Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » нед юни 22, 2014 9:52 am

Добро утро Кейти
Дъх на липа-много го харесвам
Пред съседния блок има липа и ухае чак у нас
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юни 22, 2014 11:21 am

Здравейте!
Нашият интернет се появи късно снощи след поредния дъжд. Права е Дидка, че сега доста дълго ще ни държи страхът, като загърмя вчера ме побиха ледени тръпки, но слава Богу беше за кратко.
Днес и аз съм решила да се позавъртя с прахосмукачката и стирката, добре ще е ако остане време и за ютията, че тя горката ръжда ще хване :ooppss: .
Пожелавам ви спокоен неделен ден!
10468638_587187428065747_822594605071431846_n.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 22, 2014 11:28 am

ДОБРО УТРО!
Снощи и аз исках да ви пиша,че започна силно да вали и гърми,вярвайте всичко започна да ме боли-глава ,корем,от нерви,този квартал няма как да понесе още дъжд....според мен.....Слава Богу бързо спря!Досега гледах новини ,наблегнах на Варна,притесняват ме свлачищата,които може би може да се получат..,с каква сила и обем биха могли да са :thinking: .
Не успях да разбера от прогнозата за времето,къде се очакват нови интензивни валежи..
Желая ви хубав ден!Не мога да бъда с по-весел пост,тъй като ми е много трудно.
Всяко чудо за три дни,но пострадалите емоционално,психически,физически,финансово...няма да се съвземат за тези три дни...
Извинете...искам нещо хубаво да ви напиша,дори днес съм по-спокойна ,благодарна съм с цялото си същество...
Обичам ви :love: !

