня от 800 лв. трябва да я изнесем на слънце да изсъхнела :eeek: :eek: :cry: :? ....ами отвсякъде облаци и дъжд да му изсъхне главата ,дето само му тежи .....и ако не тръгнела тогава молби и какви ли още не измишльотини ..... ......нали искате по-големи постове ...тук съм ..... Остави ги ,че ме хванаха нервите само като си припомних случая ..... Виви си дойде с една голяма усмивка ......нямаме резултати още ,но се надявам да е добре ,за мен по-голямо значение има ,че седна учи ,чете и прави това ,което трябваше да прави ......не всичко е в ръцете ни .... Колко малко му трябва на човек да е щастлив... една усмивка, един мил поздрав и добра дума! Изображение
Петък е - усмихнете се и днес правете това, което обичате, намирайте време за добри приятели и за онези "малките" нещица, които ни правят най-щастливи, подарявайте обич и усмивки, бъдете щастливи и не забравяйте, че щастието е настроение - тук и сега, а не дестинация, до която трябва да стигнеш... някога! Усмихнат и щастлив ден и на вас желая! Не му е нужно много на човек…

Не му е нужно много на човек-
една усмивка, думичка добра…
Денят му става хубав и по-лек,
дори щастлив е просто ей така…
Достатъчна е знам една ръка,
която в тъмното да те държи,
една сълза отронена в нощта-
да знаеш някой,че за теб тъжи.
Понякога един единствен жест
дори и ледено сърце ще разтопи.
Да знаеш, че на някого си нужен днес,
че иска някой с теб да помълчи..
Не му е нужно много на човек-
един приятел стига само май…
Дори в животът труден и нелек
да знаеш,че ще бъде с теб докрай…
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 30, 2014 1:33 pm

Спомням си и миналата година честитихме на Джон .....кой не иска такива приятели до него ?! Изображение Пожелавам му много здраве ,късмет и щастие !!! Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 30, 2014 2:48 pm

Тук съм...Вижте колко е хубаво да сме повечето тук,да си пишем :wink: както трябва :thumup: !
ПРОПУСНАХ НЕЩО-ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИК ДЖОН И ВСЕ ТАКА ДА СЕ УВАЖАВАТЕ! :wine: :wine:
Миленка ,и като те чух ,но и дори като те ,,чета,,те усещам колко си притеснена.Лесно се казва успокой се,знам,но всичко лошо скоро ще остане зад гърба ви.
Ставам да поошетам,няма да готвя,нямам и идея какво.Закъснях доста днес от курс,искам да си направя маникюр и педикюр,утре е тържеството на Зарко .Тази вечер ще сме на пица.Планират да е навън,но сигурно имат и резервен план за вътре.Това ме подсеща сега да включа фотоапарата да се зарежда :wink: :) .

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 30, 2014 5:55 pm

Привет :)
Голям дъжд се изсипа точно в края на работния ден, трябваха ни кокили да изгазим :)
Миленче, мина ли всичко благополучно.
Йоанка, каскадьора да внимава вече с покривите, дано бързо се възстанови.
Отивам да готвя и после пак ще дойда :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет май 30, 2014 6:40 pm

Здравейте!
Мъжът ми преди малко се обади, операцията е минала, все още го боли, но надявам се до утре да се възстанови. Все още никой не е ходил при него да разберем извадили ли са всички камъни, но предполагам, че ако имаше нещо притеснително щяха да кажат. Сега сестра му е при него, ще чакаме новини. Утре и ние с Весито пътуваме за София, да сме при него, а и после да си го приберем.
Нас пороят ни завари на улицата :( . Скрихме се под една спирка докато спре, но после и ние като Наталка имахме нужда от кокили. Краката ни бях като в лодки, водата хубавичко ни напълни обувките.
Дианка, изживяването е наистина много неприятно. Бориш се, влагаш средства и преди да си се нарадвал на това, което си постигнал то изчезва пред очите ти. Но така е, срещу природните стихии нищо не може да се направи. В правото на това му казваме непреодолима сила.
Сега отивам да приготвям багаж, а на вас пожелавам хубава и спокойна вечер.
10374891_314963775323261_6040382075304538335_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 30, 2014 7:14 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета!Миленче, дано всичко да е минало по реда си,операцията да е сполучлива и твоето момче да се възстанови бързо,имай търпение и кураж мило момиче,след бурята изгрява слънце,успех!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дианка, всичко,което си написала е самата истина,но какво от това,пострадалите хора от природни бедствия живеят години във фургони,никой не го интересува плащаш ли данъци и застраховки,това е положението тук.Дидка, виждам те по - спокойна и някак с приповдигнато настроение,дано винаги така да те усещам,толкова силно искам да си щастлива и това ще се случи!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,при нас втори ден вали,вали,днес ходих по магазини със зимни ботуши,навсякъде вода,няма къде да стъпиш,дано спре най - после,че подгизнахме яко. Сега пожелавам на всички много весела и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 30, 2014 7:15 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,пожелавам ви лека и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 30, 2014 7:18 pm

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :night: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Зари,прощавай миличък,ето твоите котенца!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена