Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » ср окт 15, 2014 6:26 am

Здравейте, момичета!
Много красива торта, Дианче, супер е! Кате, приятно прекарване! Ще качиш ли снимки на сайта когато имаш време? :yee:
Честит имен ден на всички именници! Да ви е живо и здраво името и много късмет да ви носи!
Изображение
Аз съм шести ден на антибиотици и още бухам като магаре. Имах много тежък ден днес, 4 деца 12 клас с тежък аутизъм, нито могат да говорят, нито нищо. Голям зор видях, а как се оправя редовния им учител, не знам. Затова като се върнах - директно тук, за да си оправя настроението :eek: . Утре имам тест, стискайте ми палци :cry:
Хубав ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср окт 15, 2014 6:33 am

Добро утро!
Благодаря,момичета,засега нещата са поправими при мен,просто много трудно се поддържа тази пластика,която ми правиха,трябва да й се прави профилактика с лекарства :) и т. н.И ако искам да нямам проблеми абсолютно да спра солта и някои храни,почти постигнах да се храня без сол,единствено няма как в готовите продукти.И така...
Двата дни отпуска отминаха бързо,не съм в настроение днес да ходя на работа,срам не срам признавам :ooppss: Дано денят ми е лек....
Приятен ден,лека работа,който е на работа!
Ани,стискам,успех!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 15, 2014 7:14 am

Добро утро момичета
Дидка лека работа
А на Ани стискам палци за теста и бързо оздравяване
На всички желая прекрасен ден с много усмивки
А аз излитам за Бургас :clap: :clap:
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср окт 15, 2014 7:15 am

Добро утро, ранобудни момичета!
Изображение
Вадиха ми зъб - не беше много приятно, но се налага. Преди 4 години си правих тук коронка, но за съжаление неуспешна. В България имах добър зъболекар, но тук нямах късмет. За щастие майката на едното детенце, което гледам, е зъболекар и от работата й до тук си личи, че е добър специалист. Щом мъжо я хареса, а той никога не е доволен от нито един зъболекър до сега. Освен, че е добър специалист е и много човечна. Още като започнах работа ми предложи безплатно почистване на зъбите да ни прави. Цените са доста високи, а нашата застраховка не покрива кой знае какво и тя е говорила с шефката си да не ни взима пари за работата, а евентуално за материалите. Правила е и имплант на мъжа си. Тук са много скъпи. Брат ми си ходи до България, за да си прави импланти. Още не знам какво ще правя.
Така ми завърши деня, не много приятно, но нямам болка и ще мога да спя. Отказах да пия обезболяващи и след като мина действието на упойката, нямам болка.
Бях в 8 клас, когато ми извадиха един кътник без да ме е хванала упойката - не можел бил да чака зъболекаря повече, аз дори не гъкнах, само стисках очите си, от които течаха сълзи, а сестрата ги бършеше. Накрая се изкараха герои, че са ми спасили живота (ако още един ден съм била изчакала, не разбрах какво щяло да стане, а училищния зъболекар ми каза, че трябвало зъба да се извади, когато съм искала да отида и аз дори да нямах болка един ден се наканих), а мен ме потупаха по рамото, че съм била много смела :cry: :eeek: . Като се замисля колко нехайно отношение от страна на всички (родители, зъболекари). Спомням си, в основното училище идваха в един бус и ни преглеждаха и пломбираха кариесите. Имам още от един летен лагер пломба, когато бях едва в 3-ти клас. Повечето деца се страхуваха и се криеха, но аз си ходех доброволно. Тук много се държи на зъбите и още от малки на децата на всеки 6 месеца им извършват почистване.
Отегчих ви много :roll:
Пожелавам ви много хубав и спорен ден!
На Ани и Влади - лека нощ!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср окт 15, 2014 7:51 am

:sun: ДОБРО УТРО! :)
Днес и утре почивам :clap: и ще споделя сутрешното :coffee: със вас :) .
Прочетох пропуснатото и както изглежда всички сме на макс!Навсякъде да „огреем“ :thumup: .
Дианка,прекрасна торта :clap: .Да ти е жал да я разрежеш!
АНИ,успех на теста :thumup: !
ДИДЕ,лек ден :hug: !
ТАНЧЕ,времето ще е хубаво ,приятна разходка! :)
ЙОАНКА,във всичко си смела :hug:
ИВЕ,приятни празници!Ще почиваш ли или ще бъдеш по–натоварена?
БОНИ,ВЯРЧЕ,ВЛАДИ,КАТЕ,МИЛЕНКА,ИВЕЛИНКА,НАТАЛКА,КАТЕ,ИЛИНКА,МАГИ,
(дано да нямам пропуск) :giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕКА,УСПЕШНА И ПЪСТРА СРЯДА! :giflo1:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср окт 15, 2014 7:59 am

Добро утро!
10710704_383405928479045_1029778898906897002_n.jpg
Дидка, извикай настроението, че без него и най-хубавата работа ще ти се стори ужасна :) . Стискам палци нещата при теб да се уредят и да намериш нужната сигурност. Говорили сме си и знаеш, че без компромиси няма да се мине, но дано да са по-малко.
Танче, приятна екскурзия, после да покажеш снимки.
Влади, успех на теста и бързо да оздравяваш!
На всички работещи лек и успешен ден!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 15, 2014 8:00 am

Добро утро :)
Мирише ми на кафе
Изображение
Дианка, красота си сътворила, много поръчки да имаш :clap:
Танче, приятна разходка :)
Хубав ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср окт 15, 2014 9:14 am

Усмихната и пълноценна сряда за всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 15, 2014 9:32 am

:giflo1: :sun: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас.Ани,дъщеря ми Ина пусна снимки във Фейсбук,но там нямаме връзка с теб,ще се постарая за тук,пожеламам ти успех днес мила!Дидка, весел ден от мен! :clap: Таничка,весело изкарване! :clap: :thumup: Йоанка,минала си гадно деня,стоматолозите са моя вечен страх в живота, грижи се редовно за зъбите си,това е много важно! :thumbsup: Пожелавам на всички прекрасен и весел ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср окт 15, 2014 12:39 pm

Привет!
Благодаря ви,още не е дошло въпросното настроение,но знам,че трябва да се ,,стегна,, :wink: :) ,знам,че е и въпрос на вътрешна нагласа....
В къщи съм в момента....,обядвам във вашата компания,и разглеждам детски ботушки за Назарчо :wink: .


Заключена