Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 7:56 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Дидка и Зарче,пожелавам ви много весела и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 8:01 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Миленче,много се радвам,че Рокчо и съпруга ти са вече партия,сега има баланс при вас - две момчета и две момичета,важното е да си доставяте радост!Пожелавам ви прекрасна вечер - Веси,мило момиче за теб поздрав с кученце! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт юни 17, 2014 8:25 pm

Здравейте , пак сядам с вас. Кате, прочетох поста ти два пъти и направо онемях. Толкова мъка и какво само си преживяла. Направо ти се възхищавам, все пак си намерила сили и си преодоляла това нещастие, което ти се е случило. Благодаря ти все пак, че ни разкри своята мъка. Сега си невероятно позитивен и слънчев човек! Просто ти вече за мен си пример, от теб научих много ценни неща за живота, за радостта от красотата около нас. Благодаря ти още веднъж! :bravo0:
Сега желая на всички спокойна и красива вечер :night: :night:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт юни 17, 2014 9:23 pm

Казах го преди и пак ще го кажа.Този сайт е ,,Аптека за душата,,
Разплака ме Кате с твоята изповед.
Възхищавам се на силата ,която имаш за да споделиш трагедията която си преживяла.
Наистина съседката ти е помогнала,но ти си човека,които със силата на волята си направила своя избор а именно да продължиш
живота си напред.Психотерапията е велико нещо.
Всяка от нас има своята драма в живота,но важното е как излизаме от нея.
Остават рани в душата,но се научаваме да живеем с тях и да ценим и малките красиви жестове които ни прави съдбата.
И Верчето ще си пребори с преживяното,сигурна съм.Верче толкова предан,отговорен и чувствителен човек си ,личи от всичко споделено с нас.
И аз Ивка като теб си поплаквам и си говоря и разказвам на майка пред снимката и как живеем как са момичетата и колко би се гордяла с тях.
Тя ми помогна да ги отгледам,татко почина рано и само голямата дъщеря беше родена.
Това е живота .
Благодаря ви че ви има и че станахте част от моя!
10486969_637510553001649_7473943145286347693_n.jpg
А сега е време да ви пожелая вечерта пред нас да е тиха и уютна!
Наталка предполагам след успешната ревизия се е потопила в страстите на световното в компанията на съпруга.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юни 17, 2014 9:58 pm

Привет :)
Кейти, така е :) Обичам да обичам :) той като ме взе нямах 60 кг. пък сега минах 100, ама знам че аз съм жената :) Уйдисвам му на акъла, но и аз съм спортна натура и имам мнение по всички спортни прояви, чак ме кара понякога да мълча, че не чувал коментатора. Ми оня като мънка аз какво съм виновна :wink:
Хайде лека нощ, че почва интересен мач :) :wink:
[youtube]http://youtu.be/nVjsGKrE6E8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 10:02 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Мила Верче,точно това исках да чуя от теб,сега съм сигурна,че ме разбра напълно,трудно и болезнено ми беше да се върна към всичко отново,но силно желаех да ми повярваш и да разбереш,че има много по - тежки депресии - горе главата мила приятелко,върви само напред и само нагоре - ОБИЧАЙ,ВЯРВАЙ И БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт юни 17, 2014 10:35 pm

Здравейте, приятелки!
Бони, да е живо и здраво порастналото ти момче!!!
Влизам само да кажа, че много се радвам че се запознахме, беше страхотно, за съжаление кратко, но обещавам да присъствам на друга среща за по- дълго време.
Конкурса мина много добре. Доста изморително беше. Петя получи поощтрителна награда, което си беше голям успех за нея, ВСЕ ПАК ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ЯВЯВА НА КОНКУРС. Прибрахме се в 1 през нощта в неделя. Ще разкажа по-подробно в събота, че нещо все не ми стига времето.
Извинете ме за лошото писане, но съм седнала на стария комп и клавиатурата е ужасна.
Спокойна нощ на всички!
Обичам Ви!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 17, 2014 11:22 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night:
КАТЕ,възхищавам ти се!Искрено и с голямо уважение към човечността ти и
че винаги намираш най–точните думи към всеки!
Съгласна съм и с КАТЕТО от София ,че е всеки има своята драма и е важно как излизаме от нея.
Трудно е в трудните моменти,но винаги има изход,хора и неща заради които да продължим напред.
Разбирам ВЯРЧЕТО,и аз не мого да споделям за себе си,но винаги съм готова да помогна.
МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 18, 2014 12:12 am

Кате :cry: :cry: :hug: :hug:, не ми идват никакви думи. Болката ми е позната, баща ми почина малко преди да навърша 7 години,това са почти 31 години. Не знам за какво ми е по-тъжно, че той си отиде на 32, че израстнахме 3-та (имам по-голяма сестра и по-малък брат) без баща, че майка ми си остана сама от 30 годишна възраст и до ден днешен.......... :cry: :cry:, но както казват тежко им на тези, които остават, и веднага казвам защо- след известно време идват социални работници у дома да известят майка ми, че е по-добре да ни даде в сиропиталище, че нямало да може да се грижи за нас, не стига, че беше останала сама а искаха да ни разделят от нея :facepa: :facepa: :facepa: ....... беше голяма борба да ни оставят при нея, вместо да и предложат помощ катона самотна майка, ИДИОТИТЕ искаха да ни разделят. Не съм добра компания, всеки ги има тези моменти. Утре ще ви пиша за добро утро :heart: :heart:.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юни 18, 2014 4:16 am

Добро утро, приятели!
10462897_739091979462823_8601117199889579944_n.jpg


Заключена