Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sumer
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 103
Регистриран на: съб юли 12, 2008 1:26 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sumer » вт ное 04, 2014 10:37 pm

Добър Вечер на всички весели,позитивни и усмихнати готвачи.От известно време влизам тук за да си окрадвам идейки за разнообразно меню :roll: ...и останах с толкова позитивни чувства че реших да се регистрирам и присъиденя към задружното ви семейство...


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср ное 05, 2014 5:17 am

Добро утро! Кейти, съжалявам за това, което си преживяла много е неприятно голями хора така да си служат с доверието на другите. Питам се от глад ли го правят или просто търсят лесен начин да забогатеят, но каквато и да е причината постъпката е много грозна. Пази се и не се доверявай повече, пращай ги в близкия магазин да си купят вода, дано не е имало много пари, но то ти стига документите да изваждаш наново. Sumer, welcome (мъж или жена си) не ми стана ясно, пиши нещо повече за себе си. Кате, в болница или у дома, пожелавам успешно лечение на Митака. На Ани и Йоанка пожелавам лека и спокойна вечер а на вас лека работа и релакс за почиващите.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср ное 05, 2014 6:02 am

Добро утро момичета :)
нямам много време,
но искам да ви благодаря :hug:
Кейти,голям кошмар си преживяла,дано по- вече няма такива инциденти.
Сумер, и аз не разбрах кой си представи се и добре дошъл(а) сред нас винаги има място за още един.
10628483_808299245875429_7337365003884170298_n.jpg
Прекрасен ден!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср ное 05, 2014 6:43 am

Здравейте, момичета!

Кейти, много неприятна случка - съжалявам. Не знам дали ще направят нещо, но се обади в полицията и дай описание на крадците. Трябва да бъдат наказани за престъпната си постъпка (предполагам, че не е една).
Sumer, радвам се, че компанията ти харесва и се надявам да се чувстваш комфортно сред нас.
Желая приятен ден на вас, ранобудни момичета!
А на нас - от другата страна на земното кълбо - лека нощ и приказни сънища!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср ное 05, 2014 7:00 am

Добро утро!
Кате,много неприятна история.....Знам какво е подобно притеснение,доста години работих в търговията...
Митака,мисля,че на 5-ти трябваше да постъпи в болница :thinking: .Катето вероятно е заета и притеснена....
На мен вчера ми прилоша на работа и сега съм в болнични.Съботно-неделния труд и стреса си казаха думата.... :wink: :)
Приятен ден и лека работа!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср ное 05, 2014 7:25 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/zBqH0pP2wS4[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=zBqH0pP2wS4

Добро утро момичета :giflo1:

Минутките ме гонят, но набързичко се отбивам тук :)

Кейти, дано да нямаш повече такива случки - дай сигнал в полицията, независимо от всичко. Нека се знае за това. Може да подхвърлят документите ти някъде и все пак някой да ги предаде в полицията. Сложи ли си паник бутона, ако не си - побързай. Все пак ще ти даде някакво спокойствие.

Кате, дано лечението премине успешно - стискам палци и съм с вас :hug:

Дидка, мило неуморно момиче, за пореден път получаваш знак, че не можеш да свършиш цялата работа на света - пази се миличка и почивай повече :hug:

Ивка, честита нова работа - да ти е по-спокойна и доходна :thumup:

Нямам време да пиша за всички, но ви обичам и мисля :love:

Хубав и усмихнат ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср ное 05, 2014 8:02 am

Добро утро :)
Изображение
Кате, преживяла си голяма неприятност, могло е и по-лошо да бъде, сигурно е бил малкия дявол. Бони е права за паникбутона.
Дано при Митака всичко мине добре и Катето се поуспокои.
Дидка, не си пазиш силите и резултата е на лице, бъди по-отговорна към себе си.
Сумер, добре дошло, човече :) Дай повече инфо, тук, виждаш, караме по комшийски с имената си :)
Днес грее прекрасно слънчице, да ни е топло, уютно и ведро на душите
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср ное 05, 2014 12:43 pm

Добър ден ,веселушки !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Изображение Да правиш това, което харесваш, е свобода,.. а да харесваш това, което правиш – това е щастие.. :) :) :)
Правете това, което ви харесва и ви носи радост, бъдете с тези, които предизвикват щастливите ви усмивки и винаги се чувствайте свободни в избора си... :wink:
Изображение Много кураж и успех на МИТАКА !!! С вас сме ,добри хора !!!!!!!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart: Мила КАТЕ , :hug: :hug: добре ,че само стова си се оттървала ...... Боже мили ,в какъв свят живеем !!!!!!????? Професията ти е чудесна ,за жалост хората станаха много лоши !!! :thumdown: ИВЕ ,радвам се за теб ,че ще работиш работа ,която ти доставя удоволствие и те прави щастлива !!!!!!!!!! Честито !!!! :love: На болничките да се оправят бързо и аз не съм много наред ..... гърло ,нос и ..... за всичко е виновна промяната на времето ...... след студа днес е грейнало едно слънце ,горещата вода от слънчевия бойлер е топла от сутринта ,а сега гореща ..... правих изследвания ..... някакви недоразумения са станали ... я да видим ???!!! :eeek: Усмихвай се всеки път, когато имаш възможност. Не защото животът е лесен, перфектен или точно такъв, какъвто очакваш, а защото си избрал да бъдеш щастлив... Затова, че си благодарен за всички хубави неща, които имаш и
всичките проблеми, които знаеш, че нямаш.. :)
Радвайте се на специалните моменти, на всеки жест, на малките неща, които изпълват живота ви,.. раздавайте усмивки и обич и бъдете благодарни за всеки един ден, откъснал се от календара!БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ, че ви има, че сте тук и заедно правим света и дните мас по -красиви !!!!!!!!! :love: Усмивка, топла прегръдка и много любов за всяка една от вас с пожелния за един прекрасен ден !!!!!!!!! :love: [youtube]http://youtu.be/eaTawbEn_d4[/youtube]

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср ное 05, 2014 12:45 pm

НАТАЛИ ,Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср ное 05, 2014 12:50 pm

Summer ,Изображение Добре дошла в дядовата ръкавичка ................... винаги има място за още един .... или всички добри са добре дошли !!!!!!!!!!!!!!!! :) Идеалното място за ...... положителна енергия и разбиране ..... едно голямо семейство !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)


Заключена