Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » съб авг 09, 2014 8:38 am

:sun: :) ДОБРО УТРО! :giflo1:
НАТАЛКА,ВЛАДИ,благодаря за :coffee: ! ВЛАДИ,интерсно е !Ще чакам продължението :thumup: !
КАТЕ,много е красива Бугенвелията :clap: !
ДИДЕ, може да е алергия от слънцето.
БОНИ,жените се справят по–добре.Моята майка е на 88 год.,живее сама (всеки ден съм при нея),
и не ми дава да я пера.
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЦВЕТНА,ОТМОРЯВАЩА И СПОКОЙНА СЪБОТА! :giflo1:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 09, 2014 9:42 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Нямах интернет и затова пиша по -късничко,но пък е от сърце :coffee: ! Прекрасни мои сладурчета,благодаря ви,че харесахте моето любимо цветенце! :clap: :clap: :clap: Натали,моята цъфна чак на третата година,но аз търпеливо чаках,сега виждаш,така е всяка година - цъфти,та се къса!Дидка,дано намерите точния лекар,а на Зари пожелавам да се оправи,дано не е нещо сериозно,успех! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Влади,разказваш много добре не се притеснявай от липса на дар слово,чакаме! Миле и моята майка беше същата,но каквито и да са,трябва да търпим,те как са ни търпели докато пораснем,заслужават много,после,когато си отидат завинаги е много,безкрайно тежко и все се упреквам,че малко съм сторила за тях. Момичета,пожелавам ви прекрасен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб авг 09, 2014 5:56 pm

Привет, момичета!
Влади, имаш дар слово и много интересно си го описала. На мен такова ми липсва, но ще се постарая и аз да ви разкажа за мястото, където живеем.
Дидка, дано не е нещо сериозно. Знам, че като не се знае причината и е по-притеснително. Дано му мине бързо.
Мисля си за всички вас и ви желая приятни почивни дни!
Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб авг 09, 2014 8:14 pm

Добър вечер момичета!
Използвам ,че комп. е свободен да ви пожелая една прекрасна съботна вечер!
София е почти празна,личи си, че сме в активен летен сезон.
Щях да ходя за 5 дни в Банкя,но има промяна в плановете.
Ели/по.малката дъщеря/,от 15.08 е на нова работа и ще ходи на обучение във Варна и няма
да може да поеме работата около аптеката.Здраве да е септември на вилата ще се почива.
Разкошна е Бугенвелията Кате :thumbsup:
Дидка как е Зари.Ако е шарка ще има подути лимфни възли и пъпки в окосмената част на главата.
Дано вече да сте справили с проблема.

Да ви е прохладно и уютно на всички!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб авг 09, 2014 8:18 pm

:flow2: ХУБАВА СЪБОТНА ВЕЧЕР И ОТ МЕН! :flow2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 09, 2014 8:47 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Йоанка,какво ти е на дар словото,не намирам някое от момичетата да не се изразява по правилния начин,пиши миличка,ще ни бъде много интересно,все пак това е далечна дестинация и всичко е непознато за нас. :thumbsup: Катенце,ще си починеш мила,важното е да сме живи и здрави,нека момичето ти да си приключи нещата! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! Дано Григор да победи и тая вечер,стискам палци! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 09, 2014 8:49 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,дано сте добре милички,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб авг 09, 2014 9:02 pm

Добър вечер, приятелки. Благодаря Ви, много ме зарадвахте и сега започвам да събирам снимков материал за да ви покажа повече. Преди 7-8 години много пътувахме, били сме във всички щати без Аляска и Хавай, за там трябва със самолет, затова не сме били. За съжаление обаче снимките и видеото, които сме правили не са с добро качество (с такава техника сме разполагали) и няма как да ви ги покажа, но за напред ще се постарая. Тук е съвкупност от всичко има страхотни, непроходими гори в Пенсилвания, както още по-високи планини в Денвър-Колорадо. В Невада е пустиня (десетки километри без да срещнеш жива душа) само една права магистрала без завой, до където ти виждат очите. Били сме и на Солт Лейк Сити, щата Юта-зимни олимпийски игри се провеждаха там преди години. Водата в езерото е толкова солена, че като изсъхнеш на слънце побеляваш като снежен човек. На път за Флорида 2005г.минахме през Ню Орлиънс (невероятно красив град) преди ураганът" Катрина'' да го удари и потопи голяма част от него във вода. Пише ми се още но ще ходим на българска кръчма със семейството, на което кумувахме и трябва да ставам да се приготвя (мразя да чакам и да ме чакат) но ще изровя още спомени от паметта си и ще пиша. Дидка, дано попаднете на добър педиатър, желая ти от все сърце. Момичета пожелавам ви лека и отпускаща :hug: :hug: вечер :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Обичам ви.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб авг 09, 2014 10:31 pm

Привет :)
Днес свърших заплануваното и утре ще лежа на плажа, да му мисли, който ще ме обръща, че не съм перце :D :wink:
Влади, по душа съм пътешественик и как ми се иска наистина да пътувам в далечни страни и места. Имам дестинации в главата си, но....с атласа :)
Кате, София се е преместила край южното черноморие :) при вас вече и смога е по-малко. Не знам как е на юг, но при нас руска и румънска реч, вече и менютата по заведенията са на руски, пък към Балчик отдавна и на румънски, то нали е била е тяхна територия на времето наплива им е голям.
Възглавницата ме вика :)
Хубава вечер, момичета
[youtube]http://youtu.be/L6Lot1xLKFw[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 09, 2014 10:40 pm

Здравейте!Благодаря ви,всичко като инфо ми е полезно.
Влади,на мен ми е мн.интересно и чакам с нетърпение.
Чета ви,ама все правя нещо и писането остава за после.
Спокойна нощ и хубава неделя утре!


Заключена