Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » пон юни 09, 2014 6:40 am

:) ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА! :sun:
ДИДЕ,БЛАГОДАРЯ :giflo1: !Точно така приемам поздравите! :hug: за ТЕБ и ЗАРКО!
КАТЕ,със здраве да си носиш всичко,което си си купила!И мен ме зарежда положително пазаруването! :)
ДИДЕ,благодаря за пожеланието за отпуската :) !Сега „мятам“ къщата,но на Балкана ,смятам,че ще си почина.
:coffee: днес ще бъде по–дълго и във вашата приятна компания! :)
:giflo1:МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ :) ПОНЕДЕЛНИК :)
И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА! :giflo1:БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 09, 2014 6:50 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: МОМИЧЕТА,ГОДИНА И ПОЛОВИНА СЪМ ВЕЧЕ ВЪВ ФОРУМА!
БЛАГОДАРЯ ВИ ,ЧЕ МЕ ПРИЕХТЕ СРЕД ВАС!БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ТОПЛИНАТА,МЪДРОСТТА,
ЗА ВНИМАНИЕТО,ЗА ИСКРЕНОСТТА,ЗА ПРИЯТЕЛСТВОТО! :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон юни 09, 2014 7:26 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Дидка, Миле, благодаря за пожеланията и хубавите думи - и аз набързо съм тук с кафето :coffee:

Миле, нека отпуската ти е чудесна, отдай се на релакс и хубави мисли :hug:

Дидка, браво на теб - така те искам, да има време и за почивка, и да се поглезиш :love:

Кате, честити нови дрешки - да си ги носите със здраве :dancing:

Миленка, нека Андрей бързичко се възстанови, а вие с Веси да имате търпение и любов да се въртите около него. Както казва моят мъж "Болката е винаги лична", но аз мисля че е по-добре и по-леко когато е споделена :love:

Хубав ден на всички и успешна нова седмица Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юни 09, 2014 7:52 am

Добро утро :)
Днес осъмнах в службата и сега си откраднах :wink: време за кафе с вас :)
Изображение
Тази седмица се очертава натоварена, идва ни ревизия и цяла седмица ревизорите ще са тук, ще проверяват 4 години назад.
Ако пиша по-малко е от нямане на време :wink:
Миле, чудесна отпуска да имаш и добре да си починеш :thumbsup:
Хубав и весел ден, приятелки
3823401_large.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 09, 2014 7:58 am

Добро утро момичета
Миленка ,добре дошла у дома Бързо възстановяване на момчето Предполагам като дойде ваканцията ще има време и за теб
Кате ,честито ти дрешки С със здраве да си ги носиш А мен ходенето по магазините ми действа потискащо Ама аз си знам че съм опак човек
Дидка ,добра работа си свършила,щом си успяла и да поспиш
Иле определи време зарязвам работата и съм със вас
Миле блазе ти Много обичам да съм на балкан След 2 седмици и аз ще съм в отпуска ама горката аз ще се пържа на плажа
На вас и на всички които пропуснах да спомена желая приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 09, 2014 8:13 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! Момичета,благодаря ви за сърдечните думи към мен! Дидка,много ти благодаря за разбирането,но аз никога не съм се съмнявала в теб,та нали сме от една зодия,винаги правилно тълкуваш думите ми,не съм целяла да засегна когото и да било,просто констатирах факти,вече го забравям и няма да коментирам,далеч стоя от конфликти и дребнавост.Натали, дано седмицата мине леко за теб,че както си писала се очертава напрегната,пожелавам ти лека и щастлива седмица! Влади,благодаря ти мило момиче, много се радвам,че си при нас тук! Миле,за теб просто думи не ми достигат,толкова мило,благородно и позитивно същество не бях срещала в живота си,ти си невероятна миличка,много те ценя,уважавам и обичам,ти заслужаваш много,твоето приятелство е награда лично за мен,дано има много такива хора като теб,да си жива и здрава и не на последно място ти пожелавам весела,щастлива и много релаксираща почивка!!! :clap:Момичета,пожелавам ви весел,усмихнат и много слънчев ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 09, 2014 8:17 am

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Цветен,весел и щастлив ден от мем,мили момичета!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 09, 2014 8:37 am

МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ
ДА НИ Е ЧЕСТИТ ПРАЗНИКА
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 09, 2014 8:37 am

МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ
ДА НИ Е ЧЕСТИТ ПРАЗНИКА
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон юни 09, 2014 9:05 am

Добро утро!
Докато народът вкъщи още спи използвам да си изпия кафето с вас :) .
Миналата седмица си правих вега тест и от днес започвам нов хранителен режим. Да видим каква фиданка ще стана след шест месеца. Сутрин задължително се почва с чаша топла вода, след това през деня се яде като цяло това, което обичаш, но без определени храни, към които организмът е предразположен да пълнее, за всеки е индивидуално. При мен забранени са бялото брашно, преработената морска сол, прясното мляко, заешкото, агнешкото и целите яйца, поотделно белтъци или жълтъци може. До тук проблем няма, но ще трябва да забравя и за белия ориз и картофите. Оризът както и да е ще го заменя с кафяв или с булгур, но с картофките ще ми е малко по-трудно. Интересното е, че мога да консумирам бяла захар, не че ям много сладко, но кафява не мога. Това, което ме изуми обаче е, че се изследват и редица подправки, които също водели до напълняване. При мен например това са копър и чесън. Е, това вече е лошо, защото ги обожавам - на таратор, на тиквички...Но съм решила този път да бъда сериозна и да пробвам. Видя се, че с глад килограми не мога да свалям, дано това да помогне.
Танче, благодаря, че ни напомни за този празник! Къде ако не тук трябва да го отбележим. Благодаря ви мили приятелки, че ви има и сте толкова истински хора!
Кате, само така - лятото трябва да се посрещне с нови дрешки, нови емоции и много добро настроение!
Дидка, хубаво си решила да оставиш двамата мъже да се позабавляват заедно, а ти да си почиваш, нека и татко му да разбере, че има син.
Наталка, знам колко са неприятни тези проверки, стискам палци всичко да е наред.
Миле, желая ти незабравими отпускарски дни!
Спорна нова седмица и много добро настроение на всички!
10403085_318282738324698_3069870627089184662_n.jpg


Заключена