Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет юни 20, 2014 9:49 am

МИЛИ МОМИЧЕТА ОТ ВАРНА,ЕДВА ЛИ НА НЯКОЙ МУ Е МИНАВАЛО ПРЕЗ УМА,ЧЕ ДНЕС -ПЕТЪК, ВАРНА ЩЕ ОСЪМНЕ ПОЧЕРНЕНА. НАТАЛИ,МИЛЕНКА,ДИДКА,ТАНИЧКА, ДАНО СТЕ ДОБРЕ МИЛИЧКИ,ТОВА КОЕТО ГЛЕДАМ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА Е УЖАСНО. МОЛЯ СЕ ГОСПОД ДА ВИ ПОМАГА И ДА НЯМА ПОВЕЧЕ ЖЕРТВИ. ДИДКА,ДАНО ЗАРИ НЕ СЕ Е УПЛАШИЛ ОТ ТОЯ ВОДЕН АД,ДАНО ТАТКОТО ВИ Е ПОМОГНАЛ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН,РАЗБИРАМ ОТ ТВ,ЧЕ НЯМАТЕ ТОК,МОЛЯ СЕ ДА ИМАТЕ ДОСТЪП ДО ХРАНА.С ВАС СЪМ МОМИЧЕТА МИЛИ,ЗАПОЧНАХ ДА ИЗПРАЩАМ DMS ЗА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ БЕДСТВИЕТО. ДРЪЖТЕ СЕ МИЛИЧКИ,БОГ ДА ВИ ПОМАГА!!! :heart: НАТАЛИ,ВИЖДАМ,ЧЕ СИ ПИСАЛА,СЛАВА БОГУ,ПОНЕ ЗА ТЕБ СЕ УСПОКОИХ - СПОКОЕН ДЕН МИЛА!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юни 20, 2014 4:22 pm

МОМИЧЕТА ПИША ОТ ТЕЛ,не сме пострадали.Снощи водата тичеше от затворе
Ните ни прозорци.С баща на Зари с нищо не показахме пред него,че има пробрем.
Днес дори го водих в кооперацията ни при 1бебе,да му пее и люлее.
Баща му към 8ч снощи отиде при родителите си,че 1-я и посл етаж се наводнили,изхл
Рляли са с кофи вода.Живеят в близост до ной-разрушените улици.До 1вечерта не можех да се свържа с тях,мн се притедних
ДА НЕ Е ПОСТРАЗАЛ ОТИВАЙКИ НАТАМ.НЕ СЪМ СПАЛА СНОЩИ,И ДНЕС НЕ МОГАХ ДА МИГНА.ЦЯЛАТА ТРЕПЕРЯ ОТ НАПРЕГЕНИЕ.
СЕГА ПЪК НЕ СЕ Е ВЪРНАЛ ОЩЕ От работа...Извинетти ме за грешсите имам силно главоболие,не ми се поправя.Ако мога по-
Късно пак ще пища.БЛАТОДАРЯ ВИ.НЯМАШЕ ВРЪЗКА С МЕН,НО ГЛАСОВАТА МИ ПОЩА ПРИДАВАШЕ,ЧЕ МЕ ТЪРСИТЕ И ПО-ЛЕКО
СЕ ПРИЕМА УЖАСА!БЛАГОДАРЯ,ОБИЧАМ ВИ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 20, 2014 6:01 pm

:heart: :heart: :heart: ДИДКА,МИЛИЧКА,МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ СТЕ ДОБРЕ,СЛАВА БОГУ,НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ВСИЧКО ЩЕ СЕ ОПРАВИ,САМО СЕ УСПОКОЙ. СТИСКАМ ПАЛЦИ ТОВА ДА Е ВСИЧКО,КУРАЖ МИЛА! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет юни 20, 2014 7:47 pm

Здравейте!
Момичета от Варна, радвам се, че сте добре! Пишете при първа възможност!
Боже, дано спре този дъжд, моля се за всички!
По-късно пак ще пиша!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет юни 20, 2014 8:07 pm

Здрaвейте! Пишa от телефонa, от вчерa нямaме интернет. Добре сме, ние сме дaлеч от бедстеaщия рaйон, но тaм е стрaшно! Моля се снощният ужaс дa не се повтaря и хорaтa тaм дa издържaт. Притесненa бях зa Дидкa, зaщото е сaмa с детето, но я чух и се поуспокоих. Хубaввото е, че вече имaт ток и имaме връзкa.
Блaгодaря ви зa зaгриженосттa! Пaк ще пишa кaто могa.

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет юни 20, 2014 9:18 pm

Има дни, в които, каквото и да напишеш или кажеш, звучи нелепо.
Има дни, в които ти се иска да крещиш, а гърлото ти е свито от мъка.
Има дни, в които ти се иска да вдигнеш ръка за да накажеш виновните, но само свеждаш глава от отчаяние.
Днешният ден е такъв ден. И можеш само да се молиш.
Боже, пази България!

Мили прекрасни момичета днес разбрах ,колко специални сте всички за мен.
Час по час поглеждах за новини от вас.
Отдъхнах си като прочетох,че сте добре.
Наталка ,Меленка,Дианка благодаря ,че намерихте начин да се обадите.
Дидка шока ще мине,хубаво че не сте били сами със Зари.
Танче,как е при теб?

Ивка ,Бони и за вас мисля.
Дианка и тя скоро не е писала
Кате същински ангел си.Верче и аз се надявам природата да се укроти.


Влади,Йоанка пратете малко слънче към БГ. На вас желая приятен следобед,а

а на всички останали споделена вечер. изпълнена с много топлина и мигове на обич!

