Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср авг 27, 2014 5:14 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мили момичета,за огромно съжаление диагнозата се потвърди - рак на кожата,взеха проби,започваме обгаряне с лазер и ред други процедури,такъв е животът,когато едно ти е хубаво и подредено все някъде се пропукват нещата,няма само положително.Много ми е мъчно,защото Ина попита онколога дали се умира от тоя вид рак,той отговори утвърдително,моля Бог да не се измъчва поне за всичко останало ще се погрижим.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 27, 2014 5:27 pm

Кате :hug: :hug: :hug: Не знам какво да кажа, всичко е за хората и добро и лошо. Дано се стабилизират нещата, има различни видове лечение, лекарите ще изберат най-подходящия за него. Тази диагноза не означава непременно лош край, знам че ти е трудно, но запази самообладание пред Митачето. Силна жена си и вярвам, че ще се преборите с това изпитание :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср авг 27, 2014 6:50 pm

Катенце мами :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: ,бъди силна давай сили и не показвай на Митачето
твоята слабост,ти си силна и борбена жена през какво ли не си преминала,
ще се справите ще намерите правилното лечение.
Бог да е с вас,да ви пази и закриля.
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 27, 2014 7:23 pm

Ето ме и мен след дъъълго отсъствие :)

Катенце мило, тези дни само прочитах оттук-оттам какво се случва и разбрах за притесненията ви, както и за днешния преглед и резултати. Горе главата и не падайте духом - никоя болест не е желана, но какво да се прави - Бог все ни изпраща изпитания. Сега има много и съвременни методи на лечение - дано лекарите с които ще се лекувате са добри и направят каквото трябва. Нали знаеш - ние жените трябва да сме силни, да даваме кураж и вяра, да се грижим и да сме съпричастни. Ти си 100 % такава жена, зная това и зная че ще направиш всичко за Митака :hug: :hug: :hug:
С теб съм мило Мамче - споделяй с нас, питай лекарите може ли да прилагаш природни средства и ако да - има много, много съвети от препатили хора :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср авг 27, 2014 7:25 pm

КАТЕ,съжалявам.Но вие сте сплотени,ще направите всичко възможно и
ще премините и през това изпитание.ХАСЕ КАРЕРАС се излекува.
:hug: и кураж,КАТЕ!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 27, 2014 7:32 pm

Благодаря ви прекрасни момичета за хубавите пожелания преди няколко дни за рожденния ден на момчето ни :love: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug:

Тези дни се завъртяха около нас толкова вихърно и шеметно, че сигурно ми се губят моменти, но ... толкова много емоции имаше, че свят да ти се завие ...

Сватбеното тържество мина чудесно - всичко беше вълнуващо и красиво, така както младоженците си го пожелаха :love: Нека са щастливи децата и да им върви във всичко :heart: :heart: :heart:

Изображение

Спокойна вечер и много споделени мигове на всички :heart: :heart: :heart: :wine:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 27, 2014 7:51 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: БЛАГОДАРЯ ВИ,СКЪПИ ПРИЯТЕЛКИ! Давате ми толкова кураж и търпение,вашите съвети са много ценни за мен! Дано семействата ви бъдат живи и здрави,само щастие и радост да се случва! Приятна вечер,мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 27, 2014 7:53 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: СКЪПА БОНИ, ПОЖЕЛАВАМ НА ДЕЦАТА ТИ МНОГО,МНОГО ЩАСТИЕ,РАДОСТ И КЪСМЕТ! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!!! :heart: :heart: :heart: :wine: :heart: :heart: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 27, 2014 9:24 pm

Бони, ти си щастливка!!!! Вече имаш и дъщеря!!!!
Да са живи и здрави младите, да радват родителите си и са щастливи в семейния си живот
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср авг 27, 2014 9:44 pm

Мила Кате, ще се преборите!
От известно време мисля за този вид рак на кожата, защото и майка има петна по-лицето, около слепоочията и ушите. Говорих с нея и я помолих да отиде на лекар, но тя отказва. Според нея един ден трябвала да умре от нещо. От както ти спомена за Митака, започнах да чета по-обстойно за това. Различни са видовете рак на кожата. За този на кожата на лицето казват, че се развива бавно и отнема години, докато стане опасен. Дано лечението е успешно! Бог да е с вас! :hug: Ще се моля ва вас!


Заключена