Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » нед сеп 21, 2014 7:39 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night:
МИЛЕНКА,лек път!Поздрави на ВЕСИТО!Децата са прекрасни и ще се представят отлично :thumup: !
НАТАЛКА,браво :thumbsup: !Отново БЛАГОДАРЯ за :music: :clap: .
КАТЕ,тези часове с децата са толкова зареждащи :) !
НА ЙОАНКА И ВЛАДИ ПОЖЕЛАВАМ ХУБАВ СЛЕДОБЕД ,А НА ВСИЧКИ ВАС:
:night: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 21, 2014 9:46 pm

Привет момичета :)

Два дни и аз не се спрях - покрай децата, шетане, вдигане, слагане и т.н. Днес те са на сватба, а аз им поприготвих неща. Едно от важните е буркан с чесън и лимони за зимата. Миналата година за всички бях приготвила и наред с котешкия нокът, вземахме и този елексир. Затова сега започнах отрано - днес купихме 2 кг чесън и сложих началото. Малко ми се поизприщиха пръстите, затова другите дози ще ги приготвя постепенно - през няколко дни.

Кате, браво на вас - хубаво сте си изкарали с Тони и Инка. Сигурно и Митака е много щастлив :)

Наталка, добре си се справила с пипера - назима ще ви е вкусничко :bliz:

Миленка, нека пътя ви да е лек, времето хубаво и децата да се представят блестящо. За тях това ще е един прекрасен финал на лятната ваканция :clap:

Йоанка и Влади, на вас желая хубав ден, а на всички останали - спокойна нощ и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон сеп 22, 2014 4:01 am

Здравейте, мили момичета!

Бони, Влади, благодаря! Даниел си избра Батман-торта. Искаше да е на три етажа с трима герои, но тъй-като не правихме парти решихме да е на един етаж, само с Батман. В събота ходихме в зоопарка - времето беше прекрасно, и вечерта на кино. Изкарахме си весело. Смятах другия уикенд да поканим негови приятелчета, ама май ще се откажа, тъй като нищо не върви по план. Днес отново не успяха майсторите да си довършат работата, а и на всичкото отгоре, едно правят, друго - рушат :cry: . Отново направиха дупка на тавана, добре, че този път не станаха сакатлъци. И то от немърливост, защото никога не си довършват нищо започнато до край. Онзи ден и аз като се качвах на тавана без малко да го счупя, защото едно единствено платно са трябвали да сложат и ей така го оставили. Предупредих ги, че е опасно и някой може да стъпи там и нищо не направиха, докато не стана белята. Е, омръзна ми от майсторлъка им. Тъкмо си казвах, че следващата седмица всичко ще успея да направя след като разбира се те си довършат работата, но уви. Отпускът ми свършва и дори да се разчекна като Наталка :) (както винаги много ме развеселява това момиче с хумора си), пак няма да успея :cry: .
Изображение
Желая ви хубава и успешна нова седмица!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон сеп 22, 2014 4:04 am

Добро празнично утро момичета,
кафето е готово и ви чака,
аз пак на работа,снощи до 19ч.
днес първа смяна взе да ми писва :wink:
като пребито куче съм.
Бони, май съм пропуснала елексира с чесъна може ли да споделиш.
Наследете се на почивният ден,нека е приятен и щастлив.
10613026_784645681574119_6336219321717369325_n.jpg
Йоанка,виждам те,
лека нощ мила :night:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон сеп 22, 2014 4:06 am

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИЯ!

106 години от обявяването на Независимостта на България

Независимостта на България е провъзгласена с Манифест на 22 септември (5 октомври нов стил) 1908 г. в църквата "Св. Четиридесет мъченици" в старопрестолния град Търново.Независимото Българско царство е признато от Великите сили през пролетта на 1909 г. От Освобождението до независимостта на България, държавата е трибутарно княжество.
10487366_784655818239772_88339565375593375_n.jpg

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон сеп 22, 2014 7:03 am

Добро утро, приятелки. Честит празник, България! Миленка, лек път, весело изкарване и достойно представяне ви пожелавам. Бони, така е покрай децата-шетане от сутрин до вечер. Мммммм мирише ми на чушки, обожавам ги всякак, добре си се потрудила Наталка. Аз правя маринован патладжан- много вкусно, киселко абе само за домашна ракийка в студените дни. Кате, и ти добре си прекарала времето с Тони, неуморна си. :thumup: Дидка съвсем изчезна, някой чувал ли я е? Еееех Йоанка, колкото ние ти пожелаваме да завършите скоро с ремонта то освен майсторите и късмета също е против теб. Много ми се иска скоро да напишеш - чаках ама си струваше, най после приключихме. Иле, как издържаш не знам, от смяна се прибираш и докато се обърнеш пак на работа. Успешна седмица, момичета :hug: :hug: за всички и тези от вас, които не споменах но мислено прегръщам.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон сеп 22, 2014 8:20 am

ДОБРО УТРО И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
НЕЗАВ..jpg
ИВЕ,лек ден!Благодаря за :coffee: и на ВЛАДИ.
Спокойна нощ,ВЛАДИ ,ЙОАНКА :night:
БОНИ,блгодаря ,че ми напомни за елексира :) .
С ДИДКА се чуваме,има проблем с интернета.Скоро ще бъде сред нас :) .
От днес календарно,а утре астрономически в 5.23ч. настъпва есента.Това е любимия ми сезон!
:sun: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ КРАСИВ ЕСЕНЕН ДЕН! :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон сеп 22, 2014 8:22 am

КАТЕ,пишем заедно :) !Хубав ден :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 22, 2014 8:25 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - ДЕН НА НЕЗАВИСИМОСТА НА БЪЛГАРИЯ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 22, 2014 8:37 am

:giflo1: :heart: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: със вас! Йоанка,после колкото и да се радваш,че всичко е приключило,ще запомниш тоя ремонт за дълго време,тия твои майстори,направо са си несериозни хора,дано всичко приключи скоро,че да си отдъхнеш и ти! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Иве,ти все си в двежение,кога си почиваш,направо ти се чудя?!Влади, винаги е много,много хубаво като сме заедно,ще минат години и ще изпитате това чувство,то е несравнимо с нещо друго! :clap: :clap: Бони,мила душица,шеташ ли шеташ,но нали сте заедно,това са най - прекрасните моменти! :clap: :thumbsup: Миле,предай поздрави на Дидка,домъчня ми за нея,милата тя,дано са добре със Зари - Миле и аз много обичам есента,прекрасен сезон! :thumup: Момичета,пожелавам ви прекрасен ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена