Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » пет окт 17, 2014 6:36 am

Здравейте отново, момичета! Илианче и Йоанче, получих поканите и ги приех, благодаря много! Аз като бях в България 2012 отидох в Търговище да разгледам музея и занесох няколко артифакта като дарения - китаиски кукли и керамични съдове от Мексико и Гватемала. Разбрахме се със служителките пак да им занеса етнически материали като си доида следващия път. Аз обичам да се мотам по разни магазини за антики, и да намирам странни неша от различни страни, имам цяла колекция в къщи. Така че като си дойда пак ще посетя Търговище :)
Мерси за комплимента, Иве! Всички сте много хубави, хора с излъчване!
Пожелавам на всички приятен ден и късмет!
Изображение
А на Весито специални пожелания да се оправи бързо! Синът ми така си беше пукнал ръката като беше на 15, и не разбрахме веднага понеже нито се изду, нито нищо. Обаче като продължи да го боли няколко дни го заведохме на лекар и се оказа пукната. Такива неща са опасни, ако не се разбере може да стане костна инфекция,ако костта започне да се мести. Добре че сте го хванали на време.
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 17, 2014 8:03 am

Добро утро :)
Ивче, чистачката ни е болна и ходя на работа по-рано да изчистя и по някога времето не ми стига :)
Изображение
Миленче, неприятност, но всичко ще се оправи и аз що ръце като дете съм чупила, файдата беше, че не ме изпитваха по математика на дъската :D Бързо оздравяване на Весито.
Лек ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет окт 17, 2014 8:22 am

Добро утро ранобудна компания!
Петък е и се видя края и на тази седмица.
Кате,много хубава екскурзия сте си направили,а ти си разкрасила пейзажа с присъствието си :clap:
И аз много харесвам Бачковския манастир.В него е кръстена голямата ми дъщеря,а като студенти два пъти ни беше база за по 10 дни.
По два предмета изучавахме билките в България,а Родопите освен ,че са прекрасни са истинска природна аптека с богатството на билки.
Много ни е красива природата и трябва да намираме повече време да и се наслаждаваме.
Веси,събираш ли автографи върху гипса.Бързо въстановяване .
И Ивка е претърпяла травма,дано с малко се размине.
На работещите приятен последен работен ден,а на останалите почивайте активно!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет окт 17, 2014 8:39 am

Добро утро, дружки- веселушки! Бреееей, ама днес всички са писали по много, това е много хубаво. Веси :thumbsup: само така, мило дете, хората са преди всичко, представям си я с гипсирана ръчичка на хорото, бързо възстановяване. Ивка и на теб така, мила. Дианка, успех на делото, неприятно изживяване. Пише ми се още ама заспивам права, утре повече. На всички пожелавам лек последен работен ден.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 17, 2014 8:57 am

:giflo1: :sun: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Миленче, браво на силния дух на твоето момиче,поздравления за Веси,дори и със счупена ръка репетира,браво мило момиче,пожелавам скорошно оздравяване! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дианка,дръж се мила,всичко нас чака и лошо и хубаво :thumup: Ивче,мила слънчева душица,как се случи това нелепо падане,дано всичко отзвучи бързо! :thumbsup: :thumup: Катенце,благодаря ти за милите думи! :clap: Йоанка, възхитена съм от поведението на Дани,дано винаги остане такъв - добър и отзивчив човек! :clap: Момичета,прекрасен ден от мен! Поднасям ви :coffee: ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 17, 2014 12:45 pm

Пак съм тук... :giflo1: :giflo1:
Обещания поздрав за утре идва днес!
Ивка,дано се разминеш с малко.Сутринта без да искам те пропуснах :giflo2: :giflo2:
ЗА ВСИЧКИ ДЕЦА НА ФОРУМА-ДА СА НИ ЖИВИ ,ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
Избрах различни,че са на различни възрасти и най-вероятно с различни интереси :wink: .

