Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » ср сеп 10, 2014 11:05 am

Здравейте!
За сутрешното кафе се успах, но сега бързам да ви пожелая лек и усмихнат ден!
10698714_634725656645257_79526680409130382_n.jpg
Миле, благодаря за поздравите, предадени са :) .


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср сеп 10, 2014 2:50 pm

Здравейте момичета!
Идвам за следобедното кафе с пожелание за приятен следобед !

Дидка,според мен не се преструва баба ти а проявява типичните симптоми на старческа деменция.
Явно е жена с властен характер ,който е прикривала по различни начини ,но с с годините пада всякакъв контрол на поведението и характера проличава.
Тези първи симптоми на обърканост могат да се отложат във времето на това ниво с лекарства.
За съжаление по голяма част от клиентите ми минават през това заболяване и е много тъжно да гледаш как човек се променя пред очите ти.
Дано не ни стига.

Йоанка,щом при толкова напрежение си с ниско кръвно,какво ще е то ако си спокойна.На теб и на Катето да кажа,че още като студенти ни учеха,че кръвното се вдига рязко като се ощипеш в меката част на предмишницата,там където най-много боли.
Това разбира се е краткотрайна мярка иначе освен л-ва за ниско кръвно,Катето е права айрян със сол,сдъвкани зърна кафе,черен шоколад и много,много сладки течности.
Само за сладко от сушени сливи нямам мнение. :thinking:
Ивке -работливке,приятно правене на зимнина
С Влади сте неуморни.
Танче май си по-добре,дано правилно съм усетила.
Изтече ми почиката :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср сеп 10, 2014 4:38 pm

Здравейте, дружки-веселушки!

Благодаря ви за съветите. Вчера на няколко пъти щях да падна, така ми се виеше свят. Снощи си забърках една тенджера със сметана и черен шоколад, че напоседък не съм яла много сладко, може за това да ми е толкова ниско кръвното. Ще трябва да се справя още малко и после ще почивам. Днес съм и на работа за малко. И после сама ще довършвам каквото е останало, а то не е никак малко, но като няма кой да ми се пречка и разхвърля се чувствам по-пъноценна. Иначе труда ми отива на вятъра.
Тръгвам, а на вас желая приятен следобяд.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср сеп 10, 2014 6:06 pm

Здравейте момичета!
Танче, честит рожден ден на дъщеричката! Да е жива и здрава, много щастлива! Късмет и успехи навред!
Изображение
ДИДКА, много е трудно с възрастните хора, не ти завиждам :thinking:
ЙОАНКА, внимавай с кръвното, пий солено айрянче, яж шоколад :thumup:
ИВЧЕ, ти си неуморна, страшна домакиня си :D
Аз сега като се прибрах от работа направих парени чушки с морковчета, чесънче и целинка. Направих и една баница и много се изморих. Сега седнах да ви видя и да си почина.
Желая ви приятна вечер и не се преуморявайте! :night: :music: :night:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 10, 2014 7:16 pm

:giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: Мили момичета,днес ми беше доста напрегнат ден,но не ви писах сутринта,да не ви натоварвам.Днес гориха със лазер раковите образования по лицето на Митака,всичко мина добре,хубавото е,че имаме в областния град Хасково добра техника за тая цел,благодаря на Бог,че ни помага,благодаря и на вас за положителната енергия и добронамереност!! :hug: :hug: :hug: Катенце,тъкмо съм с ниско кръвно,ощипах се и чудо,ушите ми се успокоиха от напрежението,благодаря ти миличка! :clap: Нямам думи за зет ми Антон,така се грижи за нас,закара ни до лекаря и не ни остави за минутка сами,да ни е жив и здрав,когато има уважение от двете страни,винаги се получава. :thumbsup: Момичета,лекаря ми даде надежда за добър изход от положението на Митака,аз вярвам,че всичко ще е наред! :thumup: Прекрасна вечер,мили приятелки! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср сеп 10, 2014 7:41 pm

Миличка Кате! Много добри вести има от теб! Много се радвам за вас, дано Митачето се оправи и оздравее, и вие да сте спокойни и щастливи! Дай Боже само хубави неща да се случват на всички!!!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср сеп 10, 2014 9:08 pm

Мами,страхотни новини :thumup:
на добрите хора се случват добри неща :clap:
Поздрави на Митачето :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет сеп 11, 2014 12:00 am

Кате, радвам се за добрите новини около Митачето! Дано да се преборите и с това препятствие! Когато сте двама всичко изглежда по-лесно.
Ето нещо специално за вас двамата:
Четирите свещи, спокойно горяха и бавно се стопяваха...
Беше толкова тихо, че можеше да се чуе, какво си говорят.
Първата свещ каза: „Аз съм СПОКОЙСТВИЕТО” – но, за съжаление хората не знаят, как да ме съхранят. Мисля, че не ми остава нищо друго освен да изгасна. И огънчето на тази свещ наистина угаснало.
Втората свещ каза: „ Аз съм ВЯРАТА”. За голямо съжаление аз съм, никому ненужна. Хората не искат да знаят нищо за мен, затова няма смисъл да горя повече. Едва произнесла тези думи, подухнал лек ветрец и изгасил пламъка на ВЯРАТА.
Доста тъжна и Третата свещ казала: „Аз съм ЛЮБОВТА”. Аз нямам повече сила да горя, хората не ме ценят и не ме разбират. Те се ненавиждат вместо да се обичат, а също мразят тези, които държат най-много на тях. Без да чака повече и тази свещ угаснала.
Изведнъж в стаята влязло дете, то видяло трите угаснали свещи и уплашено извикало:
- Аз се страхувам от тъмнината. Вие трябва да горите – моля ви, аз не мога без вас.
Развълнувана от думите на детето, Четвъртата свещ каза: „Не се страхувай и не плачи, докато аз горя, винаги можеш да запалиш и другите три свещи – „Аз съм НАДЕЖДАТА”! Никога няма да напусна хората!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет сеп 11, 2014 5:55 am

:hug: Кате, Бог да е винаги с вас и ви дава сили да преминете през това изпитание. В молитвите ми сте непрекъснато.
Изображение
Вие сте точно тези страхотни приятели!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет сеп 11, 2014 5:58 am

Добро утро, Приятели!

Имайте един невероятен ден!
Изображение


Заключена