Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет юни 05, 2014 11:22 pm

Привет по вечерите от мен :)

Благодаря ви момичета за съпричастието :hug:
Тази сутрин младежа понечи да тръгне на работа, но се отказа - явно достатъчно не се е чувствал добре, иначе нямаше и за миг да ме чуе. Нямаше температура, но е отишъл на лекар. Дали са му противовъзпалителни и антибиотик ако до следобеда не му поолекне. На обед ми докладва, че е по-добре, не ми разреши да взема антибиотика и ... познайте ... След 20 ч вдигна отново температура, аптеките в квартала бяха вече затворени и ... познайте кой ходи да купува ... Добре че Кауфланд работи до по-късно и в него има аптека /по едно време бяха я затворили/. Сега отново свали Т-та - от утре вече очаквам подобрение :thumup:

Стига съм ви занимавала с болести - май тия дни сме повечко на тази тема :roll: Дано всички девойки и момчета бързичко да оздравяват, все пак лято е почти вече и не му прилича да боледуваме :wink:

Миленка, у дома ли сте си вече - дано сте ОК :thumup:

Йоанка, твоя мъж е уникален - много ми хареса идеята на Наталка, че май всички мъже са братовчеди :rotlf: Толкова много си приличат в определени моменти :tongue:

Кате, браво на Тони - едно че вече пораства и започва да се държи по-различно от бебешкото поведение и друго че в градината учителките се държат с децата като с по-големи, а и всеки учител си има собствен подход. Радвам се за детенцето и за вас :hug:

Дидка, Зари и той пораства - ти сама забелязваш колко неща прави вече различно :thumup:

Дианка мила, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА - БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ :heart: :heart: :heart: :love: :love: :love:

Хубава вечер на всички и сладки сънища :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юни 06, 2014 5:24 am

Добро утро момичета :)
10175049_731717166866971_6263223535368373966_n.jpg
Прекрасен ден!

ДИАНКА,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,МНОГО ЩАСТЛИВИ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юни 06, 2014 6:53 am

Добро утро!
Вчера като се прибрах нямах интернет и телевизия/те са в пакет/.Един час никой не отговаряше на телефоните,стана 2 след обяд ,от там нататък след 4 или 5 разговора с тях ми пуснаха само нета към почти 5 часа!!!!!!!!! и като за пореден път звъннах да кажа ,че липсва телевизията ми отговориха,че по-бавно идвала :thinking: :eeek: .Още нямаме ,много съм ядосана и като свърши курса ще отида на място.Имах време вчера да пиша и ...така....На терасата си имам две сателитни чинии,които не ги ползвам сега по подобни причини,още 1 кабелна телевизия ,,мина,, след тях,днес ще видя кога ми изтича договора и ще се приключи!!!
На всички болни оздравявайте!
По повод какви са мъжете,да,така се държат повечето от тях...Тук го описваме весело,ама добре знаем,че не е..Зарко като се заинати нещо и разсърди,и баща му прави същото /просто защото си приличат :D /,ама татко му се нерви ,че Зарко бързо се ядосва,не може да се прецени ,че са си лика -прилика :wink: .Добре обаче стават двама раздразнени!!! :wink: :) и ....като продължи по-дълго се нервирам и аз.
Кате,много се радвам за Тони.Друго си е да имат обеден сън,те са още малки деца.Зарко иска да ходи на танци :D и щом почнем в градината ,ще го запиша там.Махнахме напълно памперса,но имаше две изпускания вкъщи,но като цяло няма проблем :wink: .Отделно в Арменската църква има съботно-неделна детска градина/за по 2 часа на ден/ и щом навърши 3 години ,ако му харесва !ще го запиша и там.Там също танцуват,рисуват...Когато му намирам по-сериозни занимания спи по-спокойно,явно се изморява.
Бони, :hug: :hug: :hug:
Трябва да ставам,искам още да пиша,исках вчера към всяка една от вас да се обърна но.....
Верчето не пише май :thinking: ....Ако ни четеш драсни два реда,че сте ок...

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юни 06, 2014 7:07 am

:sun: ДОБРО УТРО! :sun:
ИВЕ,ЛЕК ДЕН!
Да изпием по :coffee: и си пожелаем спорен петък! :)
МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ,ЗА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ!
:giflo1: УСМИХНАТ И СПОКОЕН ПЕТЪК! :giflo1:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет юни 06, 2014 7:23 am

Добро утро момчета
Днес слънчо се показа
Дано е слънчево и настроението ви
Приятен ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 06, 2014 7:48 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас. Бони,благодаря ти мила за хубавите думи към Тони,ти и преди ми даваше кураж и вяря,че всичсо ще се оправи и ето нещата се подреждат.Дидка, радвам се много за Зари,щом иска нека се занимава с танци,винаги е в полза! :clap: Момичета, като гледам малко останахме тук,някои ни изоставиха,други трайно се пренасочиха към Фейсбук,но не можем да задължим никой да остане,то е въпрос на усещане и избор, в последно време все си мисля за Нинка и Ани,много ми липсват,две мили,прекрасни момичета,дано пак се върнат при нас. :thumbsup: Сега ви пожелавам хубав ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 06, 2014 7:51 am

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Весел,усмихнат и успешен петък ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет юни 06, 2014 7:56 am

Здравейте, мили момичета!

Петък е - толкова бързо се изнизват дните.
Половинчо е размислил и ще ходи при лекаря :clap: . Те, мъжете, нали се мислят за силната половина и гледат по всевъзможни начини да го доказват :D Но понякога не се усещат, че смелостта им може да стигне до "лудост". Както казва Милето, ние сме до тях...
Прекрасен ден ви желая! Всички болни да оздравяват бързо!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юни 06, 2014 8:11 am

Добро утро :)
И замириса на кафе
Изображение
Бони, скорошно оздравяване на половинчо, че май си сложила кънки :wink:
Дидка, Кате, малките мъже растат, имат си характер и са си уникални. Хубаво е, че Зарито ще има ново занимание - спорт, танци, рисуване, пеене, всичко това обогатява личността и дисциплинира, и някак човечето става и по-самостоятелно :)
Хубав и слънчев петък, момичета :)
daisies.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет юни 06, 2014 8:32 am

Ето ме пак
Преди да изляза да ви пожелая пак прекрасен ден и бързо оздравяване на болните
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена