Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет авг 07, 2014 9:09 pm

Здравейте момичета,

Благодаря ви за загриженосттта :hug: :hug: :hug:

Тук съм, тъка на повечко станове, но няма как :wink: Като последни дни преди отпуската има много неща за вършене и все спешни ... Понеже сме по един човек на място и формално се заместваме, но всеки си върши работата. Затова гледам да приключа всичко до момента и каквото се събере - после.
В къщи също си имам забавления - дядото не ме оставя да скучая въобще. Наистина когато хората остаряват, тотално се променят понякога. Преди доста години бабата на мъжа ми беше при нас през зимите /7 години/. Хем беше на топло и с хора, хем имаше при кой да оставям децата при нужда. Но тя беше съвсем различен човек - грижеше се сама за себе си, дори готвеше понякога. А нашият дядо нищо, ама нищо не прави, най-много да гледа телевизия или чете Чудомир /и то забравя до къде е стигнал :roll: /. За всичко останало сме ние с половинката - слагане, вдигане, чистене, тоалет и т.н. Голям мързел :roll: , а забравянето е изборно - когато както му изнася :wink: Здраве да е - с по-голяма доза търпение се справям засега :eeek:

Иначе всичко останало върви по реда си - нещата се случват и всичко е ОК :)

Дидка мила, много се радвам за теб и новата ти работа :hug: А момчетата ти също са чудесни с посрещането и разходките :clap: Отиди на тържеството - това е моя съвет. Извън офиса много по-добре опознаваш колегите и това ти помага в много отношения :thumup:

Или, дано се случи най-доброто и при теб :thumup:

На Верчето, Миленка и Ивка - приятна почивка :thumbsup:

На всички ви желая спокойна и топла вечер с много обич :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет авг 07, 2014 9:57 pm

за лека нощ.jpg
:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет авг 08, 2014 1:40 am

:happybd: :happybd: :happybd:Йоанка, с пожелание за здраве, късмет и сбъднати мечти :celebrate: :celebrate: :celebrate: щур купон до зори :baloons: :baloons: :baloons: и приятели добри. :giflo1: :giflo1: :giflo1:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет авг 08, 2014 2:32 am

Привет, веселушки. Наталка, в град сме, и то много голям...има няма 10 000 000 народ ( от които около 170 000 българи) Когато пристигнахме за първи път очаквах град, като София- пренаселен, с високи блокове а то се оказа, че небостъргачите са в една част на града, в Чикаго те са на брега на езеро Мичиган (което е по-голямо от Черно море) а останалите жилищни постройки са на 3 етажа най-често, които са построени изцяло от дървен материал (друга изненада, затова и ураганите ги отнасят от основи) има и 5-6 етажни блокове но по-рядко. В старата част на града има високи блокове... тези от филмите с едни външни метални стълби. Пешеходци почти няма, почти всеки навършил 16-т години е на кола, и животинките си живеят необезпокоявани, отделно има много зеленина, всяка свободна площ е засадена с дървета, до всяко езерце има и гора, никой не пипа падналите дървета в гората и така се създава среда, в която да живеят. И друго важно не си представяйте, че всички животни живеят на едно място от 10 кв. метра, тук разстоянията са голями и затова се срещат навсякъде. Дано не съм била досадна с обясненията си и да сте добили представа за реалността. Ако ви е интересно ще пиша още а сега ви пожелавам добро начало на един прекрасен уикенд изпълнен с хубави преживявания. Дидка а ти не се двоуми а бягай на срещата, сигурна съм, че ще се разведриш и отпуснеш малко.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 08, 2014 6:31 am

ДОБРО УТРО!
ЙОАНКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛИЧКА,ЛЮБОВ,ЩАСТИЕ,УСПЕХ ВЪВ ВСЯКО ТВОЕ НАЧИНАНИЕ И МНОГО,МНОГО ЗДРАВЕ!
Няма да ходя на банкета/той е на колеги от курса/,обещах на Зарко да ходим пак на лодките.Бяхме 2групи обучение,и ще стане пренаселено,защото и от 2ра ще ходят.Като сложим,че от въпросната втора ще идва 1 същество ,което 2дни ни се налагаше общо да работим и ми скъса нервите... :wink: :) Няма да си го причинявам :wink: ..Тя е от типа "всичко знам,вчичко мога,нищо не ми обяснявай" ффффффффф......Както и да е,всички останали са приятни,всеки си гледа работата,много ми е хубава работата :) .
ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ И ДНЕС ДЕНЯ ДА БЪДЕ ПРЕКРАСЕН!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет авг 08, 2014 7:21 am

Здравейте момичета
Послушах съвета ви климатика на 27 гр и нагоре- спах непробудно
Вчера беше ужасен ден Споделих с колегите,че ако ме болеше колко ме мързи щях да съм в спешното :wink: :wink: :wink:
Днес имам излизане и ще тръгна по-рано докато не е напекло
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 08, 2014 7:37 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Влади,беше ми приятно да прочета написаното от теб,интересно ми е,когато можеш пак пиши за Чикаго! :clap: Таничка,не ти вярвам за мързела,ти не си такъв човек,просто има моменти в които не ни се иска да направим дадено нещо,за климатика - поздравления,иначе не се търпи! :thumbsup: Бони,радвам се,че нещата следват своя ход,за дядото - така е при някои хора,но какво да се прави,да е жив и здрав! :thumup: Сега ще пийна :coffee: с вас и ще отида в кухнята да се потрудя.Чудесен ден ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 08, 2014 7:39 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Весел,усмихнат и прекрасен ден ви пожелавам!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет авг 08, 2014 8:57 am

Добро утро :)
Влади, интересно ми е за всичко непознато, ако имаш възможност и желание – разказвай за всичко което ти дойде наум
Йоанка и ти се включи :)
Бони, здрави нерви ти трябват и много обич, за да се справиш с дядото, то сякаш имаш малко дете :)
Дидка, щом не искаш не ходи, важното е да си в мир със себе си :)
Сега и кафето да поднеса, че днес позакъснях
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет авг 08, 2014 9:55 am

Здравейте момичета!
Днес рано,рано отворих,понеже имах доста работа.
Хората малко се поопаричиха около 7-мо число и бързат да вземат лекарствата.
А и сутрин е много приятно,прохладно и някяк си се усеща ежедневието, задъхано и забързано и те мотивира за работа.
А като е и петък и знаеш ,че те очаква нещо по-различно през следващите дни съвсем.
Влади,така образно и интересно разказваш,ще чакаме продължение :)
Натали контролираш ли курортистите,да не ви завладеят напълно?
Бони и ние правихме сватба през август и зная как се покачват градусите,но си заслужава ,като видиш щастието в очите на младите.
Кате,спорна работа у дома :)
Прекрасен петък на всечки ви!!!1


Заключена