Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед авг 24, 2014 9:21 am

Мерси, Миле, толкова съм превъзбудена, че не ми се спи.
Днес беше добре без тях. До момента до който рожденика се прибра и започна да ми разказва какво яли и пили и колко го боли сега главата.
Мъжо се прибра от търга чак в 22:30. И познайте - купили (с Джон) цял палет с "боклуци" от всякакво естество - 2 стационарни колелета (да се упражнява. Това о.к. за коляното му ще е добре), принтер, шкафче за баня (имаме поне 3 непотребни), хладилник малък (Джон казал, че ще е добре брат му да си има отделен хладилник за неговите напитки) и още други джунджурии, които вече не си спомням :eek: И защо ги купили, защото Джон споменал, че искал някаква кутия за компютър, но този палет скочил много и те купили следващия, за който никой не наддавал. Всичко това струвало $100 и са нови, опаковани.
Влади, ще направим гаражна разпродажба, стига да стигнем до там. Може и по craigslist-a, ама и за това се изисква време. Виж сме развили покупко-продажбен бизнес.
Реших, че и каквото да се случва, аз няма да се ядосвам, просто от сега нататък ще си гледам кефа както се казва и още утре ще си направя и аз една шопинг-терапия :)


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед авг 24, 2014 11:28 am

Здравейте! Аз преди малко се измъкнах от леглото.
10606212_732662316799447_1438620553307505594_n.jpg
През последните няколко вечери не мога да спя и после по цял ден съм като разбита. Но сега няма да се оплаквам, ще си допия кафето и се захващам с багажа. Вече съм малко по-добре и се надявам да завърша лятото с хубави спомени.
Йоанка, приятно пазаруване! Опитвай се да не обръщаш внимание и да не си създаваш главоболия сама на себе си. Очевидно твоите усилия остават незабелязани от брата на мъжа ти, сама на себе си вредиш.
Притеснявам се за Дианка. Не е писала още дали са ги изписали от болницата :thinking: . Надявам се всичко при тях да е наред.
Хубава неделя и слънчево настроение на всички! Пожелавам ви поне мислено да прекарате деня на това прекрасно място!


10641114_569415959834962_6237165483374517397_n.jpg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед авг 24, 2014 7:38 pm

Нежна и красива вечер!
10580142_613845988733224_6461815218098681516_n.jpg

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед авг 24, 2014 8:26 pm

МИЛЕНКА, ВЕСИ И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ВЕСЕЛУШКИ
СПОКОЙНА ВЕЧЕР И ОТ МЕН!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед авг 24, 2014 8:36 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
ЙОАНКА, :thumup: много правилно решение! :) Успех при покупките! :thumbsup:
МИЛЕНЧЕ,лек път!Приятни дни за теб и ВЕСИТО!А РОКЧО? :)
:music: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед авг 24, 2014 8:46 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Изпратих Тони и сядам при вас. Йоанка,ти мен не ме мисли мило момиче,аз си такава - мога да тъгувам за бездомно куче или коте,че за теб ли да не ме боли,нали съм майка,нали имам две момичета - от малки ги направих свои приятелки,научих ги да ми се доверяват,да не споделят всичко дори с приятелки,майката никога не предава,най вече децата си,не разбирам липсата на такава близост и силна връзка между майка и дъщеря,за моите момичета аз съм изповедника,споделят и най - личните,дори интимни проблеми,неудачи при Инка в семейството, веднага със уместни съвети потушавам всичко - Ина все мърмори,че защитавам съпруга й,а не нея,но аз съм коректна и обективна в името на истината,ако имаше и ти такива отношения с майка си,щеше да ти е много по -леко,но не всички са еднакво устроени,ти си много чувствителен човек,разбрах го отдавна,ти не държиш да се налагаш,а просто нещата да се случват навреме,което не е лошо,но с тая стена срещу теб е трудно,остава само едно,разговори с добър тон със съпруга,не се конфронтирай в никакъв случай - лошото влече лошо,усмихвай се повече, не се измъчвай много, такъв ти е късмета,дано настъпи промяна,надявам се, влагай много чувство за хумор,работи добре .Не си мисли,че ни натоварваш тук,преброй момичетата - това са доказали се във времето и годините приятелки,поавяват се много,но са еднодневки,а тия сладуранки тук винаги ще ти опрат рамо,ще потушат болката ти,ще ти помогнат,затова ги обичам много и държа на тях,горе главата мило момиче,всичко ще се подреди - прегръщат те миличка,целувки и помни,че те обичам!Натали,усмихнато момиче,пожелавам ти весела и разтоварваща отпуска :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Миленче, весело и щастливо изкарване на поредната почивка! :clap: Миленце,благодаря,че си писала за Дидка,ако се чуете поздрави от мен! :thumup: При нас гърми,май е на дъжд! Таничка,дръж се миличка и това ще мине! :thumbsup: Прекрасна вечер на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед авг 24, 2014 9:21 pm

