Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пет окт 10, 2014 3:13 pm

"Не е нужно да ставаме по-добри, нужно е просто да не пречим на Сърцето си да е добро..!" Jack Kornfield Изображение Здравейте ,веселушки !!!!!!!!!!!!! :) :) :)
Нека с тази чудесна мисъл продължи денят ви - светъл, добър и прекрасен... :) :) :)
Запазете детското в себе си и вместо грим, сутрин слагайте усмивка на лицето си... толкова мъничко усилие е нужно за една искрена усмивка, за една сърдечна прегръдка и една мила дума ..... аз като малка все се гримирвах .... :yee: :eek: :yee: с моливи за рисуване и червило ,и молив зелен на очите ... погледниш ли ме чак ще се изплашиш ...... но все усмихната ..... така ,че лек грим и усмивка !!!!!!!!!!!!!! :) :) :)Здравейте ,веселушки !!!!!!!!!!!!! КАТЕНЦЕ И АННА ,напълно споделям мисълта Ви за децата ..... здрави да са такъв е живота ,сигурно и моята майка след толкова много години мисли като вас ...... но .... отгледай децата и им дай криле !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: Искам да споделя снощните си творения с вас .... Изображение Изображение Тортата смятам да е бяла ,искам нещо семпло и нежно ,каквато е и самата госпожа фина и красива ..... нищо ,че е около 58-60 г..... колко са те 3 х 20 ?! :yee: КАТЕ ,в правилния форум си ..... успех при подаване на документите ,то си е май цяло изпитание ....... някога и аз ходих в Шуменското НОИ и още пазя спомени ....... :D На всички желая красив остатък от деня ,сутринта ударих едно бързо ходене около 3,5 км и време е да вляза в кухнята и да започна правене на пандишпани !!!!!!!!!!!! :chef: :chef: :chef: И за отскок и настроение моята ,лубима песен ,която не престава да дразни всички около мен ........ писха им ...... разбирам го ..... Целувки на всички !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: [youtube]http://youtu.be/m65jhGwtWrg[/youtube]


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 10, 2014 4:42 pm

Здравейте, момичета!

Катето ми се губи, дали потегли на екскурзия?
Успешен завършек на работната седмица и приятни почивни дни!
Изображение
Нали съм голям майстор, сега си почивам. Нищо, че всичко е разхвърляно. Снощи търсих зимната пижама на Даниел, че беше академична вечер по пижами в училището, и след мен все едно бомба е паднала. Днес не съм на работа, в понеделник също, така, че ще запрятам ръкави. По-късно съм на зъболекар.
Дианка, браво на теб - розите са като истински. Все по-добра ставаш! Успех с тортата, сигурна съм, че ще очароваш всички!
Натали, как върви ремонта?
Много усмивки от мен и пожелания за прекрасен ден!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет окт 10, 2014 8:51 pm

:flow1: ДОБРА ВЕЧЕР! :flow1:
ДИАНКА,както винаги така и сега,ще се представиш на ниво :thumup: .
Розите са нежни и красиви :thumbsup: .
КАТЕ,пожелавам ти сила и търпение със служителите в НОЙ.
Танче,почивай си! :)
КАТЕТО ще ни пише,ако ще пътува :thinking: .
ДИДЕ,дано се справят техниците по–бързо с кабелите. :)
ЙОАНКА,имаш чудесен дом :thumup: !
НА АНИ,ЙОАНКА И ВЛАДИ ПОЖЕЛАВАМ ХУБАВ СЛЕДОБЕД! :giflo1: :giflo1: :giflo1:
:night: :night: :night: МОМИЧЕТА,ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 10, 2014 9:00 pm

Привет, приятелки :)
Йонка, ремонта върви, надявам се утре боядисването да приключи. После ни чака чистене и очакване на новите мебели. Трябва ново перде, нощни лампи, ново спално бельо, искам и свещник върху скрина, малки пътечки от двете страни на леглото, шарени възглавнички и т.н. Но всичко по реда си, не бързаме много за да не стане мацаница :)
Хубава вечер :)
[youtube]http://youtu.be/fzbYhcB-J_8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб окт 11, 2014 12:18 am

