Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юли 16, 2014 9:03 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Миленче,пожелавам на цялото ви семейство весела и прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug:


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юли 16, 2014 9:05 pm

Кате, Натали лека и спокойна вечер ви пожелвам :giflo2: :giflo2: виждам ви.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 16, 2014 9:06 pm

Влади, Кате :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юли 16, 2014 9:15 pm

Привет, момичета. Тази седмица май здравеопазването ще е на девен ред и как не, когато потърпевши сме всички и малки и големи. Танче, Бони надявам се да се похвалите с добри резултати скоро, Дидка и ти така измъчихте се значи. Миленка, лек път на вашия татко и късмет, където отива. Дианка, не спираш да ни изкушаваш всеки ден с нещо ново във фейса, освен че си добра по душа си и добър кулинар, казвам го защото направата на козунак си е голям майсторлък а твоите са :clap: :clap: 6-ца, след като там си успяла за другите ти гозби нямам никакво съмнение. Кейти, благодаря ти не ни подминаваш с Йоанка. Нека спокойствието цари в домовете ви, да бъдете спокойни и здрави най-вече. Лека вечер от мен :night: :night:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юли 16, 2014 10:20 pm

Здравейте мили момичета :hug:

Благодаря ви, че мислите за мен - макар че никак не искам да ви притеснявам :hug: :hug: :hug:

Тези дни наистина за доста от нас са свързани със здравословни проблеми - дано всичко да отминава и да не се връща повече :thumup:

Дидка, как сте - Зари живна ли вече, има ли ефект от лечението? Децата бързо вдигат главички и стават активни, само малко да им олекне - дано Зари да е започнал да палува :thumup: За теб има ли къде да сложиш глава през нощта - пази се, че трябва да си здрава :thumup:

Миленка, дано Веси да е по-добре и всичко да е отминало :hug: Тези летни вируси са ужасни - нямат спиране. Освен всичко друго и това лято е толкова променливо и влажно, че е рай за тях :yup: Надявам се, че здравето на таткото ви се възстанови напълно и го изпращате спокойно :love: Нека минава бързо времето за вас и отново да сте заедно поживо-поздраво :heart:

Танче, пази се миличка, че както си все на бързи обороти не усещаш как те атакува това и онова :thinking:

За мен какво да ви кажа - физиотерапията свърши, последното показно занимание с гимнастиката снощи не го направих, защото имах болезнени мускули. Лекарката на заключителния преглед ми назначи преглед при невролог. Днес го посетих и съм на инжекции и хапчета - още след първата инжекция има ефект и си припомних как се ходи почти без болка. Дано само като свършат да не се върне :thumup:

Пожелавам ви на всички да сте здрави - вие и близките ви и с много обич ви казвам Лека нощ и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юли 16, 2014 10:36 pm

Привет, момичета!

Днес е много приятно времето - 26 градуса. Бяха големи жеги, бури, пак жеги и задух и най-сетне се позахлади. Вчера чистих из къщата, а днес - двора и градините. Плевелите бяха избуяли след дъждовете и днес се възползвах от хубавото време и пооправих що годе. Навързах и доматите и се надявам поне да ме похвалят за това. Уж има човек, който много обичал да се занимава с това и по цял ден си е вкъщи и почти нищо не пипва, но явно, че има предвид когато са направени на салатка. Хубаво е като съм си вкъщи (само понеделник и петък съм на работа), мога да свърша доста неща. Хубаво е , че съм и на работа, за да мога малко да си почина :) . Дано се позадържи така времето, че иначе е ад.
Дидка, дано вече сте по-спокойни!
Миленка, дано Весито се е оправила напълно. Успех на Андрей и дано времето, когато не сте заедно минава по-леко и бързо!
Танче, и ти се оправяй!
Бони, пази се, мила, дано се възстановиш напълно!
Тези момичета, които не споменавам сте също в мислите ми!
Лека и спокойна нощ!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 17, 2014 5:33 am

Добро утро, момичета!
Изображение
Да се усмихнем на днешния ден и той ще бъде прекрасен!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юли 17, 2014 7:01 am

Добро утро момичета
Вчера до обяд ми мина и сега съм пушка(до кога ли)
Как е Зари ,дано е по добре
Днес го дават при нас дъждовно и аз съм се приготвила :D :D :tongue:
Лек у успешен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юли 17, 2014 7:01 am

Добро утро момичета
Вчера до обяд ми мина и сега съм пушка(до кога ли)
Как е Зари ,дано е по добре
Днес го дават при нас дъждовно и аз съм се приготвила :D :D :tongue:
Лек у успешен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 17, 2014 7:46 am

Добро утро, приятели! Тази седмица и ние не можем да се оплачем от времето 25-27 градуса, направо красота. Йоанка, домашната работа е най-неблагодарна, хем работиш цял ден хем не се забелязва от околните или пък, какво толкова, така че прави нещата за удовилствие и не чакай много благодарности. Дидка, как е при вас, има ли подобрение? Танче, радвам се,че си по-добре, дано е за дълго, :coffee: :coffee: за вас, с пожелание за :sun: :sun: и спокоен ден.


Заключена