Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » пет ное 07, 2014 6:22 am

Добро утро, момичета!
Изображение
Ивка, бързо да се излекува Глорка и да няма повече проблеми с бъбреците!
Ели, чудесно е, че си намерила продуктите! Помислих си, че хората там са съвестни и не биха си ги присвоили и това се потвърждава. Сега ще са ви още по-сладки българските вкусотийки. На колко години е синът ти. На децата им се отразяват промените в средата, но пък по-бързо свикват от възрастните.
Желая ви хубав завършек на работната седмица, а на тези, които ще се трудят и през събота, неделя - лека работа!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 07, 2014 6:46 am

Ивка,дано бързо се оправи Глорка!
Ние два дни след градина ритаме топка в парка :) Дори качих и ,,свежи,, :wink: снимки във ФБ.
Мисля,че вчера или днес трябва да свалят гипса на Веси,не съм сигурна :thinking:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 07, 2014 7:39 am

Добро утро момичета
Пия си кафето и си мисля за вас
Няма да ви изреждам,но на всички желая един прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет ное 07, 2014 7:57 am

СЛЪНЧЕВ И УСПЕШЕН ПЕТЪК И ОТ МЕН!
IMG_1681829876414236.jpeg
Ели, да са ви сладки наново намерените продукти.
Ивка, бързо оздравяване на Глорка.
И Дени пет дни беше с бъбречна криза и сериозно лечение. Трябва много да се пазят.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 07, 2014 8:51 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: да ви видя,после имам пране и ще ходя по магазини с Инка,да купя на Тони топли ботушки и домашни пантофки. Ели,браво за продуктите,а за детенцето не се притеснявай,като е гладничко, ще се нахрани. :clap: Мила Ивка,дано Глорка бързо се оправи,това е доста болезнено,на теб ти пожелавам много успехи в новата,стара работа. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Йоанка,разбрах те миличка. :thumup: Прекрасен и усмихнат ден от мен! :giflo2: :sun: :giflo2:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет ное 07, 2014 10:45 am

Здравейте,момичета !
Пожелание и от мен за :) :thumup: спорен,усмихнат,слънчев ноемврийси петък! :) :sun: :giflo1:й

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет ное 07, 2014 4:48 pm

Здравейте !!!!!!!!!!!! :) Изображение По едно споделено с вас следобедно кафе и с пожлания за красив и спокоен остатък от деня !!!! На Глорка бързо да оздравее ,че млада кръв не трае .... то нашата не трае ..... :D и на МАМИ да се намери възможно най-добрия вариант за МИТАКА ,за да не страда човека от нехайността на някои лекари .... ьората си имат болката ...... друг си вее байряка ..... ами така е .... на чужд гръб и сто тояги са малко .... Днес съм много щастлива първата професионална в кавички торта при мен е факт ..... жената ме разцелува ,взе си я и ме направи истински щастлива ...... ЙОАНКА ,пак каррот кейк ...... Благодаря !!!! :) :) :) И със сигурност няма да е последна поръчка бяха думите и ..... черпя и аз с тортата ,макар и виртуално !!!! БОНИ ,на теб много търпение ,миличка !!!!!Изображение Изображение Лек ден !!!!!

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пет ное 07, 2014 5:31 pm

Здравейте, Веселушки!
В неделя ще има ли среща и м колко часа?
:love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 07, 2014 7:31 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили приятелки! Днес с Инка направихме прекрасен шопинг,пообиколихме магазините,купих на Тони красива олекотена завивка,ботушки,домашни пантофки, механизиран хеликоптер,голяма радост имало,като го прибрали от градината,за празниците отделно ще получи подаръци,много радостен и щастлив,да са ни живи и здрави дечицата и внучетата,това е истинското щастие,радост и богатство в живота,няма аналог! :heart: Дианка,красива торта,пожелавам ти много,много други да направиш,това носи много радост и удовлетворение на деца и възрастни,успех миличка! :clap: :clap: :clap: Момичета,сложихте ли зелето,аз преди три дни направих това,много го обичаме?! Дидка, нямам търпение като теб,утре ще украся елхата,Инка вече го направи,нали сме от една зодия,много сме еднакви в емоционален план,така ме радва Коледната и Новогодишна украса,някак ми е тържествено,празнично и се чувствам щастлива,знам,че и на 100г.да стана пак ще съм си така вдетинена,но нали се чувствам добре,това е по - важно!Весела и спокойна вечер на всички вас,мили момичета! :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 07, 2014 7:58 pm

Здравейте момичета
Хубава вечер ви желая
Среща ще има Неделя 11 часа Алба до партийния дом
От срещата направо на работа
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена