Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт сеп 16, 2014 10:44 pm

Добър вечер ,приятели !!! :) :) :) ИзображениеПри мен са долу-горе същите новините ,от днес съм значително по-добре ,но болките са ужасни , смятам да отида на магнитен резонанс да видя как стоят нещата ..... поне да се успокоя и да не мисля ,че имам някакъв проблем ..... Не зная дали е имало магнитни бури ,тук не се споменава никога за тях ,но зная ,че влияят при накива проблеми ...КАТЕ ,много ти благодаря за информацията ,радвам се ,че ми писа ,дори смятах аз да те попитам ,като се има впредвид ,че липсвам почти 20 години от Бг ,нормално е да се е променила и лекарствената листа при вас .... Аз съм останала от времето на цитрамон ,беналгин ,анлгин и ...от тип .... сигурно се смееш ,четейки това . колкото до вит . В целия комплекс мисля,че е мн. добър и съжалявам ,че не съм се сетила да ми пратят от него ..... аз взимам валериана и лонарид Н ..... Доук с моите болежки ....май и на мн ми трябва един балкан ...ах,колко благородно ти завидях НАТАЛКА ......... :thumbsup: :yee: :thumbsup: ия места съм ги посещавала и още помня това село Черни Осъм ....и ресторанта там ...бях 4 курс и всичко ми е като на лента ...този Троянски Балкан !!! Радвам се за теб ,че сте прекарали чудесно да си жива и здрава отново да си починеш на воля ......пък балтона с пискюла ....суууууупер си ,смях се от сърце ,да си почиваш на новата спалня ,щом ще ти е прясно боядисана ......ти си млада булка в нова къща и внимавайте със зетя !!! :wink: МАМИ ,няма нищо по-хубаво от новините около Митака !!! Дано само това да се чува и да отшуми и да замине там ,откъдето е дошло ..... Браво ,поздрави го от мен !!! :clap: ИВЕ ,много жалко ,тъкмо свикнеш и после да я загубиш .....МИЛЕНКА ,и на всички ученици успешна нова учебна година !!! Нека да са здрави децата и да вървят напред и нагоре .....и успех на танцьорките !!! :thumup: Да ти е жив и здрав татко ти и да ви е опора !!! :) Аз същ подвързвам учебници и тетрадки ,на етапи ,че те нямат край ...... Боже мили ,ще ги побъркат тия деца , професори отсега ...... то не е лошо ,но толкова излишна информация ..... купихме отново тролей ,защото е непосилна за вдигане чантата и тая година .... пък за гръбначните увреждания да не говоря ...,пък за учебниците ...... само това ,което чувам ми настръхва косъма .....Николай Хайтов ми е любим и е трагично ...... моите деца независимо ,че не знаят мн. добре бг. първите филми ,които смъкнах да и покажа бяха Време разделно и Хан Аспарух ....Жалко ,много жалко :confused: ТАНЧЕ и ИЛИНКА ,да са ви живи и здарви момичетата ,да постигат с лекота целите си в живота и най-вече да са удовлетворени и щстливи !!! БОНИ ,колкото до хормоните ...... за жалост го зная и затова и писах дано се укротят .... Училището при нас тече вече втора седмица ,опитваме се да влезем в ритъм ....при тия 30 гр. температури е малко трудничко ,народа е по плажа всеки ден и ..... е нормално да не могат да се съсредоточат децата ,то ние не можем :yawn: :yee: :yawn: пък имаме изисквания към тях ..... ДИДКА,мъжко момиче успех и на Зарко през новата година ,нека да е здрав и по - малко да боледува тая година ,пък колкото до останалите проблеми ....напълно си права и е нормално да се чувстваш така ....сякаш ти си отговорна за всичко ..... никог не ми се е случвало с моите родители и баби ,дядовци подобни проблеми ..... доста ми е чуждо ,но ето ,че трябва и това да подредиш ....кураж ,гледай вие да сте здрави ,другите малко по-назаден план ..... С пожелание за една ,спокойна и красива вечер се разделям с вас ,на момичетата зад океана много поздрави и красив остатък от деня !!! А на всички ..... усмихвайте се ,живота е красив ... а един поет някога бе казал ......Животът е труден ,понякога лош ......но ти не бъди с живота на нож ,обичай го ,вярвай му сине ...... това ще ни крепи и нас ..... вярата в доброто ,че утрешния ден ще е по-добър с повече късмет и слънце за всички !!! Лека нощ !!! Изображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср сеп 17, 2014 6:50 am

