Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет окт 24, 2014 5:14 am

Нещо подобно си мислех,Иве....Наистина осъзнавам каква част сте от моя живот......Тук срещнах истински приятелства,позитивни хора ....и компания на кафе,където мога да си позволя хем да съм по пижама ,хем чорлава :wink: :wink: :D :D ....Не е ли прекрасно,сам стоиш на стола пред компа ,ама не си сам :love: :roll: !


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет окт 24, 2014 6:41 am

:flow1: ДОБРО УТРО! :flow1:
ИВЕ,ДИДЕ,и аз с :coffee: при вас :) !
ИВЕ,лек ден! :hug:
ДИДЕ,лек ден и за теб :hug: !А за мечтите....хубаво е.....трябва да се мечтае :) !Мечтите са терапия!
КАТЕ,и ти и СТАСИ и ИНКА сте до МИТАКА.Той ще се успокои и ще има подобрение.
АНИ,благодаря,вече съм по–добре и в понеделник на работа!Приятна екскурзия,ще чакаме снимки :thumbsup: !

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: СПОРЕН И СПОКОЕН ПЕТЪК ВИ ПОЖЕЛАВАМ,МОМИЧЕТА! :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 24, 2014 7:19 am

Добро есенно утро!
Изображение
Кате, много вяра и кураж! :hug:
Дидка, късмет на теб!
Миле, Или, бързо възстановяване!
На екскурзиантите Влади и Анни - хубаво време и много весели мигове и емоции!
Прегръдки за всички споменати и неспоменати дружки! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Приятен ден!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 24, 2014 7:56 am

Добро утро :)
Включвам се в компанията на кафе
Изображение
Кате, кураж на теб и Митачето, дано предстоящото лечение го подобри и му даде вяра, че ще се оправи. Сега ти трябват сили да го убедиш, че всичко е за негово добро. В мислите си сме с вас :)
Изображение
Дидка, права си за кафето и приказките по пижами, весело и уютно е. Дано ти се сбъднат мечтите и ти е спокойно на душичката.
Времето ми хвръква, ако има сгода ще надниквам :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет окт 24, 2014 8:52 am

Добро утро и от мен!
Кате, кураж! Всичко ще завърши благоприятно, само трябва Митачето да повярва. Ние всички сме с вас и стискаме палци. :thumup:
Хубав ден момичета!

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет окт 24, 2014 10:09 am

Здравейте мили мой момичета!
И пак е петък усеща се наближаващия уйкенд.
Де да имаха и проблемите почивен ден,но не.
Емоционална е тази седмица за почти всички от нас.
И при мен ежедневието ми предлага какво ли не.
В аптеката един така ме изплаши с поведението си.Поиска да проверя цената на едно лекарство и аз както се бях обърнала към ком. изведнъж го виждам зад гърба ми зад щанда.Толкова се стреснах,че не знаех какво да правя.Хубаво,че бях прибрала парите от касата понеже чаках Ели да ходим до НОИ и той видя ,че има дребни пари.Тъкмо се бях поуспокоила и вчера пак идва уж да пазарува ,но имаше друг клиент и аз му направих знак да остане а този каза,че си е забравил парите и отива да тегли от банкомата и никакъв не се върна.И сега съм непрекъснато на щрек.Имам едно вътрешно усещане за нещо нетипично.
И нас болежките не ни отминават.Дени,предишната нощ изкара в бъбречна криза и вчера след като прекара деня по спешните кабинети сега лежи у нас с диагноза ,,остър пиелонефрит,,.
Дано този път сме взели мерки навреме,тъй като често има проблеми с бъбреците.
Но има и добри новини.Момчетата им едно след друго се завръщат през следващата седмица,така че ще има и мъжка подкрепа.
Кате,не може ли допълнителна консултация за Митака?В Пловдив в София имам предвид университетски град,повече мнения по-добре според мен.
И пак ви казвам ,неговото заболяване вече е към лечимите,но всеки нормален човек при такава диагноза ,реагира подобно на Митака.
Влади,радвам се да прочета ,че при следващо гостуване може да се видим.Жалко,че оставате с такова впечатление от София,но поне парадния вход от летището до центъра е ОК.
Момичета няма да ви споменавам по имена защото ще забравя някоя ,а всички еднакво ви обичам.Работата ме чака затова ви пожелавам приятен петък!
Ани ,интересна и разтоварваща екскурзия ти желая!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет окт 24, 2014 1:26 pm

Здравейте момичета
Сутринта имах време да ви прочета
И сега нямам много време че трябва да ходя на работа
Цял ден бях по задължения около мама плащане на сметки и сега се прибирам
Хапнах на крак и да напиша някой ред
Най вече към Катето
И аз мисля като другото Кате да потърсите по така специалист ,но най вече вяра
Силно ви :hug: :hug: и двата и ви желая успех

Влади ,скоро бях в София нищо не е Ела във Варна да видиш какво е И като шофьор ти казвам ужас
Каква реклама само а :tongue:
Свиркат ни да тръгвам Нямам време за картичка Успех и усмивки на всички
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 24, 2014 1:35 pm

Привет :)
Кате, неприятна ситуация с този "клиент". Лошото е, че са нагли. Ако може не оставай сама и с голям оборот, то и за 5 лева посягат, но дано късмета да е с теб. Ако можеш помни физиономия, облекло, татуировки, изказ, че недай Боже, ако се наложи да можеш спокойно да го опишеш.
При мен ревизията мина отлично, ревизорите си отпътуваха според, тях сме "пекани момичета" и сега сме се поотпуснали на кафе и приказки.
До после :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 24, 2014 7:41 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Катенце, лекуващият лекар е в Областния град - Хасково и е един от тримата специалисти в страната,от цяла България го посещават пациенти,болницата в която искат да настанят Митака е нова,откриват я на 1 ноември,дано нещата се подредят някак. Влади, не мога да придружа Митето,това е онкологична болница и не позволяват придружители. Катенце,това,което си преживяла с тоя индивид е доста притеснително,Натали много правилно те е посъветвала,бъди особено внимателна мила. Дидка,колко хубаво си описала чувството - да се събудиш и да пийнеш кафе с приятелки,било то и по пижама,прекрасно е! :clap: Таничка,радвам се за теб,дано си здравичка и сред хората! Ани,весело и щастливо изкарване в Канада,чакаме снимки мило момиче! :thumup: Ивче,при вас пак наводнения,как сте имате ли щети на село??? Миленче,как е Веси ? Дидка, Тони всеки ден е при нас след градината,още е луд по колите,но настана голяма промяна - за всичко пита,не се тръшка,много е галъовен и любвеобилен,лошото и крещящо дете остана в миналото и това много ме радва,това е при нас мила! Мили момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет окт 24, 2014 8:04 pm

Здравейте!
Кате, много неприятно е, че Митачето ще трябва да лежи в болницата, но нали е за добро. Стискам палци да преодолеете и това препятствие и да се радвате един на друг!
Натали, поздравления за финала на проверката, следващата седмица ще и е по-спокойна.
Кате, този инцидент в аптеката е наистина много притеснителен. Наша съседка имаше подобен проблем, тя държи магазин за сладки, алкохол и цигари. Защо не помислите за СОД, може би е малко по-сигурно. Нашата съседка си сложи и вече няма нападения.
Тези дни ми остава време само да чета, имам доста тичане, но така е като всичко мен чака. Весито вече свикна с гипса. Хубавото е, че си движи ръката и може почти всичко да прави. Сърби я, но ще изтърпи. При нас студът вече дойде и май вече ще трябва да пускаме печки и климатици.
Хубава петъчна вечер на всички!
1960101_1640056672887738_3378738623641128970_n.jpg


Заключена