Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » съб юли 26, 2014 7:44 am

:sun: ДОБРО УТРО! :)
Днес :coffee: ми ще бъде дълго и приятно! :D Чакам ви ,момичета! :)
ЙОАНКА,ЧЕСТИТА ТИ КУХНЯ!Златни и сръчни ръце имаш и знам,че още много
красиви сладкиши и торти ще направиш! :thumup:
А аз,чакам почивните дни и днес трябва да подомакинсвам и да почивам :) .
:giflo1: НА МОМИЧЕТАТА,КОИТО СА НА РАБОТА-ЛЕК И СПОРЕН ДЕН,
А НА ПОЧИВАЩИТЕ ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ! :) :giflo1:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юли 26, 2014 8:16 am

ВЕСЕЛУШКИ ДОБРО СЪБОТНО УТРО!
СЛЪНЧЕВО И ПРОХЛАДНО Е ДАНО И ПОЧИВНИЯ ДЕН Е ТАКЪВ.
ТАЗИ НОЩ ИЗПРАТИХ ЕЛИ НА ЕКСКУРЗИЯ В АНГЛИЯ.
С ТАКОВА НЕТЪРПЕНИЕ ЧАКАШЕ ТОВА ЗАМИНАВАНЕ,ПОНЕЖЕ ПРИЯТЕЛЯ И Е В БИРМИНГАМ ОТ ЕДИН МЕСЕЦ.
СЕМЕЙСТВОТО Е В СЛЪНЧЕВ БРЯГ.
АЗ ТРЯБВА ДО ОБЯД ДА ПОРАБОТЯ А ХИЧ НЕ МИ СЕ РАБОТИ И СЪМ ПЛАНУВАЛА ДА ШЕТАМ ,ДА СЕ СРЕЩНА С ПРИЯТЕЛКИ И РАЗНИ ПРИЯТНИ НЕЩА.
КОМП.Е СВОБОДЕН ТАКА ,ЧЕ ЧЕСТО ЩЕ НАДНИЧАМ ТУК :)
ИНТЕРЕСЕН ДЕН ЗА ВСИЧКИ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 26, 2014 8:19 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни дами! Благодаря ви за :coffee: присъединявам се към вас! Йоанка, честито мила,много красиви и вкусни нещица да сътвориш в новата кухня! :clap: :thumbsup: :clap: Влади,нямах представа,че са такива нашественици тия катерици,консултирай се с някой за тая напаст. :thumup: Миле,прекрасен ден ти пожелавам,остави време и да си починеш! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви хубав и усмихнат ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 26, 2014 8:22 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Прекрасен съботен ден на всички!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб юли 26, 2014 1:49 pm

Сутринта не можах да пия кафе с вас, защото бях на курс по английски, реших се да се запиша за следващото ниво, пък да видим дали ще го изкарам до края. Преди малко се прибрах и седнах на хладничко да си почина. Нося и нещо за освежаване :)
10402627_717585348307144_6976304889865106787_n.jpg
Времето е идеално за плаж, но сама не ми се ходи и май ще си мързелувам в леглото пред телевизора.
Кате, приятно изкарване на Ели в Англия, да се върне доволна и с много нови впечатления!
Хубава събота на всички!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юли 26, 2014 2:26 pm

Здравейте момичета!
Меленка,да се присъединя към теб и към апетитното предложение.
Благодаря за пожеланията към Ели.И тя и Веси да съберат незабравими емоционални моменти и много впечатления.
И тя като теб иска да изкара още 2 нива на бизнес английски и донякъде с тази нагласа отиде да види условията и събере повече информация.
В Бирмингам нивото с общежитието е колкото в БГ.
Аз този следобед ще мързелувам да видя как е :)

Заповядайте на по чаша бъзов сироп
10389548_824771640868003_1607148444471320606_n.jpg

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юли 26, 2014 2:46 pm

Здравейте момичета
Аз поработих и като се върнах научих лоша новина
Чудих се дали да пиша за това ,но трябва да споделя
Може би сте гледали по телевизията за катастрофата където загинаха две момчета и момичето в кома
Много се говори по този случай защото пуснаха циганина -убиец Децата са от Плевен а майката на момичето-Цвети е в нашия цветарски форум
След около 82 дни борба и надежди днес е починала Светла и памет
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб юли 26, 2014 4:25 pm

Жалко за момичето, нека почива в мир!
Напоследък в новините всеки ден ставаме свидетели на катастрофи, в които има загубени човешки животи :cry: . И все причината са неправоспособни водачи, превишена скорост и неправилно изпреварване :agr:! Разни ефета са фукат с прескъпите си коли, придобити кой знае по какъв начин и си мислят, че морето им до коленете. Лошото е, че така се превръщат в убийци на пътя и то най-често на невинни хора.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юли 26, 2014 6:13 pm

Здравейте ,веселушки !!! :) :) :) Доста време не съм писала ,но когато имам възможност ви чета !!! :wink: Значи и ви мисля ......компютъра се видя свободен малко и реших нахално да седна и аз .....днес нямам и много време ,че пак имам именничка .....юли ни е много празничен у нас . Миналата неделя празнува мойто мъжле ,днес Виви ,по-точно Св. Параскева Изображение СВ.ПРЕПОДОБНОМЪЧЕНИЦА
ПАРАСКЕВА РИМСКА
ЧЕСТВА СЕ НА 26 ЮЛИ
Света преподобномъченица Параскева живяла в околностите на древния град Рим
при управлението на император Антонин.
Тя била единствената дъщеря на родителите си и се упражнявала в изучаването на Свещеното Писание. Когато родителите ѝ починали, тя раздала имуществото си на бедните, приела монашество и подражавайки на светите апостоли, започнала да обикаля и да проповядва за Христа, при което обърнала много езичници към истинската вяра.

*В синаксара на Никодим, където повестта за преподобномъченица Параскева е изложена подробно, за това чудо се казва следното. Хвърлена в котел с кипящо масло и катран и останала невредима, светицата нарочно опръскала с капки от нажежената течност очите на любопитния император Антонин и го ослепила, а после по негова молба му възвърнала загубеното зрение. Ето и нашата Параскева Изображение Пожеланията ми са за здраве ,радост и все така добро дете !!! Да ни е жива и здрава !!! И всички деца по света !!! Една малка почерпка от мен !!! :) :) :) Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Почерпете се ,че ми идват гости ,ще пиша после !!! :D Сладките са мое производство от двата празника !!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 26, 2014 6:24 pm

:giflo1: :giflo1: :gift: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,ПРЕКРАСНА ВИВИ,БЪДИ ЗДРАВА,ИМАЙ МНОГО РАДОСТ,ЩАСТИЕ И УСПЕХИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!! :heart: :heart: :wine: :heart: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:


Заключена