Добро утро, момичета. Кате, радостни новини от вас :clap:, кажи на пациента да слуша, при такава лекуваща докторка няма как да не се оправи. Миленка, трогателна и същевременно поучителна история. Имената ми звучат тукашни, не че другаде не се грижат за тях но тук ги гледат повече и от децата си, любовта към домашните любимци е толкова голяма. Грижите за тях са огромни (да не кажа, като за още едно дете) като се започне от ветеринарни клиники, салони за разкрасяване, хотели за дом. любимци включващи и занимания и развлечения (срещу допълнително заплащане) от всичко правят пари. Но и много често се травмират, когато са на такива хотели, имам приятелка, която се сменява с друга българка, когато семейството отсъства спят в къщата за да не са сами кучетата (почти никога не е едно за да си има компания) луди пари се дават за тях а в същото време има толкова болни и гладни деца :thinking: не е справедливо, не че не харесвам животни но те са си да си живеят на природа а то какво се получава- кучета и котки облечени, подстригани, разхождани в специални кошнички а в същото време деца лежат болни с надеждата да се съберат пари за животоспасяваща операция. Спирам, докато не сте ме намразили. Лек ден на всички.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср сеп 17, 2014 6:58 am

Изображение
Верче, честит имен ден! Жива и здрава бъди!
Изображение
Имайте благословен ден!
Ох, Влади, и аз много често страдам като гледам колко специални грижи се полагат за домашни любимци, а има толкова гладуващи хора по тази Земя. Но това е живота...

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср сеп 17, 2014 7:04 am

Йоанка, привет мила! Пак по късните часове пишеш, как сте? Да не забравя в Jewel-Osco има сини сливи, по-едри са но това не е проблем,ако все още си навита да правиш. Лека нощ и приятни сънища ти пожелавам.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср сеп 17, 2014 7:13 am

173_viara_nadejda_lubov8_l.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 17, 2014 7:18 am

:giflo1: :heart: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!! ИМАЙТЕ ВЯРА В ДОБРОТО,НАДЕЖДА ДА ПОСТИГНЕТЕ МЕЧТАНОТО И МНОГО ЛЮБОВ В СЪРЦАТА! БЛАГОСЛОВЕНИ ВЯРА,НАДЕЖДА,ЛЮБОВ И МАЙКА ИМ СОФИЯ!! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 17, 2014 7:21 am

:giflo2: :heart: :giflo2: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!! СКЪПА ВЕРЧЕ,БЪДИ ЗДРАВА,ВЕСЕЛА,РАДОСТНА, ЩАСТЛИВА! МНОГО УСПЕХИ И ОБИЧ В СЕМЕЙСТВОТО! :giflo2: :gift: :wine: :gift: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 17, 2014 7:24 am

:giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: ЦВЕТЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА НИ ПРИЯТЕЛКА ВЯРА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo1: :heart: :giflo1:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср сеп 17, 2014 7:29 am

Добро утро !!!! ВЛАДИ ,виждам те гушкай възглавницата и отивай да си починеш ......приятни сънища !!! :) Аз ще приготвя децата за училище и всяка година на тоя ден ходя на църква и после в една София ни черпи за здраве !!! ВЕРЧЕ ,Честит имен ден !!! Здраве , бъди най-вече здрава и щастлива с обичаните хора !!! Носи си със здраве хубавото име !!! :) :) :) Там където има Вяра, никога не се губи Надеждата ... А когато има и Любов, тогава го наричат Щастие!!! :love: С пожелание за един ,красив празничен ден ,изпълнен само с положителни емоции !!! Лек ден на всички !!! :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 17, 2014 7:31 am

:giflo1: :sun: :giflo1: Добро утро,мили момичета! На тоя прекрасен празничен ден сядам на :coffee: с вас.Влади,никой няма да те намрази затова,че изказваш позиция относно животинките,нали знаеш - прекален светец и Богу не е драг,така че си абсолютно права,едно е от сърце да ги обичаш,друго е излишното разточителство с дрехи,прически и разни глупости,само като се замисля,колко жадни деца има в Африка,колко болни в България и целият свят,но...Дианка,щастлива съм да те видя тук,радвам се че сте добре,дано е така винаги! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви прекрасен и много успешен ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена