Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб сеп 06, 2014 10:11 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Дъждовно утро - събота, обвита в облаци, тихичко събуждане, мирис на кафе :coffee: и усещане за празничност ...

Днес половинката има изпитна дата и аз си шетам сама из къщи.
Катенце, наистина ще правя отново сок от ябълки, но следобед. Сега имам да обработя малко чушки - ще прибера във фризера на парченца, по-едри и по-дребни. Така ми е по-лесно през зимата да ги ползвам за всякакви ястия.

Кейти, разкошно е да си с момичетата и като майка-закрилница да са под крилото ти :love: Това с момчетата не може да се случи, те не са толкова отворени и гальовни като момичетата.

Дидка, мило момиче - и на теб не ти е леко ... Какво да се прави, все някой отнася търчането и главоболията - обикновено това са хората с големи сърца. Направи каквото трябва, така съвестта ти и душата ти ще бъдат спокойни :hug: :hug: :hug:

Наталка, какво правиш бе, момиче - може ли в отпуската да станеш толкова рано :tongue: Шегувам се, разбира се :wink: Точно в тия моменти не ти се спи, а когато трябва да ставаш за работа, душата ти спи :roll:

Йоанка, важното е да си здрава - затова се правят изследвания и профилактични прегледи, човек отрано да е наясно със здравето си. Хайде прирай вече с ремонтите, винаги около теб ще има някой с разни идеи - като не ги осъществява той - лесно се дават :thinking:

Влади, браво на теб :thumup:

Ивка, дано да нямате поразии от дъжда :thumup:

Тук валя, но не толкова много. Сега дори просветна и ще простра прането навън.

Започвам да работя, че иначе ще ме сварят на компа, както ме оставиха :tongue:

Хубав празничен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб сеп 06, 2014 5:01 pm

Привет :)
Сега гледах за наводненията и в Хасковско. Имаме, готваче там mamcheto61, дали ще е добре.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб сеп 06, 2014 6:26 pm

Здравейте
Много не ми се пише
Това лежане ми разсипа нервите
Много е зле положението из Б-ия
Дано няма пострадали повече
желая ви лека вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб сеп 06, 2014 6:41 pm

Здравейте момичета!
Наталка, гледах и аз за наводненията. Да, там в с. Странско живее Мамчето - Мариянка. Тя е писала във Фейсбук, че е страшно и водата е стигнала до съседната къща. Повече не е писала и не знам нищо, но чух, че язовирите там преливат и има удавени животни. Моля се да спре този ад, притеснявам се за хората, представям си какъв ужас преживяват. :thumdown:
Момичета, дано сте добре всички, дано няма повече дъжд :thumdown:
Желая ви приятна и спокойна вечер :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб сеп 06, 2014 7:41 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет,мили момичета! Цял ден валя проливен дъжд,на стадиона до нас пуснаха лодки и си плуват,нямам думи,града е потопен от три прелели язовира.ВЛАДИ,гледам по новините за мощна буря в Чикаго,как сте,видях обърнати огромни камиони,дано да сте добре миличка,пиши! Бони,мила сладуранке,браво на теб! :clap: :clap: :clap: Таничка,моля те, опитай се да влезеш в ситуацията,трябва да издържиш мила,дръж се! Мили момичета,днес е празник,но на мен ми е много тъжно,половин България е под вода,има жертви във Бургас,как ще изкарат зимата тия хорица,Бог да им помага,каквото можем ще помогнем,ако всеки отдели малко,ще станат много и все някак ще им помогнем. :thumbsup: Пожелавам на всички лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб сеп 06, 2014 8:39 pm

Изображение ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!! ПОВОД ДА СЕ ЗАМИСЛИМ Е ДНЕШНИЯ ПРАЗНИК ,НЕКА СА СПЛОТЕНИ ВСИЧКИ И ВЯРАТА ЗА ПО-ДОБРО БЪДЕЩЕ ЖИВЕЕ ВИНАГИ В НАС !!! ПРИЯТНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ !!! :) :) :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб сеп 06, 2014 9:25 pm

Лека нощ!Няма ви...
Въпреки че се чуваме по телефона,Милето ми сподели,че й липсвам във форума.Благодаря ти,Миле!Като на всеки човек
и на мен ми е приятно да липсвам на някого...Всичко ще се нареди,момичета, и пак ще има и картички за добро утро.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб сеп 06, 2014 9:58 pm

Катенце, Наталка, здравейте мили дами! Видях ви тук и се отбих да ви поздравя и пожелая лека вечер, а сега се връщам да си дочета кой как е прекарал днес и да поздравя и останалите момичета :giflo2: :giflo1: :heart:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб сеп 06, 2014 10:16 pm

Честит празник и на вас, веселушки (поне заради днешният ден да бъдем такива) иначе с тези бедствия ................ Тук вчера се изсипа такъв дъжд придружен със силен вятър.........за първи път се уплаших, не бях виждала толкова силен вятър, по едно време си представях как се разклаща сградата (нали е дървена) и се питам на ум, къде да отида ако се случи това, което мисля........... децата бяха на училище и поне за тях да не мислех в този момент, обадих се на мъжът ми но при него още не беше стигнала бурята, добре, че мина бързо ама доста поразии има (важно е жертви да няма) другото се оправя. Сега времето е приятно топло без влага и адска горещина, та ще е и следващата седмица май до тук беше лятото (не че го имаше мого) Бони, усещам, че зимата ще сме на козунаци със мармалад от сливи и сокче от ябълки :thinking: защо не? Правя на 2 пъти, защото го пека във фурната, общо около 20 бурканчета не е много. Децата обичат козунак с течен шоколад (вътре) не намазан а ние по-дъртите с мармалад. Кейти, завиждам ти благородно, порадвай се на компанията. Ивка, дано нямате много щети. Танче, имаш още 3 седмици, не можа ли да издърпаш прегледа по-рано? Дидка, и ти и всички момичета липсвает, когато ви няма. :night: :night: :giflo1: :giflo1: Верче, привет и на теб, засякохме се. Лека нощ!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед сеп 07, 2014 5:25 am

Добро утро момичета,
нямам много време отивам да се трудя,
чакам с нетърпение вечерта да си дойде Богито :)
10628625_777936755578345_2400375235668999993_n.jpg


Заключена