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 17, 2014 7:10 pm

Привет :)
Ивче, сутринта бързах и съм пропуснала момента на каскадьорските ти изяви :) дано всичко е наред, сега е момента да те поглезят.
Около мен е малка лудница, другата седмица ще е ревизията и тогава ще подлудеем повечко. Като знам колко бумаги ще вадим от архива ми призлява, после прибирането по места е по-лошо. Нооооооооо стига за работа, вече е време за почивка и мързелуване :)
Хубава вечер :)
[youtube]http://youtu.be/KY_BR1bcO_Y[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет окт 17, 2014 7:10 pm

Привет момичета :hug: :hug: :hug:

Май скоро не съм се появявала - от миналата неделя :roll: Чета, чета, но докато събера мислите си да пиша и все нещо трябва да правя. Освен това по цял ден чертая на работа и очите ми доста се изморяват. Вечер рано ми се прилягва, а и все гледам всичко да прибера и почистя след вечеря. Дядото не измества чиниите си от масата, а камо ли трохите от масата и под нея да прибере. Като се върна изкарвам още поне 4 часов работен ден :eeek: Здраве да е ... имам още уроци за учене ... търпение ... смирение ... и така :thinking:

Миленка, дано всичко неприятно вече е отминало и Веси се възстанови по-бързо :hug: Децата имат много хъс и енергия и са непредвидими. Добре че Бог ги пази и дано да е така :love: Ето че и Рокчо ще й бъде утеха и занимание - съвсем навреме дойде у вас.

Ивка, дано падането да ти е причинило само натъртване и да няма друго по-сериозно нещо :hug: Тези хлъзгави подове са много опасни, пази се миличка.

Дианка, мило момиче, трябва да има справедливост всеки да си понесе заслуженото. Дано делото мине успешно, а Стели да е спокоен, както и всички вие :hug: Толкова много изстрада детето - дано вече всичко да е ОК със здравето му :thumup: А тортата ти е много красива - правена с любов и желание :love:

Мами, радвам се че оздравя :hug: Разходката ви е била прекрасна и отпочиваща. Аз също много харесвам Родопите и Бачковския манастир. ПОследния път когато ходихме там вътре в двора беше битак, а отвън още повече - кръчми, кебапчета, пушеци ... Опитвам се да не го забелязвам и да ми останат само хубавите моменти, чудотворната икона, огромните стари дървета, вековния калдаръм ...

Дидка, все те мисля за твоето сърчице - моля те мило момиче, грижи се повече за себе си :hug: Имаш прекрасно детенце и трябва да си до него и да си здрава :love:

Йоанка, надявам се да отмина неприятното усещане от зъбоизваждането :hug: Радвам се, че Дани е толкова отговорен :)

Ани, как си мила - подобри ли се състоянието ти :hug:

Няма да пиша за всеки поотделно, но си мисля за всяка от вас :love:

Хубава вечер на всички и спокоен уикенд :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night: :wine:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет окт 17, 2014 9:01 pm

Здравейте!
Аз пак по вечерно време сядам да изчета всичко във форума, но иначе не ми остава време. Днес бях ангажирана и на работа, сега се чувствам като пребита, напоследък все не мога да се наспя.
Благодаря ви за съпричастността към нас с Весито!
Дидка, кученцето много й хареса, същото е като Рокчо като мъничък.
Бони, права си, че това мъничко същество донесе много радост в дома ни, много си го обичаме. Той сега не се отделя от нея, като отида да я завия или се наведа към нея, веднага скача отгоре й - и него да го помилвам.
Ивка, дано падането ти да не е лошо. Иди непременно на рентген ако продължават болките, за да не пропуснеш нещо счупено. Стискам палци бързо да се оправиш и ти!
Хубава вечер и спокойна нощ на всички!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет окт 17, 2014 10:07 pm

Здравейте!
Ани, много ще се радвам ако дойдеш в Търговище и се запознаем на живо.
Дианка, надявам се всичко с делото да е ок.
Момичета лека и спокойна нощ!


Заключена