Привет, момичета :)
Кате, ти винаги си като майчица. По себе си знам обаче, че за да не се натоварват най-близките и любими хора се премълчават някои неща. Винаги съм казвала, че мои роднини са майка ми и сина ми, с другите имаме само сходна ДНК и те не са ми важни, а останалите случайно са се смесили с нас. Ако мога да спестя нещо тревожно пазя само тях двамата, а при такива далечни разстояния мисля, че споделените проблеми излишно притесняват родителите.
Йоанка, ако очакват както винаги ти да свършиш работата, според мен направи бойкот с шопинг, козметика, глезотии за които инак никой не очаква от теб да извършиш, ако ще си боядисай косата лилава или зелена, нека малко се разтресят и паднат на земята. Не намирай време за готвене и чистене и дано оценят това, което имат и се приземят. Пък ако искаш им дай да прочетат какво пишем във форума, може и веждите да им окапят от срам :wink:
Дианка, дано ни четеш и вече сте по-дорбе и надявам се сте си в къщи :)
Миленче, хубаво време да случите и добре да си изкарате :thumup:
Танче, оправи ли шиповете, че са нахални бе...
Влади, Бони, Дидка, Верче, Иле, Ивка, Кате Сф и всички неспоменати спокойна и щастлива вечер
[youtube]http://youtu.be/CdXxaiOR_XA[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед авг 24, 2014 10:13 pm

Здравейте момичета
Колкото до мен шиповете не ме болят ,а притискат кръвоносни съдове и нерви и не мога да пазя равновесие
Не съм съвсем добре но утре съм на работа Дивана ми омръзна Днес излизах и с няколко почивки се прибрах благополучно
Миленче, приятно прекарване
За Дидка разбрахме ,но Дианка как ли са
Йоанка ,сигурно ще чуеш различни мнения,но сигурно има някаква слабост чрез която можеш да действаш подмолно :thinking: Спомням си нещо от моята младост
Имах дълга черна коса която си харесвах
Мъжът ми казваше -Ако искаш гола тръгни по улиците но косата няма да режеш Не мога да си спомня за какво се скарахме Искаше да се наложи Било мъжка работа не съм разбирала Да си гледам кухнята и т н. Отстъпих но на другия ден бях подстригана САСОН позната ви ли я тази прическа Тип мъжка Все още е пред погледа физиономията му
Е викам му това е женска работа После колко време чаках да порасне не ми се мисли
Хайде лека нощ
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон авг 25, 2014 7:16 am

Добро утро, приятели!
Нека за всеки от нас делата се подредят благоприятно и според очакванията ни през новата седмица, последна за този месец! Лятото се изтърколи страшно бързо - просто не го усетих. Наслаждавайте се на всеки един останал ден, събирайте хубави спомени! Днес тук е първия учебен ден и живота се връща отново в обичайния ритъм.
Изображение
Харесаха ми мненията на всяка една от вас, допаднаха ми и предложенията. Както винаги се посмях с Натали :D . Чувството й за хумор винаги много ме кефи. :rotlf:
Катето, както винаги е нашето мами - безценните й и мъдри съвети са винаги на място. А майчината й загриженост - необятна ! :hug:
Танчето точно такова мнение съм си изградила за нея - решителна и изпълнителна. Аз съм много трудна във взимането на решения, водещи до драстична промяна. Днес имах възможността да му направя прическа "отмъщението на бръснаря" (той сам се подстригва, но ме кара да му оправя там, където не може сам), ама нали аз ще го гледам и на такава временна промяна не можах да се престраша :)
Кейти ми предлага професионална помощ, от която напоследък усещам, че много имам нужда. дори съвсем скоро споменах на мъжо, че трябва да се обърна за помощ към психолог. Никога не съм го правила и малко ме е страх. Току виж ме пренасочи към психиатър :eeek: .Шегата настрана, но наистина в този стресиран начин на живот, човек трябва да си обръща внимание и на психическото здраве. Защото голяма част от здравословните проблеми започват от там, получават се от стрес.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон авг 25, 2014 7:35 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Йоанка,виждам те,привет миличка! :clap: Сядам на :coffee: и после ще водя Митака на лекар. Натали,това,че си споделяме с моите деца по - заплетени ситуации не означава,че се притесняваме една друга,не липсва деликатност и тактичност,разбира се,че се щадим за щяло и нещяло,мисля,че си създаде за нас погрешно мнение,но просто така са нещата,наистина не виждам много други майки да са в такива отношения с децата си,важното е да сме добре,да се уважаваме взаимно,да си помагаме.Момичета,пожелавам ви успешна,весела и късметлийска седмица! Прекрасен ден! :hug: :hug: :hug:


Заключена