ОБИЧАМ ВИ!!!!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет юни 20, 2014 9:20 pm

Кейти, Верче, здравейте. Привет и на всички останали момичета, както научавам добре сте но много уплашени, след снимковия материал и новините, които изгледах направо ми настръхна косата. Радвам се, че варненските момичета са добре. Горките хора, Бог да прости жертвите......... трагедия. Какво ли да ви пиша, след вссички новини ми е тягостно, пазете се, много не излизайте ако не се налага......страшно е, мислено съм с вас, Бог да пази вас и близките ви. :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 21, 2014 7:30 am

Добро утро!
Йоанка,първо към теб ще се обърна,защото такъв горе-долу проблем имах и аз...Опитах на лични да ти пиша,но не се получи.Две кратки случки ще посоча,ако някой смята ,че съм в грешка,готова съм да помисля дали е така.1-та-ще ходя да избирам количка и брат му ме кара да чакам жена му/етърва ми/да има почивен ден да дойдела с мен!!!!!!!!!!!!!!!Никой не ме е питал искам ли!?Аз имам сестра,имам приятелки,не може друг да ми определя с кого ще ходя :thinking: .Вярно не ми допада като човек тя ,не съм го показвала в началото,но натиска от братята ,осаобено от мъжа ми ,да се имаме беше много голям.Другото което е аз обичам да ходя сама по магазините,когато ще си купувам дрехи ,обувки ,изобщо всичко.В такива моменти не понасям никого :ooppss: .И когато му казах на мъжа ми,че искам сама да ходя,щом съм искала сама да си върша нещата ДА СЪМ СИ ЖИВЕЕЛА САМА!МНОГО МЕ ПОДРАЗНИ ,НИЩО НЕ КАЗАХ!
2-при първия здравословен проблем на Зарко като бебе беше хрема и звъннах на кръстницата да се посъветвам/Зари бешще около 2 мес/ .И мъжа ми -защо звъня чак в София като съм можела да сляза долу и да питам майка му или етърва ми.АМИ ТАКА СЪМ РЕШИЛА!?!?!?!Изобщо ей такива неща много ме дразнеха.И един ден ми казва,че брат му не се качвал у нас заради мен,защото и жена му искала ама аз не съм я приемала,че затова и как ставало така в ТЯХНАТА СОБСТВЕНА КЪЩАда не могат да се събират!?Според мен мъжа ми не успя да прецени,че с кого ще излизам и говоря е моя работа, и от там да стане ясно ,че брат му са добре дошли ,но без да ми контролироат толкова ежедневието.Аз не съм го карала да ходи за строителни материали със зет ми/има камион дори/, а ходи с брат си и баща си.Изобщо едно емоционално напрежение преживях с тях и въпреки,че се опитах да си оправя семейството,ми е ясно ,че ако така продължават нещата няма да се получи.Още си обичам/за жалост,но ще мине :wink: /мъжа,но това не е достатъчно за съвместен живот!Той пък ме пита как става,че хем го обичам ,хем го напускам-вече не му обяснявам.На вас казвам-не мога да живея в нерви всеки ден и то такива дребни!
За пороите във Варна,не ми се коментира :) ,искам да ги забравя,ще трябва да минат някакви дни да забравя излъчваните материали,много ми е криво,в тези коли съвсем реално можеше да сме ние,защото мислехме да излизаме и щяхме да минем от там,това е и нашия път :cry: Милите загинали душици какъв ли страх са изпитали минути преди да починат :cry: Вечерта нямаше ток,нашите прозорци са с изглед само към Аспарухово-никаква светлина,небето страшно,няма луна,звезди,някаква тишина ама зловеща ,детето спеше до мен :love: и ме сгряваше то и многото смс-и,ама много от гласовата поща,че този или онзи ме е търсил,по много пъти... :love: На другия ден още опити да ме намерят от момичета от родилното в София/след 3 години се сещат за мен/,от приятелката ми от Русе-през 10 минути,от жената с която лежахме след сърд операции,колежки,приятели,работодатели бивши,вие ми звъняхте,от курса момичетата,окуражителни смс,смс от рода кажи какво да правим,помощ трябва ли ти?,съобщенията идваха дори и с текст ,не само от гласова.В един момент поплаках от тези емоции,много е хубаво да имаш ето такива хора до себе си ,и в трудни ,и в хубави моменти :love: :love: :love: :love: :love: !Ден ,в който оценяваш отново всичко това!!!!!!!!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 21, 2014 7:42 am

Мисълта ми Йоанка е че ти трябва да решиш колко това те дразни,можеш ли да търпиш/за съжаление точна дума/,или трябва да приемеш това без да им се ,,връзваш,, ,или нещо ,което не е хубаво като решение-всеки по пътя си!А що се отнася до тортите,не е важно те дали одобряват или не,важното е да ти носи удоволствие на теб лично!!!!!!Това не са съвети/по-горе/ просто така се изразявам,всеки да прави каквото прецени!Аз специално НЕ ОБИЧАМ да се ядосвам,или по-точно много се пазя ,особено сега и така процедирам.....Имаш голяма дарба и възможност да печелиш много от талантоа си!Това не е ли прекрасно :wink: :thumup: !
Много писах днес....извинете,пожелавам ви хубави почивни дни!Благодаря ви за загрижеността ,за обичта ,за вниманието!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 21, 2014 8:30 am

През деня на 19-ти се чухме с Милето,но вечерта вижте какво стана и нямах възможност да предам поздравите й,да ви кажа,че са пътували много добре,не ги е валял дъжд,всичко е било чудесно.


Заключена