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юни 22, 2014 2:09 pm

Добър ден ,ето и мен в редиците .....след като приключихме с изпитите на Виви ,забягнахме на по-близкото село на свекърва ми ...то е на брега на морето и има къща там зълва ми ,но никой не идва там и лятото я ползваме ние да избягаме от града ,не че е по-прохладно .....тук е много горещо и тия дни не е капнало и капка ....на село ми е малко трудно ,нямам всички удобства ,но щом разполагам с печка ,хладилник и барбекю е добре ....няма климатик ,няма интернет (крада където има WI-FI), но вас ви чета всичките тия дни ...и ми е много болно и тежко за всичко случило се ,точно 2005 мисля,че бе и селото ,в което са нашите изживя такъв проблем ....без малко ,на косъм се оттърва бременната ни съседка ,нагълтала вода и тиня .....лошо ,много лошо .....затова чуя ли за дъжд трепяря ...2 сериозни наводнения са преживели нашите ,първото е преляла река Камчия ,а второто бе това ,което споменавам ...аз по случайност се прибрах за 5-6 дни тогава бе седмица ,преди да кръстим Стелиос ......бе 3 ти ден от 1,5 м. вълна ,коят помете селото ....в кухнята и в избеното помещение бе пълно все още с тиня ,мазно и мръсно ...нямаше измиване ....2 препарата за миене на съдове използвах с баща ми и не се измиваше .....стените все още след 10 години са напоени с влага ,жълтеят и мирише някак особено ....къщата ни е с основи и 3 стъпала височина .....една жива рана и болка ,която виждам ,че с годините не отминава ... Изображение...затова и предния път писах с толкова болка ,чувайки за поройни дъждове в България .....колкото до циганите ,майка ми сподели ,че в деня ,когато Варна е била почернена ,нашите апаши са правили банкет в кръчма ли е ,кафене ли е ....просто имаме една хубава сграда ,която е всичко .......Майка ми не се стърпяла и ги попитала "Как не ви е съвестно толкова жертви брои Варна ,а вие се веселите ,ето и тук гърми и трещи и вали проливен дъжд и 20 см . са нужни да прелее ....и какво и отговорили мургавелковците ,които са и финансово по-добре от българите ...."Нашите къщи са на високо ......мислете му вие дето сте по центъра ....." Разбира се ,и да прелее и нашия язовир тях въобще не им пука .......циганин да си днешно време в България !!! :thumdown: Искам да споделя нещо с вас ..... ,че почна ли да говоря за тия ми се покачва кръвното налягане .......вечерта ,когато пристигнах ,тъй като толкова плаках от всичко видяно ......голямата вода и това бучене от силата и също не се чуваше ,но всичко друго наоколо напомняше за силата на природата ,които ние простосмъртните някак подценяваме .....и така не можех да заспя и излязох на двора все пак роден дом ми е и ми липсваше и липсва ....чувах един особен шум ,от който се уплаших и събуждайки баща ми споделих ,че някой е в двора ни .....излязохме отново и тоя някой баща ми го откри с прожектора ..... една 4 кг. риба се мяташе в царевицата ........Боже ,какви гледки виждат очите ми ???!!! не мога да забравя нищо и съчувствам на всички пострадали хора ,и материалното е от значение ......всичките ни мебели изгниха ,килими ,мокети и какво ли още не ......това все по някакъв начин се оправя ,но уплахата ,мъката и спомена трудно ще се изтрият от паметта и очите на преживелите такова събитие ......Да опазва Бог !!! Радвам се ,че няма от приятелите ми пострадали ,но нека Бог да успокои душите на удавените хора ,да дава кураж на близките им и дано да не се повтаря тоя ден никога ..... между другото Виви настина ,от вчера е с оплаквания ,хрема ,главоболие и я наболява ухото и затова днес по бързата процедура се изнесохме .....омръзна ми ,където и да отидем носим продукти ,включваме хладилници ......после обратното ....изключвай носи обратно ,освен багажа ....дано не стане някой отит и се наложи да бягаме по доктори ...... но в града е по -спокойно има и лекари ,и е различно .....писах отново много ,като спестих много от това ,което исках да споделя .... ЙОАНКА ,ти си един невероятен ЧОВЕК и те обичам наистина от цялото си сърце ........стана ми болно и сега ,и в предишните ти постове ,това ,което те "дави " на сухо ......Има една много хубава бг. поговорка ..... "Всяка жаба трябва да си знае гьола ....." .......ти си умно момиче и ме разбираш ......и съпруга ,и брат му ... кой където му е мястото .....и дотам ,не искам да позволя в моето семейство да се месят други ......които ще да са те .....зълва ми в началото се бе опитала да ми каже някои неща ,но си помислих,че оставя ли да си наложи мнението така ще е винаги и естествено културно и припомних ,че за моето семейство вземаме решения аз и съпруга ми .....кръвни роднини сте ,но твоето семейство е друго ...принадлежиш другаде ....... сега сме приятелки и всеки знае докъде може да се простира .....и във фантазиите си и в действителността ....... аз ,добрата Дидка ги върша тия ......мъжа ми ме подкрепи и сподели ,че добре съм направила ,че съм споделила несъгласието си .....на нея не и хареса и доста време ме гледаше накриво ,но знаех ,че имам право и .....не обръщах внимание "Добър ден ! " ....... "Добър ден ! " ....дотук .......после разбра ..... :yee: :read: :yee: Изображение Изображение Изображение Това е една еклерова торта , която исках да пробвам ей така ,без повод ...ИЛИНКА веднъж ми бе споменала ,че ЙОЛИ приготвяла чудесни вкусотии ...ето я и моята с пожелание за един спокоен и слънчев ден !!! :) :) :)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 22, 2014 7:11 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Дианка :hug: :hug: :hug: !!! Момичета,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 22, 2014 7:13 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 22, 2014 7:15 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Миленка и Веси, хубава вечер ви пожелавам!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юни 22, 2014 8:45 pm

ХУБАВА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА!

Аз смятам вече на почивка да се отдам .
Днес шетах,готвих после на пазар за седмицата и деня отлетя.
ех тези недели,колко са кратки.
Една приятелка ми донесе две криминалета на Александра Маринина и отивам да привърша първото :)
Танче,в отпуска ли си вече?

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юни 22, 2014 9:58 pm

Привет, момичета, сега тръгна нета и бързам да ви видя :)
Липсата на връзка с вас ме изнервяше и тормозеше.
Дидка, бъди силна както винаги и ако имаш нужда сме тук :hug: :hug: :hug:
Момичета мъж ми 2 дена работи в Аспарухово и знам от първа ръка за ужаса, но сега мисля и за Добрич и дано се избегне по-лошото.
Много хора помагат и още ще идват, но къде са хрантутниците роми, яд ме е че си кютат на сянка и редат за помощи от нашия труд....
Хубава и спокойна да е вечерта ви
[youtube]http://youtu.be/TdrL3QxjyVw[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юни 22, 2014 11:03 pm

Минавам да ви пожелая лека нощ От утре съм в отпуск :clap: :clap:
Смятам да открия плажа
Нашите и руските синоптици ме уверяват че във Варна ще вали чак на 2-3 юли
Значи може да измия и прозорците
Ама няма да се претоварвам
Пожелавам и на вас същото и хубава нова седмица
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена