Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » ср сеп 24, 2014 7:02 am

Добро утро, момичета!
Изображение
Хубав ден!
Влади, лека нощ!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 24, 2014 8:51 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Каня ви на :coffee: ,макар да виждам,че много оредяхме,въртят се няколко момичета,не разбирам на какво се дължи,преди беше доста различно,дано нещата се подобрят,да не губим връзката помежду си,за мен лично означава много.Таничка,ако си в болница вече,пожелавам ти успешно лечение и скорошно завръщане! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ивче,научи се да се щадиш,децата имат нужда от теб още много,много години,млада си,потърси си по -лека работа,успех сладуранке! :thumbsup: Натали,не спря да се вихриш,ти нямаш спирачка,все нещо трябва да направиш,ти си от типа хора,които сами търсят работата,не тя теб,да си жива и здрава,бях като теб на твоите години,но сега искам,а не мога,всяко нещо с времето си.Момичета,пожелавам ви прекрасен и успешен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 24, 2014 10:19 am

Добро утро :)
Кафето идва :)
Изображение
Кате, не съм чак толкова работна, ама има неща, които трябва да се свършат. То и вчера мъжа замина с баща си да го води до родното му село, ще се върнат днес, та бързах докато не ми се пречка да оправя това-онова :) Сега мисля китките от терасата кога да прибера :thinking:
Танче, къде си? Нали за утре щеше да влизаш в болница, как си, губиш се.
Момичета, хубав ден :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср сеп 24, 2014 11:06 am

Здравейте момичета
Все още съм жива но не много добре психически
От време на време ви четях,но сълзите ми са вечно в очите и не ми се пише
В болницата влизам утре да видят колко бръмбари имам в главата
Като се върна ще ви пиша подробности
Желая ви прекрасни дни и положителни емоции :) :)
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср сеп 24, 2014 6:00 pm

Привет, другарки мили. Танче, дано и ти като Наталка скоро да се похвалиш с добри резултати, много болка изтърпя дано свърши вече и се почувстваш по- добре. Кате, наистина уредяхме но сега е сезона на бурканите и предполагам затова е така. Натали, добра работа си свършила ама ми се струва скоро прозорци не си мила (не се обиждай- шега) нямаш спирачки, недей да скромничиш. Кейти, по-рано беше качила на фб цветя от терасата ти мисля- е страхотни са, кога успяваш да се грижиш и за тях, аз вдигнах ръце от тези "зверове" катериците, сума пари дадох за препарати и пак нищо, не ми е писано да се радвам на цветна градина ама здраве да е. Момичета, пожелавам ви лека и спокойна вечер.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 24, 2014 6:10 pm

Привет :)
Сега се върнах от кардиолога, всичко и по ноти, смених лекарствата, че ми изостряха друго заболяване. Ще стана като нова :wink:
Влади, ако щеш вярвай, но прозорците пак са за миене. Живея до оживен булевард и всякакви прахоляци им се лепят, но ще почакам циганското лято и тогава ще ги оправя. Дано и дъждовете, които предстоят се извалят :)
Чао за сега....
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 24, 2014 7:29 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Таничка,чак ми прилоша като прочетох какво си написала,моля те мила,ти си силна,какви са тия сълзи и бръмбари,нали знаеш миличка,когато имаме трудни моменти,значи нещо много хубаво си проправя път да излезе,вземи се в ръце душице мила,изпращам ти много позитивна енергия,търпение,надежда и много обич,УСПЕХ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Натали,стига си скромничила,ти си неуморима - цветята могат да постоят още вън,идва циганското лято.Влади,така ме разсмиваш с тия катерици,започнах да си ги представям как шетат по терасите,ама че калпазанки,почерпи ги с някое и друго орехче или лешник,ще те заобичат много,гарантирам! :clap: :thumbsup: Натали,пропуснах да ти пиша,че много се радвам за здравословното ти състояние,браво миличка,само така! :thumup: :thumup: :thumup: Ох, Таничка,не ми излизаш от ума,как искам да съм близо до теб,да те разсмея,да пийнем по кафенце,да те накарам да забравиш негативното,гледай само напред миличка,ще мине всичко,нали всичко е за човека и добро и лошо,горе главата мила сладуранке, пиши,не се затваряй в себе си,аз винаги ще те чакам тук,обичам те мила Таничка! :hug: :heart: :hug: Лека и приятна вечер,мили приятелки! :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср сеп 24, 2014 7:43 pm

Благодаря Кате Целувки :hug: :hug: :hug:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 24, 2014 9:21 pm

Привет, приятелки :)
И аз съм доволна от резултатите, само пустия холестерол и все "на ниво", ама ще гледам да го приземя :)
Танче, за деен човек като теб, знам, че е тягостно да стои на едно място. От там и мислите. Знам, че всичко ще си дойде на мястото, ще ти се наместят чарковете и пак ще си си същата, но ще ти трябва повече пазене. А не юруш по улиците, давай го вече по яваш :) :wink:
От сега казвам - утре ще мързелувам :D
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/VxKlsaCZ17Q[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет сеп 25, 2014 4:19 am

Добро утро момичета,
Желая ви прекрасен ден и зачезвам,че времето ми накъся :)
10635839_785956571443030_1910984078073140350_n.jpg


Заключена