Малко е останало, Наталка. А и най-хубавата част предстои - обзавеждането и декорирането, любимата ми.
Днес след зъболекаря пак минах през един от любимите ми магазини и си купих малко декори - за стената, свещничета, малко есенни декорации.
Мъжо вчера купил маса - точно каквато си бях харесала - бяла, кръгла, разтегаема, даже на половин цена. Една от детските ми мечти също осъществи - купил ми и люлеещ се стол :clap: :love:
Миле, благодаря ти! След трудностите, през които преминахме, след целия труд, който вложихме/влагаме, оценявам още повече, това, което с общи усилия постигнахме. Понаучих се и на търпение, и да прощавам, на пестеливост и скромност, научих се да оценявам и най-малките неща .
Спокойна нощ и приятни сънища! До утре!

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб окт 11, 2014 4:47 am

Здравейте на всички!
Диана и йаножа, благодариа ви много за пожеланията!
Влади, аз живея в САЩ, града Спокеин, щат Вашингтон, на западния бряг, на 20 мили от канадската граница.
Аз се разболях - ит 1 месец се муцхих с една настинка, уй да иа карам на крак, после стана на ларингит, и сега на остър бронхит. Отидох вчера на лекар и ми изписаха антибиотици за 10 дена и инхалатор. Вчера и днес не работих, само ходих на лекции, защото ниямя накъде; ама нямам сили за нищо, само чаках да се върна в къщи и да си легна. Чувствам се отвратително. и съм оставила на мъжа ми да се грижи за всичко. Като се пооправя ще седна да напиша оная карибската рецепта за лимонова риба с ананасов ориз.
Хубави почивни дни на всички!

Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб окт 11, 2014 7:29 am

Добро утро ,момичета!
Приятна събота !
Ако времето е хубаво за разходка ,ще изведа Зарко навън.Той беше болен тази седмица и все още кашля ....Нямам идея накъде да отидем/щото има избор :wink: :) :thinking: /.Пак ми е уморено,но навън може да се почувствам по-добре.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб окт 11, 2014 7:51 am

Добро утро момичета. Събота е, ден за разходки и срещи с любими приярели. Дианка, какви чудни рози си сътворила само, понеже чета и пиша от телефона напоследък, като ги видях в първия момент ги взех за истински и по надолу като прочетох, че са за тортата се върнах да ги погледна пак. Ани, бързо възстановяване ти пожелавам. Наталка, на финалната права си щом си стигнала до обзавеждането, най-приятната част. Кейти, дано твоите момичета успеят да се реализират в България, големият град предлага повече възможности. На теб успех в НОИ, все някой трябва да си разбира от работата. Катееее, къде се губиш? Йоанка, честити придобивки, със здраве да си ги ползвате. Иле, Дидка, Танче, Миле, Миленка, Ивка, Верче, (дано не изпускам някой) пожелавам ви слънчев и спокоен уикенд.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб окт 11, 2014 8:34 am

Добро утро :)
Днес имам излизане по магазините да набележа какво ми харесва. Мъжа ще работи, на него по му се отдава да върти валяка по стените :D
Дидка, излезте на разходка, нищо че кашля и чистия свеж въздух лекува :)
Щях да забравя кафето
Изображение
Лек ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб окт 11, 2014 8:38 am

:sun: ДОБРО УТРО! :)
ДИДЕ,много красиви картички :) !Приятна разходка,денят ще бъде хубав :thumup: .
АНИ,почивай си,дано днес се почувстваш по-добре!За изчистване на дробовете правя чай от лук,ябълка и орехи!
ВЛАДИ.благодаря за пожеланиета! :)
ЙОАНКА,така е !Живота непрекъснато ни поставя на изпитания и търпението много помага! :hug:
НАТАЛКА,колко хубаво си намислила обзавеждането!не се и съмнявам,че ще бъде красиво и уютно! :thumup:
:giflo1: :giflo1: :giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ХУБАВА ЕСЕННА СЪБОТА И ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ! :) :sun:


Заключена