Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет сеп 12, 2014 6:57 am

Добро утро!
Наистина сме в разреден състав...
Тази седмица ми е тежка,изморена съм от сутринта...Дано неделя успея малко поне да си почина.
Успешен ден ,мили момичета!
Дианка,Илинка,дайте знак как сте?Добре ли сте?


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет сеп 12, 2014 7:34 am

Добро утро, работливи и поспаливи момичета. Кате, много се радвам за добрите резултати, не знам как съм пропуснала поста ти и тъкмо вчера си мислех дали вече имате назначено лечение и сте започнали, но честно казано ми беше неудобно. Миленка, много хубава притча си поствала и точно на място. Дидка, мисля си може ли собствената ти майка така да се отнася с теб :thinking: какви хора са? Кейти, ти ме запали по 90 дневната диета, не съм я правила но моя приятелка свали около 13-14 кг. запоявам, Благодаря ти. Тук е много студено от днес, с дълги ръкави сме и е толкова приятно да не се потиш и лепкаш постоянно, есенно време си е вече. Лек ден на всички :coffee: :coffee:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет сеп 12, 2014 7:36 am

Добро утро!
Изображение
Влади, много си мила! Като ти дойда на гости ще ме почерпиш със сладко от сливи.
Поизморих се доста, но свърших и доста работа.
Желая ви приятен ден!
Лека нощ, Влади!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет сеп 12, 2014 7:40 am

Влади, привет!

От днес и при нас ще се позахлади, но за сметка на това днес и предишните няколко дни беше горещо. работата ми беше навън на терасата и бързах да я свърша преди да напече слънцето там. Доста се поизпотих.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 12, 2014 7:58 am

:giflo2: :sun: :giflo2: Добро утро,прекрасни дами! Доста оредяхме,но които са тук сърдечно каня на :coffee: ! Влади,благодаря ти мила,не се притеснявай да питаш,нали сме приятелки и си споделяме! :thumup: Дидка,дано ти остане време да си починеш,имаш нужда от това,което можеш го отхвърли и си почивай! :thumbsup: Прекрасен ден, мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет сеп 12, 2014 8:12 am

Добро утро! Кате, Йоанка, Влади :hug:
Сядам с вас на горчиво и ароматно сутрешно :coffee:
Изображение
Петък е днес! Утре предстоят два почивни дни, да ги изживеем спокойно и без проблеми :thumup:
Хубав петък - слънчев и позитивен!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет сеп 12, 2014 8:33 am

Добро утро момичета
Още съм по нощница :o :o
Чувствам се отлично (защото съм в леглото :wink: )
Смятах да изляза рано но се успах
Цялата алея пред нас е с дървета от кестени
Отивам да събирам че са полезни за шипове и ревматични болежки
Циганките които метат ги събират и ги предават по пунктовете и май закъснях
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 12, 2014 3:52 pm

Как сте момичета?
Има малко затишие на работа и поглеждам какво правите днес.
Дано утре да е хубяво времето да изведа малкия навън да потича.Татко му е на работа и ще сме сами.Аз щях да работя в събота пък стана обратното.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет сеп 12, 2014 6:07 pm

Здавейте ,момичета !!! Доста окло 5 дни не съм нито на линия ,нито във форма ..... и с неразположения ,които не мога да разбера откъде ми дойдоха ... отножо едно по-височко кръвно и мигрена ..... два дни не ми се ставаше от леглото ...и на тъмно ,сенниците пуснати и всичк ме дразни .... от вчера ми е по-добре ,вчера започна и учебната година тук , дано е да успешна и да са здрави ,да сме здрави всички !!! направо почва да ме плаши тая мигрена ..... и кръвното май се повишава от силната болка ..... грозно усещане от сутринта да ти се гади и да изпитваш цял ден тая тежест ... че и в очите .... казвам на моя народ защо ме боли толова много тая глава и има ли в нея нещо ?! струва ли си .... мисля си да не имам нещо по-сериозно ,но след толкова изследванаия нямаше ли да го открият .... мъжа ми все ми казва ,че ако бе нещо сериозно щях да съм умряла досега ..... може и да е прав ,,,явно ще се мъча само ,навремето и майка ми бе с такива оплаквания ,крещяхме и не пазехме тишина като всички деца и чак сега разбирам какво е чувствала милата ,с годините и с установяване на хормоните ,и след една терапия на д-р Емилова всичко отшумя .... я да видим при мен как ще отшуми ..... в Атина точно на Велик ден една година ми падна черното перде и нищо не разбрах от празника ....цял ден по спешните ,инжекции без полза и вечерта консулт с 3 невролози ...и всички с една и съща диагноза мигрена ...не се умира ,но се мъчи човек ...ох,извинете ме ,но трябваше да си го излея .... вчера приготвих една торта на етапи ,от вечерта блата и вчера завършека за първия учебен ден ,децата винаги започват с ентусиазъм и искам да е и по-тържествено ...... поизпотих се ,не със самото приготвяне ,ами че аз не бях толкова стока ....добре,че мъжо е човек и половина ...да не кажа два ( две сърца ) ,че ме разбира и съчувства ... това при мен ,сега ще се върна да прочета назад ,надявам се да сте добре и да прекарвате добре !!! На всички една ,приятна септемврийска вечер и много топлина !!! :) :) :)Ето я и тортичката ми скромна и сочна ,и много вкусна !!!Заповядайте !!!Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет сеп 12, 2014 7:44 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
КАТЕ,радвам се на хубавата новина за МИТАКА.С твоите грижи и внимание
(и на лекарите),ще „преборите“ болестта! :thumup:
ДИДЕ,ЙОАНКА,помислете и за себе си :hug: !
ДИАНКА,при това неразположение такава красива,а сигурна съм и вкусна торта :clap: !
ЗДРАВЕ И УСПЕШНА УЧЕБНА ГОДИНА НА ДЕЦАТА! :thumbsup:
МИЛЕНЧЕ,много хубава притча :thumup: .
ИВЕ,приятни отпускни дни :) .
НАТАЛКА си почива :D .
:night:МОМИЧЕТА,НА ВСИЧКИ ВАС ПОЖЕЛАВАМ СПОКОЙНА И УЮТНА ПЕТЪЧНА ВЕЧЕР! :night:


Заключена