Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юли 09, 2014 7:37 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет момичета! Влади,много се радвам,че комуникираме и във Фейсбук! :clap: :clap: :clap: Кейти,това е неоходимо във вашите професии,касаещи здравето на хората! :thumbsup: Днес ходих сама на покупки и да се подстрижа,така зле се почувствах,едва се прибрах и връхлетях в банята,може би е от времето,атмосферното налягане е в резки граници - или високо или ниско.Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 09, 2014 7:40 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 09, 2014 7:42 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Миленка,пожелавам на семейството ти,весела и чудесна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 09, 2014 9:28 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/c2-e7Z1LEL8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юли 09, 2014 9:45 pm

[youtube]http://youtu.be/m65jhGwtWrg[/youtube] Изображение Добър вечер ,момичета !!!! Започвам с една ИНДИЛА и не случайно ...клипът е засниман в Гърция ...Островна част и Атина .... аз нали съм учила френски едно галене на ушите и едно успокоение чувствам ....слушайки я .......и пътувам в моя си свят ,който е красив ,пъстър и нежен ...... Доста дни не влизам ,не съм чела назад с изключение на последната страница и за сполетялата буря София .....знам ли каквото и да кажа ще е безполезно ,единственото е ,че няма пострадали ,колкото до материалните щети ....да ни пази Бог ,тая година е нещо грозно и неописуемо ..... :( :( При нас си е истинско лято ,горещо и с мирис на йод ,тук таме силен вятър и дотам ..... Изображение Всеки ден сме на плаж и няма кой знае какви новини при мен ,отдали сме се на истинска почивка ....спане до късно ,хапваме по някой плод и обядваме и до вечерта изкарваме на плажа .....добре ,че ги има и тия моменти в годината на волност ,безгрижност и спокойствие ..... :) :) :) Надявам се всички да сте добре ,компютъра за малко се освободи и с нетърпение седнах да споделя с вас ежедневието ми ....даже и не готвя ,както готвех .... мързелувам по-малко ,но и това е в програмата ....радвам се ,че децата се забавляват много и тая година не скучаят ,не сме излизали по морския булевард ,защото вечер сме гроги ,а освен това гледаме и мачовете ,които наистина са една атракция за любителите на футбола . :D Но и това ще стане ,то пък си е друга магия .... :) :) :) За вълшебните мигове, които изживях
За всички, които ми казват и показват, че съм нужна
За топлината от неказаните думички, превърнали се в обич и усмивка
За нежността, усетена от една прегръдка
За тези, които се изразяват в една дума - Любов
Казвам БЛАГОДАРЯ!
БлагоДарна съм и завършвам деня с добри чувства,.. с обич, с усмивка,.. в хармония и мир... и с мисълта, че животът е прекрасен!
Пожелавам ви тиха, уютна и спокойна вечер, приятели!
Наздраве за тези, които ни обичат и изпълват дните ни с Любов! :heart: :heart: :heart: :wine: :wine: :wine: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юли 09, 2014 10:07 pm

Привет девойки мили :hug:

Ето ме и мен по вечерите - малко позачезвам напоследък, но ... все пак чета какво се случва тук :)
И при нас е както навсякъде - бури, дъжд, тук-там - градушка, какво да се прави - ПРИРОДА :thinking: Тази година едва ли има местенце, което да не е засегнато. За съжаление като не уважаваме природата, тя ни го показва много точно - ние сме прашинки в безкрая, а се мислим за кой знае какво ...
Моят мъж вече 2 дни е на село да чисти счупени дървета и поправя пораженията от последната буря. Ние с дядото сме си тук, че аз съм на работа, а след работа правя физиотерапия. Днес беше третия ден и може би има леко облекчение тази вечер, но ме е страх да кажа. Все още не мога да преценя какво ме доведе до това състояние, за да зная от какво да се пазя. Имам леки догадки, но ... не съм сигурна. Дано всичко завърши успешно :thumup:

Миленка, радвам се за това, че при вас всичко върви успешно - дано да е все така и бързо да отминават болежките :hug:

Танче, ти възстанови ли се - може и плажа да ти помогне, морската вода и слънцето са безценни :thumup:

Йоанка, Влади, дано и при вас времето да се успокои :) :thumup:

Дианка, почивайте и се наслаждавайте на лятото - съвсем скоро пак започва училището и живота отново ще влезе в релси. Нека лятото ви е прекрасно :love:

Не пиша за всеки от вас, но ви мисля и обичам :hug:

Прекрасна вечер ви желая и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юли 09, 2014 10:14 pm

Бони, здравей. Сега като те засякох тук се сещам, че те нямам бъб ФБ или се лъжа, ще се радвам да се запознаем там. Днес се опитах да поздравя всеки, който беше на линия лично.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юли 09, 2014 10:45 pm

Здравейте момичета
Минавам набързо да ви пожелая лека нощ
Бони,дано физиотерапията да оправи проблема Направо сме късметлии със дъщеря ми че не бяхме в София на този ден
Било е ужасно
А аз май в автобуса съм изстинала Имам малко хрема и болежки в гърлото ,но ще се оправя
Спокойна нощ ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 10, 2014 6:39 am

Добро утро!
Нямам време-курса до днес е задължителет,Зарко е болен.
Влади на теб ли попаднах във фейса или пак да се търсим....

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юли 10, 2014 6:58 am

Добро утро
На тая жега не се спи
Страх ме е да пусна климатика , че при тая хрема
Дидка ,дано при Зарко не е нещо сериозно Кате ,как сте на юг Там предполагам че е по горещо
Приятен ден момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена